گلدمن افزایش قیمت طلا و هوا در بی ارزش کردن ترس و ضعف دلار

یک گلدمن ساکس نشانه ای دیده می شود در شرکت پست در کف بازار بورس نیویورک.برندان McDermid | ایسنابا وجود تلاش بر

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

یک گلدمن ساکس نشانه ای دیده می شود در شرکت پست در کف بازار بورس نیویورک.

برندان McDermid | ایسنا

با وجود تلاش برای جهت پس از آن تیز سود در ارتفاع coronavirus بحران گلدمن ساکس تحلیلگران پشتوانه طلا برای صعود بیشتر در پشت بی ارزش از ترس و تضعیف دلار.

این فلز گرانبها معامله شد و بالای $1,736 در هر اونس در روز جمعه بعد از ظهر در اروپا تا حدود 0.8 ٪ در روز است. قیمت طلا در حال plateaued تا حدودی بیش از دو ماه گذشته به امید مهار این بیماری همه گیر افزایش ریسک پذیری و متوقف تجمع باعث گسترش جهانی Covid-19 در اواسط ماه مارس.

اما در یک نکته جمعه گلدمن ساکس خود را به روز رسانی سه-شش و 12 ماه طلا, پیش بینی قیمت دلار 1800/1900/2000/toz از $1600/1650/1800/toz و نگهداری طولانی خود را در دسامبر سال 2020 تجارت طلا توصیه.

گلدمن تحلیلگران نسبت اخیر دو دلی به یک درگیری بین منفی "ثروت" شوک به بازار در حال ظهور مصرف کنندگان و مثبت "ترس محور" تقاضای سرمایه گذاری در بازارهای توسعه یافته است.

در آوریل و مه هند واردات طلا سقوط 99% در حالی که روسیه بانک مرکزی متوقف خرید طلا پس از سقوط اخیر قیمت نفت باعث اختلاف بین اوپک و متحدان آن بیش از عرضه کاهش است.

در ضمن سال-به روز طلا سکه و تقاضا است تا 30 درصد وزن کل از طلا در ETFs (بودجه ارز داد و ستد) است تا 20% در سال در سال و وجود دارد مقدار زیادی نهفته تقاضای طلا Goldman این کالاها محققان جف کوری میخائیل Sprogis و دانیل تیز و برجسته شده است.

جف کوری گلدمن ساکس از کالاها پژوهش است.

آدم جفری | CNBC

ترکیبی از ریسک تمایلات بهبود در بازارهای توسعه یافته به عنوان اقتصادهای بزرگ آسانسور مستند اقدامات و بازارهای در حال ظهور به احتمال زیاد مصرف دیگر بازیابی می تواند به علت انتظار اصلاح قیمت های طلا.

"با این حال ما به عنوان استدلال در گذشته سرمایه گذاری طلا تقاضا منجر به رشد به مرحله اولیه از بهبود اقتصادی تحت تاثیر ادامه نگرانی های بی ارزش و پایین تر از نرخ های واقعی," توجه داشته باشید گفت.

"به طور همزمان ما دیدن مواد باز گشت از اونا تقاضای مصرف کنندگان همچنان در حال افزایش کاهش مستندات و دلار ضعیف تر."

بی ارزش کردن اشاره به استهلاک ارزش یک ارز به خصوص یک بر یک فلز گرانبها مانند طلا, معرفی فلز اضافی از ارزش کمتری. آن را به طور معمول ارائه می دهد پول بیشتری برای هزینه های دولت در حالی که افزایش تورم است.

در دراز مدت tailwinds کوتاه مدت headwinds

طلا ناتوانی در به دست آوردن کشش نیز می تواند نسبت به شمش در بازار خسته کننده از ارتباط آن به "خطر در خطر کردن" تمایلات نوسانات با توجه به HSBC رئیس فلزات گرانبها جیمز استیل تحلیلگر.

هر چه سرعت استیل پیشنهاد در یک توجه داشته باشید جمعه که پهن بهبود اقتصادی به ناچار وزن در طلا اما اساسی رانندگان طلا قیمت باید عملکرد پایین در محیط های قابل توجه مالی و پولی محرک و اثرات تورمی در قیمت دارایی ها.

در حالی که طلا ممکن است شیب در کوتاه مدت HSBC می بیند این مهم تم ارائه پشتیبانی برای قیمت طلا, به خصوص پس از بهبود جهانی مملو از مشکلات بالقوه. تحلیلگران پیشنهاد برای مثال که افزایش بیکاری در زمانی که دولت ایالات متحده را چک برنامه حفاظت و تاریخی محرک های مالی بسته منقضی می تواند باعث گسترده حرکت به طلا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im