صورت خاموش در نتیجه تلاش های چین به طور یک جانبه تغییر وضعیت موجود: هند

Face-Off Result Of Attempt By China To Unilaterally Change Status Quo: India

سرهنگ شد گزارش حمله با سنگ و سربازان هندی انتقام (بازنمودی)

دهلی نو:

پس از مرگ سه سرباز در درگیری دوشنبه شب با سربازان چینی در Galwan ولی در Ladakh وزارت امور خارجه روز سه شنبه گفت: “خشونت face-off اتفاق افتاده است به عنوان یک نتیجه از تلاش های طرف چینی به طور یک جانبه تغییر وضعیت موجود وجود دارد”.

سرهنگ B. Santosh ببو, Havildar پالانی و Sepoy Ojha کشته شدند در این درگیری که صورت گرفت فقط چینی به عنوان نیروهای آماده به حرکت به دور از یک مکان در هر یک توافق است.

سرهنگ شد گزارش حمله با سنگ و سربازان هندی انتقام, که منجر به مبارزه غیر مسلح برای چند ساعت. سربازان رها بعد از نیمه شب.

سخنگوی وزارت خارجه Anurag Srivastava گفت: “در اواخر شب و شب 15 ژوئن 2020 خشونت رو کردن اتفاق افتاده است به عنوان یک نتیجه از تلاش های طرف چینی به طور یک جانبه تغییر وضعیت موجود وجود دارد. هر دو طرف متحمل تلفات است که می تواند اجتناب شده است تا به حال این توافق در سطح بالاتری بوده است با وسواس به دنبال آن توسط طرف چینی.”

هند و چین شده است بحث از طریق نظامی و دیپلماتیک کانال د-تشدید اوضاع در منطقه مرزی در شرق لاداخ گفت: سخنگو و فرماندهان ارشد تا به حال یک مولد جلسه در ژوئن 6 و توافق بر روی یک فرایند برای چنین de-تشدید. پس از آن زمین فرماندهان تا به حال یک سری از جلسات برای اجرای این اجماع رسیده در یک سطح بالاتر است.

“در حالی که انتظار ما این است که آشکار شدن هموار طرف چینی رفتگان از اجماع به احترام خط کنترل واقعی (LAC) در Galwan دره گفت:” وزارت امور خارجه.

“داده شده خود را مسئول رویکرد به مدیریت مرزی هند بسیار روشن است که تمام فعالیت های خود را همیشه در سمتی از لاک. انتظار ما از طرف چینی. ما باقی می ماند بصورتی پایدار و محکم متقاعد نیاز برای نگهداری از صلح و آرامش در مناطق مرزی و حل و فصل اختلاف از طریق گفت و گو است. در همان زمان ما نیز به شدت متعهد به حصول اطمینان از هند حاکمیت و تمامیت ارضی گفت:” بیانیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im