Fauci و مقامات بهداشتی شهادت در coronavirus شنوایی—در اینجا چیزی است که آنها می گویند

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci آماده به شهادت قبل از خانه کمیته انرژی و تجارت در م

توسط ELEMENTORSITE در 3 تیر 1399

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci آماده به شهادت قبل از خانه کمیته انرژی و تجارت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به COVID-19 همه گیر در کاپیتول هیل در واشنگتن, DC, ژوئن 23 سال 2020 است.

سارا Silbiger | استخر کرج

Dr. Anthony Fauci و کلیدی دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن اداره بهداشت مقامات شهادت در برابر یک کمیته مجلس سهشنبه در ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که پیوستن به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مدیر دکتر رابرت Redfield غذا و دارو کمیسر دکتر استفان هان و Adm. برت Giroir, معاون وزیر بهداشت و خدمات انسانی قبل از کمیسیون انرژی مجلس و تجارت کمیته.

در اینجا برخی از نکات برجسته از آماده سخنان (کامل شهادت است زیر):

  • Redfield تصریح کرد که آمریکایی ها دریافت واکسن آنفولانزا به عنوان coronavirus و آنفولانزای فصلی در پاییز می تواند جای یک "بار فوق العاده ای" در ایالات متحده بیمارستان.
  • Fauci ذکر شده عمده واکسن در حال توسعه از جمله بالقوه واکسن از بیوتکنولوژی مدرن. این شرکت قرار است برای شروع در اواخر مرحله آزمایش در ماه ژوئیه در انتظار نتایج مثبت از اواسط مرحله آزمایشی.
  • هان گفت: FDA رسیده به بیش از 1000 تولید کنندگان از ژانویه و کمک به تسهیل و افزایش در دسترس بودن تجهیزات حفاظت شخصی برای مراقبت از سلامت کارگران.
  • Giroir گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اکنون در حال بررسی Covid-19 تست برنامه از هر کشور قلمرو شهرستان عمده بهداشت عمومی واحد. او گفت: دولت اولویت است به اطمینان حاصل شود که افرادی که نیاز به تست آن را دریافت خواهید کرد.

Coronavirus که بیمار بیش از 2.4 میلیون آمریکایی همچنان به سرعت در حال گسترش در سراسر ایالات متحده است. همانطور که از روز دوشنبه آمریکا هفت روز به طور متوسط از عفونت های جدید افزایش بیش از 30 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به تحلیل CNBC از دانشگاه جانز هاپکینز داده است. موارد در حال رشد 5 درصد و یا بیشتر در 26 ایالت از جمله آریزونا و تگزاس فلوریدا و اوکلاهما. Coronavirus بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش نیز هست.

به عنوان موارد و بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش است و کارشناسان بهداشت عمومی در حال انتقاد از عدم هماهنگی استراتژیک و پاسخ از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

کاخ سفید اصرار دارد همه گیر است "هنوز هم یک" اولویت برای دولت حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در اوایل روز شنبه که "با کوچکتر تست ما نشان می دهد کمتر مورد" تکرار ادعاهای خود که تست بیشتر به این دلیل بود که ایالات متحده دارای بیشترین موارد در جهان است.

در حالی که آزمایش افزایش یافته است و در ایالات متحده و کارشناسان بهداشت عمومی و متخصصان بیماری های عفونی می گویند که این تعداد نیز به دلیل افزایش برخی از کشورها موفق به از بین بردن اولیه خود را coronavirus شیوع بیماری و شیوع بیماری های جدید در حال توسعه در همان زمان.

در این جلسه به احتمال زیاد به بحث در مورد تست و همچنین دیگر پاسخ دولت تلاش مانند واکسن و درمان و تماس با ردیابی.

خواندن آماده شهادت در زیر:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن