دکتر Fauci می گوید coronavirus ایمنی ممکن است 'محدود' مدت نامشخص باقی مانده است

حفاظت از هر گونه پتانسیل coronavirus واکسن ممکن است کوتاه زندگی می کردند و می تواند نیاز به یک تقویت کننده به

توسط ELEMENTORSITE در 17 تیر 1399

حفاظت از هر گونه پتانسیل coronavirus واکسن ممکن است کوتاه زندگی می کردند و می تواند نیاز به یک تقویت کننده به ادامه حفاظت از کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci روز دوشنبه گفت:.

به عنوان شرکت های مختلف حرکت به خط پایان نزدیک تر از یک پتانسیل واکسن برای ویروس نقش آنتی بادی بر اهمیت بیشتری به آن می تواند تعیین کند که چگونه به خوبی هر واکسن کار می کند و چگونه اغلب ممکن است کسی نیاز به آن را دریافت و یا یک تقویت کننده به ادامه حمایت می کند.

در پاسخ به یک سوال در مورد چگونه آنتی بادی ممکن است ارائه برخی از حفاظت در برابر عفونت Fauci روز دوشنبه گفت: "ما نمی دانیم."

"با این سنبله پروتئین که در حال ارائه شده در راه است که ما آن را با اعداد اول و در برخی موارد افزایش, ما در حال رفتن به فرض کنیم که وجود دارد یک درجه حفاظت, اما ما باید فرض کنیم که آن را به محدود می شود," او اضافه شده در طول یک Q&A در بحث و گفتگو با دکتر فرانسیس کالینز مدیر موسسه ملی بهداشت. "آن را نمی خواهید به مانند یک واکسن سرخک."

واکسن سرخک ، اریون و سرخجه به طور کلی اعطا مصونیت مادام العمر با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. هر پتانسیل coronavirus واکسن بعید است به انجام همان Fauci گفت.

"بنابراین رفتن به دنبال در آن موارد به دیدن اگر ما نیاز به یک تقویت," او گفت:. "ما ممکن است نیاز به افزایش به ادامه حمایت می کند. اما در حال حاضر ما نمی دانیم که چه مدت آن طول می کشد."

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اضافه شده است که گزارش ها از بهبود Covid-19 بيمار بودن reinfected با این ویروس احتمالا نادرست است. او گفت: آن را بیشتر احتمال دارد که در این آزمون استفاده می شود به تشخیص Covid-19 احتمالا برداشت قطعاتی از این ویروس هنوز هم در بهبود بیمار بدن اما آنها احتمالا تا به حال نشده است reinfected.

"وجود دارد هیچ مستند موارد که در آن مردم بهتر و در واقع مریض شدم دوباره حس ویروس تکثیر," او گفت:. "من شگفت زده نمی شود اگر وجود دارد یک مورد نادر از فردی که رفت به بهبودی و عود. ... اما فرانسیس من می توانم با اعتماد به نفس است که آن را بسیار بعید است که اگر آن را یک پدیده رایج است."

برخی از ویروس های دیگر از جمله ابولا نشان داده اند توانایی reinfect بهبود بیماران او اضافه شده است.

Fauci قبلا گفت: این احتمال وجود دارد یک coronavirus واکسن ممکن است ارائه نمی دهد ایمنی طولانی مدت.

"هنگامی که شما نگاه کنید در تاریخ coronaviruses — مشترک coronaviruses است که باعث سرماخوردگی — گزارش در ادبیات هستند که دوام ایمنی که محافظ محدوده از سه تا شش ماه به تقریبا همیشه کمتر از یک سال او گفت:" در ماه گذشته. "که بسیاری از دوام و حفاظت است."

اما حفاظت از هر گونه خواهد بود خوش آمدید, به ویژه در میان آسیب پذیر جوامع مانند سلامت کارگران و افراد مسن که به احتمال زیاد به ترتیب اولویت از طریق اورژانس با استفاده از مجوز هنگامی که یک واکسن ثابت می کند بی خطر و موثر در انسان بالا متحده مقامات بهداشت گفته اید.

مقامات به احتمال زیاد می دانید که آیا کانديد واکسن در حال حاضر در توسعه است که بی خطر و موثر در اوایل 2021, Fauci گفت: چسبیده به یک جدول زمانی مقامات تبلیغ پس قبل از مارس. انگلیسی, شرکت دارویی AstraZeneca و آمریکا بیوتکنولوژی شرکت مدرن هستند این دو شرکت دورترین همراه در توسعه واکسن خود را نامزد.

موسسه ملی سلامت شده است همکاری با مدرن در شتاب توسعه توانایی های بالقوه خود واکسن به عنوان بخشی از "عملیات پیچ و تاب سرعت" فدرال تلاش برای تسریع در توسعه coronavirus واکسن.

مدرن است که انتظار می رود به حرکت می کند نامزد خود را به مرحله سوم آزمایشات قبل از پایان ماه هر چند سهام این شرکت کاهش یافته و هفته گذشته هنگامی که آمار اخبار گزارش شرکت بود و به تأخیر انداختن آن دادگاه تاریخ شروع. فاز سه آزمایشی جامع ترین آزمون نامزد خواهد شد که شامل حدود 30000 محاکمه شرکت کنندگان است. اگر همه به خوبی می رود و نامزد ثابت می کند بی خطر و موثر در انسان این واکسن می تواند توزیع شود قبل از پایان سال است.

وجود دارد از 16 شرکت ها با واکسن نامزدها در آزمایشات انسانی در سطح جهانی و سازمان بهداشت جهانی گفت: در هفته گذشته. بیش از 10 شرکت ها در ایالات متحده هستند یا در حال حاضر در آزمایشات انسانی و یا آماده شدن برای شروع به آنها را به زودی.

"ما امیدواریم که به عنوان ما به همراه است که تا پایان سال جاری یا ابتدای سال 2021 ما حداقل باید یک پاسخ به اینکه آیا واکسن و یا واکسن جمع آنها امن و موثر" Fauci گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن