این شاهزاده خانم دیزنی ظروف به اندازه کافی پیچیده برای خود بالغ آشپزخانه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.اگر شما خ

توسط ELEMENTORSITE در 2 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر شما خوش شانس, شاید شما تا به حال دیزنی با مضمون ظروف به عنوان یک بچه: میکی موس صفحه با محفظه تقسیم در گوش یا یک لیوان با شاهزاده خانم مورد علاقه خود بر روی آن از مدتها پیش شکسته و یا با توجه به حسن نیت و یا ذخیره شده برای همیشه در پدر و مادر خود را زير زمين.

اما فقط به خاطر اینکه شما در حال رشد در حال حاضر معنا نیست که شما نمی توانید از پس گرفتن برخی از سحر و جادو که در آشپزخانه خود را. مجموعه ای از دیزنی-مضمون غذاخوری در هدف اجازه می دهد تا شما جشن عشق خود را از دیزنی با پیچیدگی.

16-مجموعه ای شامل یک شام بشقاب های دسر, بشقاب و کاسه و لیوان برای هر یک از چهار: فیلم مولان, زیبای خفته, پرنسس و قورباغهو درهم.

به جای اینکه تحت پوشش در شخصیت و چهره (که سرد است بدون قضاوت به کسانی که مثل خود دیزنی دکور با صدای بلند) آنها بیرون کشیدن فیلم ماهرانه با استفاده از تصاویر مانند قلعه های یک چرخ نخ ریسی یک گل مو شانه و شبح از یک قورباغه با پوشیدن یک تاج.

هر یک از مجموعه خود را متمایز تم رنگ و ظروف در هر مجموعه ای هستند طراحی شده است برای تکمیل هر یک از دیگر زمانی که به شما در تنظیم جدول.

در اینجا جزئیات: هر پلیت اقدامات 10.75" در قطر در حالی که هر یک بشقاب دسر اقدامات 7". کاسه دو فنجان ظرفیت و لیوان 12 اونس. سرامیک ظروف نیاز به مراقبت ملایم: آنها نه مایکروویو و یا ماشین ظرفشویی امن بنابراین شما باید به کانال سیندرلا و آنها را با دست بشویید.

کامل 16 قطعه تنظیم هزینه $199.99 در هدف و شما می توانید آن را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب