گوگل راه اندازی ‘معلم تایید شده’ برنامه برای بچه ها

در سراسر جهان کودکان و نوجوانان, پدر و مادر و معلمان در حال تلاش برای تنظیم به بلند مدت مدرسه در منزل. در پاسخ گوگل در حال راه اندازی یک جدید کودکان و نوجوانان بخش از Google Play به همراه “معلم تایید نشان” برای کمک به پدر و مادر پیدا کردن بهترین آموزش و پرورش و برنامه های بازی برای بچه های خود را.

با توجه به سریع شرکت گوگل در حال حاضر مشغول به کار بر روی ویژگی برای چند سال اما این تصمیم به حرکت به بالا پرتاب آن در پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر. برنامه های خود نیست اما معلم-مصوب تعیین شده است.

گوگل مشغول به کار با بیش از 250 معلمان از جمله سرب مشاوران جو Blatt از دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل دانشکده آموزش و پرورش و دکتر ساندرا کالورت از دانشگاه جورج تاون به دامپزشک برنامه های مبتنی بر “در عواملی مانند سن-تناسب کیفیت از تجربه غنی و لذت” این شرکت نوشت: در یک پست وبلاگ.

هر برنامه مشخص شده به عنوان معلم تصویب شده شامل اطلاعات در مورد اینکه چرا معلمان مانند آن و آنچه شما می توانید انتظار بچه های خود را برای یادگیری از آن.

با توجه به Tech Crunch حدود 1000 معلم-تصویب برنامه های گنجانده خواهد شد, در راه اندازی (با حدود 60 موجود در Google Play پاس) و گوگل در حال تلاش برای افزایش این تعداد در طول زمان است. معلم-تایید نشان و بچه ها بخش برنامه ریزی شده به رول از در ایالات متحده آمریکا در چند روز آینده و در سطح بین المللی در چند ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>