فدرال اکسپرس است که پرداخت می شود $205 میلیون دلار برای حقوق نامگذاری به Washington Redskins' ورزشگاه می پرسد تیم نام خود را به تغییر

یک Washington Redskins کلاه دیده می شود در این زمینه قبل از بازی بین ردسکینز واشنگتن و فیلادلفیا ایگلز در FedE

توسط ELEMENTORSITE در 13 تیر 1399

یک Washington Redskins کلاه دیده می شود در این زمینه قبل از بازی بین ردسکینز واشنگتن و فیلادلفیا ایگلز در FedExField در 15 دسامبر 2019 در Landover مریلند.

اسکات Taetsch | گتی ایماژ

فدرال اکسپرس خواسته است ردسکینز واشنگتن برای تغییر نام تیم خود را که بسیاری از مردم در نظر نژادی لکه دار کردن در برابر بومیان آمریکایی است.

فدرال اکسپرس سخنگوی CNBC گفت: "ما ابلاغ به تیم در واشنگتن درخواست ما است که آنها را تغییر نام تیم."

فدرال اکسپرس است که مهم ترین شریک کسب و کار از این تیم به یک موضع در برابر نام نشده است. آن را خریداری نامگذاری حقوق به تیم اصلی ورزشگاه فدکس فیلد در سال 1998 برای $205 میلیون در یک معامله است که اجرا می شود از طریق 2025. فردریک اسمیت مدیر عامل شرکت فدرال اکسپرس است که یک اقلیت صاحب این تیم است.

در اوایل این هفته یک گروه از سرمایه گذاران علنا تحت فشار شرکت های بزرگ مانند نایک و فدرال اکسپرس و پپسی به قطع روابط با این تیم بیش از این نام. آمریکایی های بومی به چالش کشیده اند به نام تیم قصد بازگشت به دهه 1960 است.

اما در هفته های اخیر فشار برای تغییر نام و نام خانوادگی رشد کرده است به عنوان بسیاری از بازیکنان NFL تبدیل شده اند به طور فزاینده ای صریح در مورد NFL نقش در مسائل نژادی پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس است.

مراجع به تیم موسس جورج پرستون مارشال که نام این تیم در سال 1933 بود حذف از تیم مواد در ماه گذشته به دلیل او آوازی حامی تبعیض نژادی. این نام نیز با موانعی در مذاکرات بیش از یک پتانسیل استادیوم جدید در واشنگتن دی سی, واشنگتن پست گزارش این هفته است.

یک تیم سخنگوی نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر. صاحب دانیل اسنایدر قبلا گفت که او هرگز تغییر نام.

"ما هرگز تغییر نام" اسنایدر گفت: امروز ایالات متحده آمریکا در سال 2013. "آن را که ساده است. هرگز — شما می توانید با استفاده از کلاه."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن