برای هر یک از ما کشتن 5 از ایشان: Amarinder سینگ در Ladakh برخورد

کاپیتان سینگ گفت: چینی ها پس از “سالامی سیاست” مصرف بیش هندی قلمرو قطعه توسط قطعه.

دهلی نو:

پنجاب وزیر Amarinder سینگ در روز پنج شنبه به نام برای یک پاسخ قوی به چینی تجاوز در لاداخ که به اوج خود رسید و با مرگ 20 سربازان هندی در یک درگیری در این هفته گفت: “اگر آنها کشتن یکی از ما کشتن پنج تن از آنان است.”

او همچنین خواستار چرا سربازان هندی شد و فرستاده شده به دفاع از خط کنترل واقعی و بدون سلاح. “کسی باید پاسخگو برای این. چرا آنها فرستاده می شود بدون سلاح است ؟ این حجر است که شما ارسال و غیر مسلح از سربازان به مبارزه با چینی. ارسال آر اس اس (Rashtriya Swayamsevak Sangh) کارگران با lathis به جای ما نیست سربازان” کاپیتان سینگ گفت.

“من نمی دانم که با صدور این دستور. نیروهای نظامی باید همیشه به گشت با سلاح. چینی آمد, آماده, پسران ما آماده شد. من اولین ارسال شد در سال 1963 در مرز چین هیچ یک از ما بیرون رفت و بدون سلاح های ما,” او گفت:.

کاپیتان سینگ گفت: چینی ها پس از “سالامی سیاست” مصرف بیش هندی قلمرو قطعه توسط قطعه. او همچنین گفت که چین اقدام باید با یک واکنش قوی مانند حملات هوایی در پاکستان Balakot زیر پولوما حمله تروریستی سال گذشته است.

“آیا شما معنی است که شما نمی توانید یک Balakot? چه Biharis و پنجابی ها نشسته وجود دارد ؟ لحظه ای که این حادثه در این محل وجود دارد باید یک واکنش ؟ شما فکر می کنم ما باید مرغ را به چینی ها ؟ ” او گفت:.

کاپیتان سینگ واکنش در پاسخ به خشونت رو کردن که صورت گرفت در حدود 15,000 پا در هیمالیا در طول انجماد Galwan رودخانه در روز دوشنبه که دیدم سربازان هندی حمله با میله آهن سنگ پیچیده شده در سیم خاردار و ناخن نکردم باشگاه است. برخی از سربازان به سقوط کردن یک شیب خط الراس به رودخانه.

این برخورد شامل صدها نفر از سربازان فوران زمانی که هند گشت نقل مکان کرد و برای حذف یک چادر در Galwan دره رودخانه و سربازان هدفمند هندی سرهنگ B Santosh ببو. چین موافقت کرده بود برای حذف چادر پس از مذاکرات میان فرماندهان نظامی از هر دو طرف در ژوئن 6.

صحبت کردن در این حادثه پس از دو روز نارندرا نخست وزیر روز چهارشنبه گفت که قربانی از سربازان هندی نمی خواهد بیهوده و هشدار داد که هند را به اتصالات پاسخ اگر برانگیخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im