Coronavirus موارد صلیب 2.2 لاخ مرکز می گوید دهلی وضعیت نگران کننده

هند در حال حاضر هفتمین بدترین ضربه ملت پس از آمریکا و برزیل و روسیه و انگلستان و اسپانیا و ایتالیا.دهلی نو: هن

توسط ELEMENTORSITE در 16 خرداد 1399
Coronavirus Cases Cross 2.2 Lakh, Centre Says Delhi's Status Worrying

هند در حال حاضر هفتمین بدترین ضربه ملت پس از آمریکا و برزیل و روسیه و انگلستان و اسپانیا و ایتالیا.

دهلی نو:

هند شمارش از coronavirus موارد عبور 2.2 لاخ روز پنج شنبه با یک رکورد سنبله بیش از 9000 موارد جدید و چند کشور گزارش خود را به بالاترین یک روز حتی به عنوان تلاش بودند با شتاب به راه اندازی مجدد محکوم فعالیت های کسب و کار شامل هزینه اقتصادی این بیماری همه گیر.

اتحادیه وزارت بهداشت منتشر شد, دستورالعمل های عملیاتی استاندارد برای بازگشایی ادارات, هتل ها, مراکز خرید, رستورانها و اماکن مذهبی. برخی از آنها در حال حاضر دوباره باز در بخش هایی از کشور و چند نفر دیگر در حال برنامه ریزی برای شروع مجدد از شنبه.

در آن صبح روز رسانی اتحادیه وزارت بهداشت گفت: تعداد کل موارد مثبت عبور کرده 2.16 لاخ با یک رکورد سنبله از 9,304 موارد جدید از 8 صبح جمعه در سراسر کشور تعداد مرگ و میر افزایش یافته بود به 6,075 با 260 بیشتر مرگ و میر در این دوره است.

چوب خط حساب کردن از اعداد و ارقام اعلام شده توسط کشورهای مختلف و سرزمین های اتحادیه به عنوان 8 ساعت نشان داد تعداد بیشتری از موارد تایید شده در سراسر کشور در 2,22,879.

هند در حال حاضر هفتمین بدترین ضربه ملت پس از آمریکا و برزیل و روسیه و انگلستان و اسپانیا و ایتالیا. از نظر مرگ و میر در هند است 12th در حال حاضر در حالی که آن را قرار داده شده در مکان هشتم را از نظر بهبود. با این حال هند و ارقام در میان پنج کشور از نظر فعال موارد است.

وزارت بهداشت همچنین گفت که تعدادی از فعال COVID-19 موارد در حال حاضر در 1,06,737 در حالی که این تعداد از بهبود افزایش یافته است به 1,04,107 با 3,804 بیماران دوره نقاهت در 24 ساعت گذشته.

"بهبود نرخ 47.99 درصد در میان COVID-19 بيمار" وزارت گفت.

اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت: افزایش تعداد COVID موارد بالا مثبت رای و کم تست سطح خود در بخش سرمایه های ملی نگران کننده بود. او با تاکید بر نیاز به ramping تا تست همراه با تهاجمی نظارت, تماس, ردیابی و دقیق مهار و محیط کنترلی.

ریاست یک نشست سطح بالا از طریق ویدئو کنفرانس به بررسی آمادگی برای پیشگیری و کنترل از رمان coronavirus عفونت در دهلی آقای Vardhan ابراز نگرانی بیش از همه مناطق از سرمایه های ملی را تحت تاثیر قرار COVID-19 و بالا مثبت و نرخ پایین تست سطوح در بسیاری از مناطق.

دهلی ثبت 1,359 تازه coronavirus موارد در روز پنج شنبه که در زمان این شهر COVID-19 شمارش گذشته 25000-علامت گذاری به عنوان و تعداد مرگ و میر به 650, مقامات گفت.

دهلی معاون وزیر Manish Sisodia گفت: دولت تمام تمرکز بر صرفه جویی در زندگی و حصول اطمینان از امکانات کافی برای COVID-19 بیمارانی که نیاز به مراقبت در بیمارستان بدون گرفتن گرفتار در داده ها و یا هر گونه رقابت با کشورهای دیگر.

او گفت: COVID-19 موارد در حال افزایش در دهلی و دولت آغاز شده است با تمرکز بر حصول اطمینان از که کسانی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان دریافت تخت و درمان مناسب امکانات.

در حالی که دهلی نو منتقل شده به شماره 3 نقطه در هند برای coronavirus موارد ماهاراشترا باقی مانده بدترین ضربه است.

ماهاراشترا ثبت بالاترین تک-بعد سنبله از 2,933 COVID-19 موارد مصرف آن شمارش از موارد تایید شده به 77,793 در حالی که تعداد مرگ و میر افزایش به 2,710 پس از 123 تازه مرگ و میر. تعدادی از ترخيص بيماران در دولت نیز افزایش یافت به 33,681.

از 123 مرگ 68 گزارش شد در بمبئی شهری منطقه (MMR).

در غرب بنگال COVID-19 مرگ و میر افزایش به 283 با 10 بیشتر مرگ و میر در حالی که دولت در مورد تعداد افزایش 368 به 6,876.

تامیل نادو نیز گزارش داد که بالاترین تک-بعد سنبله از 1,384 موارد به آن شمارش به 27,256 در حالی که تعداد مرگ و میر افزایش به 220.

(با ورودی از PTI)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن