داو افزایش بیش از 200 امتیاز به عنوان وال استریت می لرزد. آخرین coronavirus سنبله Pfizer آگهی

سهام در روز دوشنبه ساختمان در هفته گذشته عملکرد قوی به عنوان سرمایه گذاران نگاه گذشته تعداد رکورد در coronavir

توسط ELEMENTORSITE در 23 تیر 1399

سهام در روز دوشنبه ساختمان در هفته گذشته عملکرد قوی به عنوان سرمایه گذاران نگاه گذشته تعداد رکورد در coronavirus موارد از آخر هفته.

میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد و 250 امتیاز و یا نزدیک به 1٪. S&P 500 به 0.8 درصد و نزدک کامپوزیت پیشرفته 1.1%.

فلوریدا گزارش 15,299 جدید کروناویروس موارد در یکشنبه, بالاترین روز تنها در کل برای هر دولت ایالات متحده پس از همه گیر آغاز شد. در همین حال ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 60 ، 000 مورد جدید روزانه برای سه روز در یک ردیف در حال حاضر آوردن ملی در مجموع به بیش از 3 میلیون نفر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

"COVID باقی می ماند یک مشکل بزرگ w/موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر تمام نوردی" دانش حیاتی بنیانگذار آدم Crisafulli گفت: در یک توجه داشته باشید در روز یکشنبه. "بازار همچنان به جذب تمام این اطلاعات نسبتا خوبی برخوردار است و این به نظر می رسد عملکرد واکسن امید کاهش نرخ مرگ و میر در مقابل Mar/آوریل اجتناب از عمده فروشی مستندات و عدم تجدید حیات در شرق (esp. نیویورک)."

اخبار مثبت در واکسن جلو برداشته احساسات نیز هست. فایزر آلمان و بیوتکنولوژی BioNTech SE اعطا شد سریع مسیر تعیین شده توسط FDA برای دو شرکت چهار واکسن نامزدها در برابر coronavirus. فایزر سهام اضافه شده 2.6%. BioNTech شروع به پریدن کرد از 10٪.

فایزر و BioNTech گفت: آنها انتظار می رود برای شروع مرحله بعدی آزمایش واکسن در اواخر این ماه با 30000 نفر است. این شرکت انتظار می رود به 100 میلیون دوز از واکسن تا پایان سال 2020 و بیش از 1.2 میلیارد دز تا پایان سال 2021 با توجه به آزادی.

در اینجا چیزهای دیگر گران شد, تماشای دوشنبه:

  • فن آوری های کلیدی سهام صعود مداوم خود را مبهم اجرا به سرمایه گذاران در انعطاف پذیری خود را در طول coronavirus. اپل و آمازون و Netflix بالاتر است. تسلا شروع به پریدن کرد 8.5%.
  • تراشه سهام پس از افزایش دستگاه های آنالوگ ارائه شده برای خرید ماکسیم یکپارچه در 21 میلیارد دلار تمام سهام معامله است. ماکسیم شروع به پریدن کرد 12.5% است.
  • سهام خواهد شد که سود از موفق بازگشایی اقتصاد به دست آورد با وجود این مورد را افزایش دهد. کارناوال شرکت اضافه شده 1.3%. دیزنی که باز آن اورلاندو پارک بیش از آخر هفته به دست آورد 0.2%.

دیزنی همچنین افزایش پس از گلدمن ساکس آغاز پوشش سهام با خرید امتیاز یک $137 هر سهم به قیمت هدف. تحلیلگران در Wedbush و مورگان استنلی افزایش قیمت خود را به اهداف در اپل ارسال سهام تا 1.9%.

شاخص Dow و S&P 500 در حال آمدن دو هفتۀ متوالی در حالی که انعطاف پذیری در فناوری سهام تحت فشار قرار دادند نزدک به یک رکورد جدید پس از سه مستقیم مثبت هفته. در ماه ژوئیه شاخص Dow و S&P 500 افزایش یافته است 1.0 درصد و 2.7 درصد بود. فناوری های سنگین نزدک عملکرد بهتری نسبت به بالا رفتن 10.7% این ماه به عنوان آمازون, اپل, Netflix, الفبای تمام اصلاح شده جدید اوج.

"کلی رالی است که هنوز هم بسیار باریک...و چند تا از بالا پرواز مگا-کلاه سهام در حال تبدیل شدن سقف خرید (و بیشتر به بیش از ارزش)" متی Maley رئیس استراتژیست بازار در Tabak میلر گفت: در یک یادداشت در روز یکشنبه. "ما باید به صبر کردن برای دیدن اگر سطح مقاومت کلیدی در S&P است که در واقع شکسته صعودی قبل از ما می تواند تایید کند که یکی دیگر از تجمع پا در گسترده بازار سهام آغاز شده است."

درآمد نجومی لگد روز دوشنبه با شرکت پپسی گزارش بهتر از حد انتظار نتایج. سهام صعود بیش از 0.5%. جی پی مورگان سیتی گروپ و ولز فارگو در حال برنامه ریزی به گزارش روز سه شنبه.

سود شرکت انتظار می رود به سقوط 44 درصد در سه ماهه دوم خواهد بود که بزرگترین کاهش در درآمد سه ماهه از سه ماهه چهارم سال 2008 با توجه به Refinitiv داده است. این بازار می تواند شانه تیز سود کاهش تا زمانی که شرکت های سیگنال بهبود در افق.

جی پی مورگان سهام به دست آورد در مورد 2.7%.

پس از S&P 500 با بهترین سه ماهه در بیش از 20 سال فعالیت گسترده و بازار باز گشت تجمع آهسته در میان ترس از بدتر شدن بیماری همه گیر. هنوز سهام معیار است که در حال حاضر فقط 1.4% در سال به, تاریخ, نشستن حدود 6 ٪ خاموش در آن مه ضبط.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب