Earthmover استفاده می شود به آندرا Coronavirus بدن بیمار به کوره های جسد سوزی

یک ویدیو نشان می دهد بدن منتقل شده و به کوره های جسد سوزی در یک JCB ماشین آلات در آندرا پرادش.حیدرآباد: بدن یک

توسط ELEMENTORSITE در 7 تیر 1399
Earthmover Used To Take Andhra Coronavirus Patient's Body To Crematorium

یک ویدیو نشان می دهد بدن منتقل شده و به کوره های جسد سوزی در یک JCB ماشین آلات در آندرا پرادش.

حیدرآباد:

بدن یک coronavirus بیمار 72 ساله در آندرا پرادش منتقل شد به کوره های جسد سوزی از خانه خود را در یک earthmover باعث داد و بیداد از رهبران سیاسی متعلق به اپوزیسیون در دولت است.

دو مقام شده اند به حالت تعلیق پس از این حادثه به نور آمد.

سابق کارمند شهرداری که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در طول یک درب-به-درب سلامت و بيماری درگذشت و در خانه خود در پلسا شهر سریککولم منطقه در آندرا پرادش.

یک ویدیو نشان می دهد بدن منتقل شده و از خانه اش به کوره های جسد سوزی در یک JCB ماشین توسط مقامات پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی. بدن دیده می شود قرار داده شده در قسمت جلوی دستگاه است.

مردی مرده بود در خانه و زمانی که همسایه نگرانی در مورد بدن که در معرض خطر به محله نوه اش یک دولت داوطلب نام مقامات شهرداری و بدن منتقل شد.

در یادگیری در مورد این حادثه رئیس دفتر وزیر به نام رسیدگی به این حادثه را "یک عمل غیر انسانی" و گفت: لازم است پروتکل برای انتقال قربانی نمی شد دنبال کرد.

آندرا وزیر YS Jagan موهان Reddy این حادثه را محکوم کرد و گفت: دقیق اقدام خواهد شد در برابر آن مسئول است. "این غیر انسانی است و پروتکل در حال حاضر روشن شده است که چگونه برای مقابله با این گونه موارد" رئیس دفتر وزیر گفت.

آندرا پرادش دولت دستور داده است تا یک پروب. سریککولم منطقه جمع آوری J Nivas دستور تعلیق پلسا شهرداری کمیسر Nagendra کومار و بازرس بهداشتی N راجیو.

Telugu Desam حزب رئیس جمهور سابق آندرا پرادش وزیر N Chandrababu Naidu نیز این حادثه را محکوم کرد و در توئیتر خود نوشت: "کاملا شوکه به بدن مرده از coronavirus قربانیان پیچیده شده در پلاستیک و حمل و نقل در JCBs و تراکتور. آنها سزاوار احترام و شأن و حتی مرگ. شرم بر YS Jagan موهان ردی دولت برای این کار غیرانسانی."

در یک حادثه مشابه در ژوئن 24 در همان منطقه یک زن که درگذشت COVID-19 گرفته شده به کوره های جسد سوزی در یک تراکتور در سمپتا شهر.

پس از شیوع کروناویروس بسیاری از حوادث گزارش شده از کشورهای مختلف از هند که در آن روش مناسب نیست به دنبال در حالی که دست زدن به بدن بیماران است.

هند در مجموع coronavirus موارد عبور کرده و پنج لاخ علامت پس از این کشور گزارش داد که بالاترین تک روز افزایش بیش از 17000 موارد در روز جمعه. به طور کلی تعداد مرگ صعود به 15,301 با 407 جدید مرگ و میر.

آخرین مطالب