Elon Musk توییتهایی تسلا را برای به تعویق انداختن آن سالانه سهامداران جلسه

ایلان ماسک موسس و مدیر اجرایی تسلا موتورز.Yuriko Nakao | بلومبرگ | گتی ایماژمدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk تویی

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

ایلان ماسک موسس و مدیر اجرایی تسلا موتورز.

Yuriko Nakao | بلومبرگ | گتی ایماژ

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk توییتی اواخر جمعه که این شرکت را مجبور به تعویق انداختن آن سالانه سهامداران جلسه که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 7 با توجه به شیوع کروناویروس.

"ما باید برای به تعویق انداختن نشست سالانه سهامداران جلسه به عنوان هنوز هیچ اجتماعات بزرگ مجاز جولای 7th. هنوز مطمئن شوید که از تاریخ جدید, اما من حدس می زنم شاید یک ماه یا بیشتر بعد" مشک و گفت: در صدای جیر جیر.

تسلا رو فشار از پروکسی مشاوران شیشه لوئیس و سهامداران نهادی خدمات (ISS) که هر دو اصرار سهامداران برای رای دادن به مخالفت با انتخاب مجدد از رابین Denholm به عنوان رئیس هیئت مدیره در برق خودرو ساز.

پروکسی مشاوران ابراز نگرانی تسلا بالا برای جبران مدیران و افزایش شدید در میزان سهام متعهد تسلا مدیران و مدیران از جمله Elon Musk از Denholm منصوب شد صندلی در نوامبر سال 2018 است.

Denholm جایگزین Elon Musk به عنوان رئیس هیئت مدیره و پس از او مجبور به دادن این نقش به عنوان بخشی از یک توافق حل و فصل با SEC بیش از خود را در حال حاضر بدنام توییتهایی گفت که او امن بودجه را به تسلا خصوصی در 420 دلار در هر سهم است.

در ضمن نیا تاثیر سرمایه خواسته است تسلا سهامداران به رای در برابر هیئت مدیره توصیه و نیاز شرکت به جزئیات گزارش در مورد اثرات اجباری داوری کارکنان آن است. با توجه به تحقیقات توسط Nia تاثیر سرمایه اجباری داوری می تواند ایجاد و خدمت به پنهان کردن آزار و اذیت در محل کار. در ژوئن 19, نیا, تاثیر سرمایه دریافت اولیه رای از 70 درصد مربوط پیشنهاد در Fortinet که سهامداران رای به نیاز این شرکت به انتشار کمی تنوع داده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن