5 راه برای استفاده از رنگ سیاه در صفحه اصلی خود را حتی اگر شما مرعوب آنها

طراح Caitlin موری از لاک سیاه و سفید طراحی که شما ممکن است به یاد داشته باشید از کوچک/طراحی خنک تجربه کنتراست

توسط ELEMENTORSITE در 26 تیر 1399

طراح Caitlin موری از لاک سیاه و سفید طراحی که شما ممکن است به یاد داشته باشید از کوچک/طراحی خنک تجربه کنتراست بالا روند در خرداد ماه هرگز ملاقات یک رنگ او ندارد (حداقل در برخی زمینه). با این که او می داند چگونه تهدید آمیز طراحی با رنگ های جسورانه می شود. شما می خواهید خود را تزئین تصمیم گیری می شود الهام بخش و قابل زندگی برای تا زمانی که ممکن است و گاهی اوقات برخی از سایه می تواند احساس کمی, خوب, با صدای بلند. به طور کلی رنگ در واقع می تواند یک ابزار قدرتمند در تعقیب خود را از تعادل و هماهنگی—اگر شما یاد بگیرند که چگونه به استفاده از آن به نفع خود استفاده کنید. "رنگ به ما می دهد نشانه ها در مورد تمام انواع چیزهای نشان داده شده است که به طور مستقیم تحت تاثیر قرار خلق و خوی ما می گوید:" موری. "رنگ ندارد به شعله ور—همه چیز در مورد چگونه و در کجا و با آنچه در آن گنجانیده شده است."

بیشتر اثبات این نقطه موری های اخیر پروژه از او که او طراحی شده برای کالیفرنیا زن و شوهر—یک جایی که استفاده استراتژیک از "punchy سایه و مودی خنثی" بود چلیپا عطف "تیره مورخ خانه با یک بسته-در طرح طبقه به باز تازه-احساس خانه و خانواده." البته مدرن ارتقاء و کلاسیک پس از اتمام بازی در یک نقش بیش از حد. بهترین بخش ؟ همه موری رنگ استراتژی که در زیر مشخص شده است می تواند مورد استفاده قرار گیرد در خانه خود را.

قرض پالت رنگ خود را از چیزی است که شما عشق

"یک احمق-راه اثبات به دم رنگ را به فضای خود را برای انتخاب یک قطعه از هنر تصویر زمینه و یا فرش با رنگ داستان شما در حال حاضر عشق و ساخت اتاق با راهنمایی که پالت می گوید:" موری. در این مورد موری با استفاده از مالکان' پر جنب و جوش مجموعه ای از آثار هنری از سفر خود را به اطلاع سایه او را برداشت برای تمام خانه: مهمترین سرد آبی, نور, نخل های سبز و نرم و سرخ و زمرد.

در نهایت مقدار زیادی از زمان و خلاقیت رفت و به انتخاب رنگ چیزی است که شما عشق ایجاد شد و شما در حال حاضر می دانیم که شما پاسخ خوبی به آن است. با تمام سایه های مطابق فن آوری در دسترس است آن را آسان به انتخاب رنگ و مبلمان در رنگ است که نزدیک به اصلی خود را الهام بخش قطعه.

انتخاب برای دیوارهای سفید و سپس بازی با رنگ در جای دیگر

شما هنوز هم می تواند ایجاد یک رنگی خانه بدون نقاشی هر دیوار اشباع سایه. در واقع با این پروژه خاص موری گیر به دیوارهای سفید در بسیاری از خانه را اتاق به سادگی از آنجا که او می خواست برای تقویت تمام نور طبیعی در خانه دریافت کرده است. "ما چشم انداز اصلی این بود برای ایجاد یک فضای داخلی است که احساس روح, شاد, و, کاربردی, می گوید:" موری. "ما می خواستیم برای به روز رسانی و روشن خانه در سراسر خیلی سفید بود راه رفتن با دیوار. سپس ما تزریق رنگ از طریق سرگرم کننده مبلمان, مواد و لوازم جانبی نقطه گذاری."

حتی اگر یک پس زمینه سفید است که ایده آل برای دکور رنگارنگ و هنر موری می گوید: این بدان معنا نیست که هر اتاق به دیوار سفید. به طور خاص او را دوست دارد دنج پیله-اثر رنگ می توانید در اتاق خواب او رفت و با یک رژگونه تن برای مهد کودک دیوار و غنی زمرد برای اتاق خواب اصلی.

این credenza در اتاق نشیمن به عنوان مثال خیلی دقیق همان سایه از رنگ صورتی به عنوان مهد کودک و و در حمام, آینه, قاب, و بالش در اتاق نشیمن گرفتن زن و شوهر در اتاق خواب دیوار.

نترس به استفاده از رنگ برای ایجاد یک نقطه کانونی در اتاق داده شده. این استراتژی در واقع با این نسخهها کار به خوبی زمانی که یک صفحه اصلی که بسیاری از سفید پس از یک تضاد در رنگ یا تن نه تنها انرژی فضا, اما همچنین می تواند بصری تاکید بر توجه به ویژگی یا ایجاد یک توهم از جدایی نیست که جسمی وجود دارد. که دقیقا همان چیزی است که موری را در این پروژه های شکستن چه می تواند تبدیل به فقط یک سفید طرح با zingy آبی رنگ جزیره است. این ترفند همچنین با این نسخهها کار در اتاق نشیمن که در آن یک خاکستری لهجه دیوار توجه به شومینه—و کمک می کند تا صفحه نمایش مسطح تلویزیون عقب رفتن در فضا حداقل تا حدودی هنگامی که آن را خاموش.

کفپوش است که اغلب بزرگترین بی وقفه سطح در یک اتاق در کنار تنها دیوار. این مهم است برای خود را انتخاب کنید پس از اتمام و مبلمان در اینجا عاقلانه است. مخاطرات احساس بالا با فرش زیرا آنها می تواند گران و آنچه شما انتخاب می کنید در حال رفتن به مورد توجه قرار گرفتن, برای بهتر یا بدتر. سفید و نور فرش می تواند دوست داشتنی اما یکی از ساده ترین راه برای واقعا زمین فضا و اضافه کردن فتنه است و با رنگارنگ و طرح دار فرش. لنگر چیزی اشباع مبلمان خود را نمی خواهد به نگاه مانند آن را در فضا شناور است. بعلاوه لکه ها ایستادگی خواهد کرد به مراتب کمتر از یک فرصت از اگر آنها در چیزی با یک نور پس زمینه است که با صرفه در مناطق ترافیک بالا مانند یک entryway غذاخوری یا اتاق نشیمن.

موری بود به خصوص فریبنده در انتخاب فرش برای این خانه. تقریبا geode-طرح فرش اتاق نشیمن پژواک بلوز و سبزی استفاده می شود در جای دیگر در فضا در حالی که سیاه و سفید پوست زیر میز ناهار خوری در آشپزخانه به ارمغان می آورد بقیه با روح طرح به زمین کمی.

پیدا کردن راهی برای تعادل خود را از پالت

آن را کاملا ممکن است به جلو و از رنگها طرح های رنگی و یا حتی تمام سایه های تیره رنگ combos که برای ماده. گاهی اوقات ساده ترین راه برای مطمئن شوید که یک پالت رنگ کار می کنند, اما, انتخاب سایه که تعادل هر یک از دیگر در شدت. "من اغلب مشاهده پروژه ها به عنوان یک نقاشی انتزاعی—وجود دارد برخی از رنگ است که فقط با هم کار کنند برای بیرون کشیدن ناخودآگاه حس هماهنگی" موری می گوید.

که اصل است و قطعا در این خانه: موری بود قادر به استفاده از غریب گوهر تن چون خیلی از بقیه خانه سیاه و سفید و آبی. را زن و شوهر, اتاق خواب, به عنوان مثال. موری سبک در فرش فریم های تخت خواب و منسوجات خانگی برای جبران شدت زمرد دیوار و تاریک burl چوب nightstands. فکر می کنم از این راه—اگر شما جسورانه و مودی بر روی دیوار خود را و سپس در نظر گرفتن چیزی بیشتر ظریف در پالت خود را به صورت اصلی خود را قطعه از مبلمان و بالعکس.

دانیل Blundell

صفحه اصلی مدیر

دانیل Blundell نیویورک-بر اساس نویسنده و ویرایشگر است که پوشش داخلی تزئینات و سازماندهی. او دوست دارد خانه طراحی و هاکی (نه لزوما در آن نظم).tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب