این حیاط خلوت کوچک استخرهای نشان می دهد که چگونه برای ایجاد یک چلپ چلوپ در اندک فضاهای

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.نصب استخر

توسط ELEMENTORSITE در 31 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نصب استخر را می توان گران و نگهداری بالا اما اجازه ندهید که کدو رویاهای خود را شناور در اطراف در حیاط خلوت خود را در استخر در یک روز گرم تابستان. حتی کوچک ترین خانه های می تواند ترکیب یک استخر کوچک به فضای خود را (و نه فقط یک استخر قابل حمل, اگر چه آن را می شود بیش از حد). مهم این است که انجام این کار در راه است که برجسته استخر بدون در نظر گرفتن دور از بقیه حیاط خلوت خود را.

خوشبختانه شما نمی نیاز به قربانی کردن همه خود را در حیاط یا پاسیو کل باغ به خودتان یک استخر در این سال است. در حالی که اندازه و ابعاد استخر متفاوت است هر چیزی را که در حدود 10 فوت مربع و یا کوچکتر است که به طور معمول به عنوان یک استخر کوچک. از نظر عمق سه استاندارد برای غوطه ور شدن و شناور و چهار به پنج و بالاتر است و بهترین عمق برای رقص استخر. از آنجا آن را به شما است. دراز مستطیل می دهد یک استخر لبه مدرن یا مدیترانه ای پرنیان در حالی که دایره استخرهای ارائه یک boho یا حتی روستایی احساس می کنید. شما می توانید پوشش دیوار و دور با موزاییک کاشی اضافه کردن سرگرم کننده ویژگی های آب مانند آبشارها و یا ادویه تا این صحنه با گیاهان, استخر شناور و مبلمان پاسیو. هنگامی که شما داستد کردن BBQ خود را قرار داده و در آن کلاه فرنگی شما آماده برای مقابله با وظیفه طراحی رویایی خود را ،

با یک استخر شما فورا تا سرد عامل از فضای خود را در فضای و قادر به لذت بردن از به عنوان بسیاری از استخر seshes که ممکن است در این تابستان همه از راحتی از حیاط خلوت خود را. ممکن است شما همیشه می خواستم به اینجا اما پیش شما ببینید, کوچکترین استخر اغلب بزرگترین چلپ چلوپ.

1. هالیوود گلم حیاط خلوت کوچک, استخر

همه چیز از صندلی سالن بالشتک به قو استخر شناور باعث می شود این پاینت اندازه استخر شنا در کالیفرنیا بالا نگاه مانند آن را مستقیما از یک خانه عروسکی. منطقه استخر کاملا مدل دهید از, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای آفتاب گرفتن و sipping قهوه در یک جدول بر روی چمن.

2. پالم اسپرینگز-الهام استخر

این استخر راه اندازی یک خانه در پورتلند به نظر می رسد مانند آن را می توان مستقیما از پالم اسپرینگز پایتخت از اواسط قرن مدرن است. مینی گلخانه ای و vibrantly رنگی لهجه عمده ای اشباع به اغلب خاکستری, روز های بارانی از شمال غربی اقیانوس آرام.

3. Itty Bitty حیاط خلوت Poolhouse

به دنبال فراتر از سنتی ریخته? اگر شما در حال برنامه ریزی برای استخر خود را تمام خود را حیاط خلوت مینی استخر خانه مانند یک در خارج از این خانه کالیفرنیا است مکمل به یک استخر کوچک. این یک نقطه ایده آل برای گرفتن یک کمی سایه. فکر می کنم از آن به عنوان یک دائم خانه کوچک—آن را فقط به اندازه کافی بزرگ را به جا یک مبل و یک مجموعه از کنار صندلی.

4. مدرن سیمان استخر حیاط خلوت

پله در خارج از درب این دنج هوستون خانه و به حیاط خلوت فورا معرفی آبگرم مانند پرنیان. چرا که از استخر. عملی خود را شبح و سیمان در تضاد با رودخانه سنگ گردشگاهها و طبیعی چوب مبلمان پاسیو. نتیجه این است که آرام و جای خنک به کمی سرگرم کننده در خورشید است.

5. کوچک, هوای آزاد, استخر دایره با در نظر

این استخر از جاشوا درخت خانه متعلق به سارا و غنی شانه را نشان می دهد که اندازه هیچ ربطی به با آرامش و مزایای که با یک استخر و توانایی لذت بردن از نمایش از حیاط خلوت خود را! یک دایره استخر طول می کشد تا فضای کمی است که تعمیر و نگهداری پایین و باعث می شود آن را آسان به کانال برخی از chill vibes پس از یک روز طولانی است.

حیاط خلوت استخر اغلب از طبقه بندی به دو افراط: بزرگ در زمین استخر یا پلاستیک سیلندر نشسته روی چمن خود را. فقط فکر کردن به بالا-زمین نسخه احتمالا شما را به یاد ارزان kiddie استخر. اما این سهام تانک سبک از کالین شرمن ثابت بالای سطح زمین استخرهای می توانید نگاه کنید فوق العاده شیک و سرد در حیاط خلوت خود را. اغذیه فروشی و مشروب فروشی چراغ و پاسیو چتر و زیبا بفرس قطعا تا راه اندازی این سبک بازی بیش از حد.

7. غربی در دیدار مدیترانه استخر

گرفته شده توسط جسیکا Paradis این شکوه استخر در Yucatán نشان می دهد که چگونه حتی صمیمی ترین حیاط می تواند به جای یک نقطه برای شنا. بلند و باریک استخر مانند این به طور معمول بهترین راه حل مناسب برای کوچکتر مناطق در فضای باز. این اشکال و سبک را تا فضای کمتر در حالی که هنوز غیر قابل انکار شیک.

8. در اواسط قرن مدرن حیاط خلوت کوچک, استخر

بازی با بافت و مواد خیره کننده این استخر توسط کلیتون & کمی و شات توسط جیک هولت رویایی نوای اواسط قرن طراحی مدرن. مطابق فیروزه صندلی و میز منعکس کننده آب و شجاعانه ایستادگی در برابر حیاط خلوت ترکیبی از چوب و دیوار سیمان و سبز.

یکی از بهترین قوانین به دنبال زمانی که تزئین و طراحی یک فضای کوچک برای ساخت عمودی. کمی آیا شما می دانید شما می توانید همین کار را با یک استخر! در حالی که شما ممکن است باید از این فضا برای گسترش یک مستطیل بزرگ در سراسر حیاط خود را چرا ایجاد دو استخر انباشته در بالای هر یک از دیگر مانند این سرد خانه در سان فرانسیسکو است. طرح کاشی باعث می شود راه اندازی شبیه به یک علاقه داشتن به رفت و آمد مکرر ،

اگر به شکل خانه خود را به نفع طول بیش از عرض شما هنوز هم می توانید یک استخر. باریک مستطیل شکل نسخه مانند یک پشت این نیواورلئان خانه یک راه منحصر به فرد برای ترکیب ویژگی های آب در حالی که هنوز هم صرفه جویی در گرانبها, حیاط خلوت, فضای. و ما بسیار از طرفداران بزرگ از کوچک بسیار جالب غوطه ور شدن استخر در پایان بیش از حد.

نانسی Mitchell

نویسندگان

به عنوان یک نویسنده ارشد در Apartment Therapy, نانسی تجزیه وقت خود را در میان نگاه کردن به تصاویر زیبا نوشتن در مورد طراحی و عکاسی آپارتمان شیک در داخل و اطراف نیویورک است. این فرفره بد نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن