"نه فرهنگ هند": وزیر خواهد پروب فیل مرگ در کرالا

وحشی فیل منحرف به یک روستا در نزدیکی سکوت پارک ملی دره در پلککد در روز شنبه ، دهلی نو: مرگ یک فیل در کرالا بعد

توسط ELEMENTORSITE در 15 خرداد 1399
'Not Indian Culture': Minister Says Will Probe Elephant's Death In Kerala

وحشی فیل منحرف به یک روستا در نزدیکی سکوت پارک ملی دره در پلککد در روز شنبه ،

دهلی نو:

مرگ یک فیل در کرالا بعد از آن خوردند آناناس پر شده با مواد منفجره مورد بررسی قرار می گیرد توسط دولت مرکزی اتحادیه وزیر Prakash Javadekar امروز گفت. شده است وجود دارد یک فوران خشم و غم و اندوه پس از غم انگیز تصاویری از فیل مرده در رودخانه پدید آمده در یک جنگل مامور پست در اوایل این هفته.

دولت گرفته بود "بسیار جدی توجه داشته باشید" از کشتار فیل گفت: آقای Javadekar. "ما نمی خواهد ترک هر سنگ نمیماند که پشت به بررسی درستی و ناب مقصر(s). این است که یک فرهنگ هند به خوراک کراکر آتش و کشتن" وزیر توییتی.

هر چند آقای Javadekar را صدای جیر جیر گفت: این حادثه در محل Mallapuram فیل مرده در پلککد منطقه کرالا.

وحشی فیل منحرف به یک روستا در نزدیکی سکوت پارک ملی دره در پلککد چهارشنبه گذشته هنگامی که آن را می خوردند یک آناناس پر از ترقه. آن منفجر شد و در آن و در آن دولت فیل راه می رفت برای روز درد قبل از آن رفت و به یک رودخانه و درگذشت ایستاده در مه 27.

عکس های به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد فیل ایستاده در رودخانه با دهان و تنه در آب شاید برای برخی از تسکین درد غیر قابل تحمل. مقامات حدس زد از آن جهانیان فرم است که این حیوانات ممکن است خورده میوه 20 روز پیش بود و گرسنگی پس از.

روستاییان در این منطقه اغلب با استفاده از ترقه و یا مواد منفجره پر از میوه برای محافظت از زمینه های خود را از حیوانات وحشی.

یک حادثه مشابه ماه گذشته صورت گرفت که فیل شد با جدی دهان زخمی در نزدیکی منطقه, مقامات گفت. آن فک شکسته شد و آن را بیش از حد در اثر آن صدمات. مقامات در حال بررسی این که آیا این فیل هم خورده میوه بسته بندی شده با مواد منفجره.

وجود گسترده خشم در رسانه های اجتماعی پس از موهان کریشنان یک افسر جنگل, ارسال شده عاطفی توجه داشته باشید در Facebook صفحه. "هنگامی که ما او را دیدم او ایستاده بود در رودخانه با سر خود را غوطه ور در آب. او تا به حال یک حس ششم است که او قرار بود به مرگ. او در زمان Jalasamadhi در رودخانه در حالت ایستاده" نوشت کریشنان که وظیفه نجات فیل.

"او نمی زند یک انسان حتی زمانی که او در زد درد سوزاننده در خیابان های روستا," او نوشت.

مشاهیر فعالیت ها و هزاران نفر از کاربران رسانه های اجتماعی را خواستار اقدام و ابراز غم و اندوه در فیل مرگ است.

کرالا وزیر Pinarayi Vijayan گفت: سخت عمل خواهد می شود در مقابل کسانی که مسئول فیل مرگ است. "جنگل بخش کاوش مورد و مجرمان را آورده شود به کتاب" آقای Vijayan گفت.

اولین اطلاعات گزارش شده در برابر افراد ناشناخته. بازداشت شده اند ساخته شده تا کنون است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب