در اینجا آنچه در آن می خواهم به زندگی می کنند به طور طبیعی جامعه بازنشستگی

این غیر ممکن است به از دست این کرگدن از یک ساختمان من خانه تماس بگیرید. در واقع, آن را بیشتر یک سری از برج های

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

این غیر ممکن است به از دست این کرگدن از یک ساختمان من خانه تماس بگیرید. در واقع, آن را بیشتر یک سری از برج های—شهری ایجاد کرد اگر شما—به جای یک ساختمان است. ساخته شده در سال 1934 در سراسر دو شهر نیویورک بلوک روستا احاطه شده توسط پارک و زمین های بازی و مسیرهای دوچرخه سواری که همیشه شلوغ با رزیدنت فعالیت هر چند این کاهش در برخی از این بیماری همه گیر. حدود 5000 نفر به اشتراک گذاشتن فضا اما با توجه به طرح های پیچیده با بسیاری از واحد (از جمله خود من) رو به یک حیاط آن را آرام به عنوان یک زمزمه ترین روز نجات سیار گریه نوزاد یا پارس سگ.

این جایی است که من زندگی می کنند شناخته شده است به عنوان یک NORC. یک NORC یا به طور طبیعی جامعه بازنشستگی یک مجتمع مسکونی که در آن اکثریت ساکنان سالمندان بالای 60 سال هر چند جامعه ساخته نشد با نیازهای خاص خود را در ذهن. در بسیاری از همسایگان و افراد مسن هستند. در نیویورک NORC ساختمان های فرعی از محیط های که در آن امن و مقرون به صرفه مسکن در تقاضای بالا و اگر یکی است به اندازه کافی خوش شانس برای پیدا کردن آن, آنها قطع محکم برای تمام فصول زندگی خود را. بسیاری از ساکنان در زندگی من NORC دهه برخی برای تمام طول زندگی خود را.

NORCs خانه را به نسل از خانواده

Rikki کریستوفر, اقامت در خانه مادر و مالک Krank, یک سالن ورزشی در بروکلین شده است زندگی در NORC از سال 1986 هنگامی که او متولد شد. (آن ممکن است دقیق تر بگم من در زندگی NORC.)

کریستوفر مادر بزرگ نقل مکان به ساختمان با شوهرش در 1940s در سن 18. او خانواده اش وجود دارد. سپس کریستوفر پدر و مادر نقل مکان به آپارتمان که او در حال حاضر زندگی می کند و مطرح خود را در خانواده وجود دارد. در حال حاضر کریستوفر و دنی همچنین افزایش دو دختر خود را در همان آپارتمان مارک چهار نسل از خانواده ها در همان ساختمان و در همان آپارتمان است. این نوع از طول عمر در یک مکان غیر معمول به آپارتمان در نیویورک زندگی می کنند و یا واقعا به هر نقطه. به ندرت سه نسل از خانواده مطرح شده در همان خانه دیگر. وجود دارد چیزی است که عجیب و جالب و شهر کوچک-y در مورد آن. این باعث می شود من تعجب می کنم اگر من می تواند صرف تمام زندگی من در اینجا بیش از حد.

"من زندگی را دوست دارم در اینجا من هرگز حرکت" کریستوفر می گوید. مورد علاقه او جنبه از ساختمان در حال آنهایی که ما مشترک است. "من قطعا دوست دارم, جامعه, خانواده پرنیان احساس و فقط انرژی است. گاهی اوقات می توان آن را کمی تهاجمی چون مردم می دانم که خیلی در مورد شما و آنها نمی دانند که مرزهای خود را, اما آن را از یک جای خوب," او می گوید.

پس ما همه به دیدن استفاده می شود بسیار از یکدیگر در حیاط آن تقریبا احساس می کند که اگر همه می دانند همه. "وجود دارد برخی از روزها من فقط می خواهم به خانه بروم و من خسته ام, اما برخی از مردم من در گذشته راه رفتن می خواهید به 25 دقیقه مکالمه با من. چگونه است دختر من انجام می دهند ؟ زمانی که او است رفتن به مدرسه ؟ آنها نوع از لحاظ فنی یک غریبه و آنها را درک نمی کنند آنها یک غریبه" کریستوفر می گوید. او با تشبیه آن به "داشتن 10 مادربزرگ."

NORCs باید stabilized اجاره و منابع جامعه

من فرود آمد در شهر نیویورک در سال 2001 منتقل و هر ساله برای نزدیک به یک دهه. این همیشه اتفاق افتاده است که در پایان اجاره صاحبخانه من خواهد افزایش اجاره بها تا بالا من قادر به پرداخت هزینه برای اقامت کنه. در NORC که در آن من زندگی می کردند از سال 2012 من (و همه مستاجران') اجاره ماهانه تثبیت شده است به این معنی که آن را افزایش می دهد در یک نرخ ثابت در یک برنامه. مدیریت اموال باید دریافت مجوز برای افزایش اجاره بها بیش از یک درصد است و آنها به طور معمول سال جست و خیز و بالا بردن آن با توجه به تعداد بالایی از مستاجران در ثابت بودجه برای آنها اجاره پیاده روی به طور بالقوه می تواند طلسم بی خانمانی.

سالمندان در ساختمان لذت بردن از خدمات ویژه و امکانات رفاهی که در شهر نیویورک اختصاص داده شده به آنها به عنوان ساکنان یک NORC از جمله سفرهای اتوبوس به فروشگاه های مواد غذایی محلی بازدید از پرستاران وعده غذایی گرم, تحویل بازی ها, فعالیت ها تمرین در کلاس های, و بیشتر. این چیزهایی که به ویژه مهم در این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان بسیاری از مستاجران هستند و نیاز به کمک اضافی.گاهی اوقات من نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم یک اثر خفیفی از رنگ از حسادت در چگونه بسیاری از منابع در دسترس برای برخی از همسایگان من اما این اطمینان را به می دانم که اگر من چوب در اطراف به اندازه کافی بلند, شاید این منابع در دسترس خواهد بود برای من بیش از حد.

میلاد که خواست ناشناس باقی می ماند برای این داستان زندگی من NORC است و برای بسیاری از زندگی خود را. او استفاده می شود به کار در یک شرکت بزرگ در این نزدیکی تا در آن بسته شده و در حال حاضر او صرف روز بازدید از دیگر افراد مسن دوستان که هم در ساختمان است. او یک روحیه زن در 80s که طول می کشد استفاده از بسیاری از ارشد برنامه NORC ارائه می دهد. آنها مردم را به بازدید از سالمندان آنها را در مواد غذایی اجرا می شود و در خدمت روزانه چند وعده های غذایی در یک ارشد جامعه در اتاق پیچیده است.

"ساختمان ما یک معامله با یک کالج محلی که در آن آنها ارسال پرستاران به ما مراجعه سالمندان و آنها اعتباری کالج," او توضیح می دهد. او وانمود به تحریک آن, اما من فکر می کنم او لذت می برد این شرکت است. C. نیز قدردانی نزدیکی به یک بیمارستان محلی که او بازدید بار بیشتر از من می توانید تعداد در چند سال من شده است ، زمانی که من می خواهم رها به دیدن C., آن می تواند سخت برای به دست آوردن یک کلمه در اج وایز و سریع بازدید شد و در کنار غیر ممکن است. نه این که من ذهن او را سرگرم کننده برای گوش دادن به. در حال حاضر با توجه به همه گیر ما (و دیگر در معرض خطر مردمی در ساختمان) عمدتا فقط صحبت کردن در تلفن. ساکنان مسن هستند که شاید فوق العاده دقیق در مورد داشتن مهمان ، او همیشه یک داستان برای من در مورد راه کارها استفاده می شود برای او و برای ساختمان است. "وجود دارد استفاده می شود صندلی در پست اتاق که در آن شما می توانید نشستن و استراحت," او می گوید. "آنها در زمان 'em احتمالا به دلیل بیش از حد بسیاری از مردم نشسته بود ته خود را در آنها در تمام طول روز, yapping و ساخت بیش از حد سر و صدا."

یک NORC منابع به ویژه زمانی مفید است که حملات فاجعه برای مثال طوفان شنی که آب گرفتگی ساختمان به شدت و زمان همه گیر. آن را بسیار مفید برای سالمندان ساکن به اشتراک گذاری ساختمان با مستاجران که می تواند کمک به آنها را—و آنها اغلب فراموش. در روح جامعه خدمات و صفر اعتباری کالج, من خودم را در دسترس برای سالمندان ساکن مانند میلاد و اجرای errands برای او و دیگران هر زمان که من می توانم.

اموال مدیران به تازگی مدرن ارتباطات خود با مستاجر—و فقط در زمان برای coronavirus هشدار. علاوه بر چاپ نشانه دار زدن در لابی, نزدیکی, آسانسور, و در هر طبقه در دو زبان ما به طور منظم دریافت پیام های متنی و ایمیل از مدیریت. و در حال حاضر با COVID-19 ما دریافت متون به ظاهر هر روز به ما یادآوری برای شستن دست ما و نگه داشتن یک فاصله امن از همکار ساکنان بسیاری از آنها در معرض ابتلا به عوارض ناشی از کوروناویروس. ما همچنین خاطر نشان کرد از ساختمان جدید سیاست هایی را به عنوان اجازه می دهد تنها دو نفر در یک آسانسور در یک زمان است که وعده های غذایی و ماسک در دسترس هستند برای همه ساکنان.

زندگی در یک NORC اجازه می دهد تا من به خدمات اجتماعی ساخته شده است به زندگی من که قبل از زندگی در من NORC چیزی است که من همیشه آرزو داشتم زمان بیشتری را انجام دهد. در حال حاضر به عنوان یک مادر مشغول یک کودک خردسال من هنوز هم بسته به صورت رایگان. اما به لطف که در آن من زندگی می کنند فرصت هایی را برای کمک به آنها به معنای واقعی کلمه در آستان من. علاوه بر چیزهایی که من تا به حال رشد عادت کرده اند به انجام چندین بار در طول روز مانند برگزاری آسانسور به صورت آهسته در حال حرکت همسایه, کمک به حمل کیسه یا بسته های طبقه بالا و برای توقف طولانی, چت, در, حیاط, من اغلب خواسته به انتخاب غذا و دارو از فروشگاه برای همسایگان در حالی که من و یا کمک به سالمندان حرکت فن آوری است. به تازگی من شده است, مطمئن شوید برای بررسی از همسایگان و دوستان با کمی بیشتر نظم. من گاهی اوقات فراموش کوچک درخواست ماموریت در اطراف خانه از من مسن تر همسایه زمانی که او در بیمارستان بوده است. من کلید به چند تن از همسایگان آپارتمان به این دلیل.

تامین یک واحد در یک NORC است قدم زدن در پارک

گرفتن شانس برای زندگی در NORC احساس برنده عرفانی قرعه کشی. این احتمال وجود دارد که شما هرگز شنیده روند. علاقه مند مستاجر محل نام خود را در ساختمان منتظر لیست—هنگامی که لیست باز است که است. پس از آن نام آنها انتخاب شده به طور تصادفی از طریق کامپیوتری نقشه کشی به واجد شرایط برای اقامت. مستاجر آینده نگر نشان داده شده چند واحد است و اگر آنها مانند یک, اجاره آن را درست مثل هر ساختمان در نیویورک است. تنها نکته این است که ما NORC درآمد کلاه معنی است که ساکنان " حقوق نمی تواند بیش از یک مالی خاصی براکت. هنگامی که ثابت شده است با فرم های مالیاتی و دیگر اسناد و کلید تحویل و ساکن می توانید حرکت در.

به من NORC زمان من حدود یک سال درب به درب برای تکمیل. این یکی از بهترین زمان سرمایه گذاری از زندگی من به دلیل زندگی در من NORC به تغییر زندگی من است.

علاوه بر مقرون به صرفه اجاره, صلح, صلح آمیز, راه زندگی پنهان در میان شهر به ظاهر افزایش sirens چیزی است که من دوست دارم در مورد آن. من NORC نیز به من داده یک جامعه نزدیک گره از دوستان و همسایه ها که من هرگز تجربه در هر یک از دیگر آپارتمان های نیویورک. شاید یک دلیل این است که من هرگز در زندگی پیچیده و کاملا به عنوان بزرگ به عنوان محل من در حال حاضر خانه تماس بگیرید. شاید به این خاطر که سالمندان را بزرگ همسایه. آنها در بستر اولیه آنها بر این باورند در تعارفات و از مد افتاده مفاهیم لذت در تماس های تلفنی و دادن تصادفی هدیه مانند محصولات پخته یک بطری شراب یا غیر منتظره برای تولد فرزند. آنها توله سگ ناز و آنها همیشه لبخند سلام و یک قطعه از سالمندان عقل فقط زمانی که شما به آن نیاز دارید.

تنها از زندگی در یک NORC است که خداحافظی آمده بیش از حد اغلب. هر چند همه ما می دانیم چگونه زندگی و کار می کند—حتی در زمانی که ضرر و زیان از coronavirus در حال تبدیل شدن نگران کننده آشنا—آنها هنوز هم همیشه احساس غیر منتظره.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن