"درگیر با چین به حل و فصل مسالمت آمیز ردیف": مرکز مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه

هند و چین درگیر یک زد و خورد در امتداد مناطق مرزی Ladakh (فایل)دهلی نو: دهلی نو امروز گفت که تعامل با پکن به "

توسط ELEMENTORSITE در 8 خرداد 1399
'Engaged With China To Peacefully Resolve Row': Centre On Trump's Mediation Offer

هند و چین درگیر یک زد و خورد در امتداد مناطق مرزی Ladakh (فایل)

دهلی نو:

دهلی نو امروز گفت که تعامل با پکن به "مسالمت آمیز حل و فصل" ساخت تا در امتداد خط کنترل واقعی توسط هندی و چینی ارتش یک روز پس از رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میانجیگری ارائه دهد. وزارت امور خارجه قبلا بصورتی پایدار و محکم رد رییس جمهور پیشنهادات متعدد برای میانجیگری بین هند و پاکستان است.

"تعامل ما در جبهه دیپلماتیک در ادامه هر دو در دهلی نو و همچنین در پکن گفت:" Anurag Srivastava, سخنگوی وزارت امور خارجه.

هند و چین گفت: باید درگیری هر دو در سطح نظامی نیز به عنوان به خوبی به عنوان دیپلماتیک سطح. این دو کشور را امضا کرده اند چندین پروتکل در حفظ صلح و آرامش در مرز. وجود دارد بسیاری از موافقت نامه ها در این موضوع است.

"نیروهای ما گرفته اند یک مسئول رویکرد نسبت به, مرز, مدیریت و به شدت به دنبال پروتکل های. آنها با وسواس دنبال راهنمایی های ارائه شده توسط ما رهبری است. در همان زمان ما در دفاع از حاکمیت و تمامیت ارضی," او اضافه شده است.

روز چهارشنبه رئیس جمهور تهمت ارائه شده به "واسطه یا حکمیت" آنچه که او به نام "در حال حاضر مواج مرز اختلاف" بین هند و چین است. از نظر اشاره به های اخیر چهره از نیروهای این دو کشور در Ladakh.

"ما مطلع هر دو کشور هند و چین که ایالات متحده آماده, مایل و قادر به واسطه یا حکمیت خود را در حال حاضر مواج مرز اختلاف است. با تشکر از شما!," رئیس جمهور تهمت به حال توییتی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب