Ganga آب برای COVID-19 درمان ؟ ICMR Nixes تماس برای مطالعه

Coronavirus: Ganga Water For COVID-19 Treatment? ICMR Nixes Call For Study

NMCG دریافت پیشنهادات برای انجام مطالعات برای درمان از coronavirus با Ganga آب

دهلی نو:

هندی شورای تحقیقات پزشکی (ICMR) تصمیم گرفته است برای رفتن پیش با پیشنهاد فرستاده شده توسط Jal شاکتی وزارت به انجام مطالعات بالینی برای درمان COVID-19 بيمار با Ganga آب گفت به آن نیاز دارد بیشتر داده های علمی.

Dr Y K Gupta که ریاست کمیته برای بررسی طرح های تحقیقاتی در ICMR گفت: شواهد و اطلاعات موجود در حال حاضر به اندازه کافی قوی نیست برای شروع مطالعات بالینی توسط مسیرهای مختلف/فرم Ganga آب برای درمان coronavirus.

ملی ماموریت برای پاک کردن Ganga (NMCG) یک بازوی جال شاکتی وزارت که با جوان سازی برنامه برای رودخانه دریافت کرده بود تعدادی از طرح های پیشنهادی از جمله از مردم و سازمان های غیر دولتی مشغول به کار در Ganga به انجام مطالعات بالینی برای درمان کروناویروس مبتلا به آب رودخانه, مقامات گفت.

پیشنهاد شد بر این اساس ارسال به ICMR در آوریل 28.

آقای گوپتا است که در سابق دین از AIIMS گفت: “در حال حاضر این طرح نیاز به مقدار داده های علمی اثبات مفهوم و یک پس زمینه قوی فرضیه. این شده است منتقل به آنها (NMCG).”

NMCG مقامات گفت: پیشنهاد شد و مورد بحث با دانشمندان ملی مهندسی محیط زیست, موسسه تحقیقات (NEERI) که قبلا انجام مطالعه “ارزیابی کیفیت آب و رسوب به درک خواص ویژه از رودخانه گانگا”.

با توجه به NEERI مطالعه Ganga آب دارای تعداد بیشتری از باکتریوفاژها در برابر باکتری های بیماری زا. در طی رایزنی های که برگزار شد در بین NMCG و NEERI دانشمندان نیز وجود دارد گفت: هنوز هیچ مدرکی که Ganga آب یا رسوب کرده بود ضد ویروسی خواص.

“ما ارسال پیشنهادات به ICMR که دریافت کرد گفت:” یک مقام ارشد NMCG.

یکی از پیشنهادات دریافت شده توسط NMCG ادعا کرد که آب از Ganga باید “نینجا ویروس” است که دانشمندان در تماس باکتریوفاژها.

پیشنهاد دیگری ادعا کرد که خالص Ganga آب افزایش ایمنی کمک می کند که مبارزه با ویروس.

سومین پیشنهاد یک مفصل به دنبال تحقیقات بیشتر در Ganga آب ضد ویروسی خواص و توانایی خود را برای افزایش ایمنی در مبارزه با بیماری است. همچنین پیشنهاد شده در این مطالعه را می توان انجام بالادست تهری در Bhagirathi بالادست رودخانه و از سرینگر در Alaknanda رودخانه.

NMCG گفته مقامات آنها را رسمی ارتباطات در مورد وضعیت طرح های پیشنهادی خود را از ICMR.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>