مردی که به کشته شدن مادر در قانون ممکن است به قتل همسر 48 ساعت قبل: پلیس

Amit Agarwal چپ پشت یک خودکشی توجه داشته باشید در کلکته پس از کشتن مادر خود را در قانونکلکته/بنگلور: مردی که ب

توسط ELEMENTORSITE در 4 تیر 1399
Man Who Killed Mother-In-Law May Have Murdered Wife 48 Hours Earlier: Cops

Amit Agarwal چپ پشت یک خودکشی توجه داشته باشید در کلکته پس از کشتن مادر خود را در قانون

کلکته/بنگلور:

مردی که به اتهام قتل همسر خود در بنگلور در روز دوشنبه قبل از پرواز به کلکته که در آن او به ضرب گلوله مادر خود را در قانون مرده و سپس خودش را کشته بود, ممکن است مرتکب اولین جنایت 48 ساعت زودتر از قبلا اعتقاد بر این کلکته پلیس گفت: سه شنبه شب.

افسران از بنگالور را Mahadevpura ایستگاه پلیس در بازدید Agarwal خانه در این شهر که دوشنبه شب پس از کلکته همکاران اطلاع آنها از یک قتل ممکن است در صلاحیت این دادگاه ها; آقای Agarwal را پشت سر گذاشته بود خودکشی توجه داشته باشید در کلکته با این اطلاعات است.

این بنگلور پلیس کشف بدن Shilpi Agarwal دروغ گفتن بر روی زمین.

"ما مطلع شده است توسط پلیس بنگالور که خانم Agarwal بدن داشت در یک تجزیه دولت است. طبق گزارش خود او ممکن است کشته شده اند و حداقل 48 ساعت قبل از بدن او پیدا شده بود" ارشد کلکته افسر پلیس گفت: خبرگزاری PTI.

این تایید شد توسط پلیس در جنوب کشور. پلیس نیز وجود دارد توجه داشته باشید گفته و نوشته شده توسط Mr Agarwal.

"بر اساس اطلاعات از کلکته افسران از Mahadevpura ایستگاه پلیس رفت به آپارتمان اشغال شده توسط Mrs Shilpi Agarwal. زمانی که او برای باز کردن درب های قفل شکسته شد و بدن او را در بر داشت در آشپزخانه" MN Anucheth, DCP (نیوهمپشایر) گفت.

"توجه داشته باشید گفته و نوشته شده توسط Mr Agarwal یافت شده است در آپارتمان. یک مورد قتل در نظر گرفته شده و تحقیقات آغاز شده," او اضافه شده است.

این Agarwals جدا بودند. آنها از هم جدا کرده بود حدود دو سال پیش و در وسط طلاق. Mrs Agarwal زندگی در بنگلور و آقای Agarwal زندگی در خانه و خانواده خود را در Uttarpara است که در شمال کلکته.

آنها نیز تا به حال 10 سال زندگی می کردند که با مادرش. پسر, اما, آورده بود به کلکته توسط آقای آگاروال و چپ در مراقبت از عمویش در حالی که پدر خود رفت و به مقابله با قوانین.

اگر چه تحقیقات در هر دو شهرستانها هستند و هنوز هم در حال انجام وحشتناک دنباله ای از احتمال حوادث شروع به ظهور pieced با هم و با کمک دو یادداشت.

Amit Agarwal یک زن 42 ساله حسابدار گفته برای اولین بار همسر خود را کشته و در خانه اش در بنگلور را وهیتفیلد. او سپس با هواپیما به کلکته و بازدید خود را در قوانین خود خانه مجلل, در یک مجتمع آپارتمانی که در آن پس از بحث گرم او به ضرب گلوله مادر خود را در قانون Lalita Dhandhania 60 و سپس خودش را کشته بود.

پدر در قانون Subhash Dhandhania و 70 بود که تنها بازمانده; به گفته پلیس او را از خانه فرار, قفل کردن درب را پشت سر او رفت و به همسایگان برای کمک به.

با ورودی از PTI

(اگر شما نیاز به حمایت و یا کسی را می شناسید که می کند لطفا به نزدیکترین سلامت روان متخصص.) کمک: AASRA: 91-22-27546669 (24 ساعت) Sneha بنیاد: 91-44-24640050 (24 ساعت) Vandrevala پایه و اساس سلامت روان: 1860-2662-345 و 1800-2333-330 (24 ساعت) iCall: 022-25521111 (در دسترس از دوشنبه تا پنج شنبه: 8:00 صبح تا 10:00بعد از ظهر) اتصال NGO: 18002094353 (در دسترس از 12 pm - 8 pm)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de