بزرگترین غذایی طرح به منظور کمک به مهاجران می رود آنلاین

"یک ملت یک جیره کارت" سیستم شامل حدود 800 میلیون نفر است.Coronavirus شیوع شتاب و فشار را به رقمی هند مواد غذای

توسط ELEMENTORSITE در 7 مرداد 1399
World's Largest Food Scheme, Meant To Help Migrants, Goes Online

"یک ملت یک جیره کارت" سیستم شامل حدود 800 میلیون نفر است.

Coronavirus شیوع شتاب و فشار را به رقمی هند مواد غذایی-سیستم سهمیه بندی اجازه می دهد شهروندان برای دریافت, حقوق, در هر نقطه از کشور -- افزایش تحرک نیروی کار و بهبود اقتصاد در کشور.

"یک ملت یک جیره کارت" سیستم شامل حدود 800 میلیون نفر تحت بزرگترین شرکتهای مواد غذایی-برنامه های امنیتی. نخست وزیر نارندرا دولت شرط بندی است که در سراسر کشور قابل حمل از جیره غذایی می تواند کمک به مهاجران به شهرها پس از بزرگترین مستند -- اعمال شده در مارس تنها با چند ساعت متوجه -- بسیاری از سمت چپ بدون غذا یا پول است.

تحت برنامه مردم در حال حاضر مجاز به گرفتن سهمیه خود را از foodgrains از یک "نمایشگاه-قیمت مغازه" در هر نقطه در هند خود را با دادن جیره شماره کارت و ارائه بیومتریک احراز هویت. تا به حال سرخپوستان تنها می تواند دریافت جیره غذایی خود را در شهر محل زندگی است که می تواند مانع از حرکت دور در جستجوی کار.

59tiduu

"یکی از چالش های کلیدی در مواجهه با کارگران مهاجر در شهرستانها در ابتدای مستندات فقدان امنیت غذایی و عدم دسترسی به foodgrains" گفت: Ashwajit سینگ مدیر عامل دهلی نو-بر اساس IPE جهانی Pvt Ltd. که به توصیه چند ملیتی کمک های سازمان. "این قطعا کمک خواهد کرد ما نیروی کار به شهرها است."

با اقتصاد هند به رهبری خود را برای بدترین سال در بیش از چهار دهه PM مودی اجازه داده کارخانه به بازگشایی حتی به عنوان کشور چنگ زدن با سوم بیشتر Covid-19 عفونت در جهان است.

هند سالانه مواد غذایی-یارانه لایحه بیش از 1 تریلیون روپیه ($13.4 میلیارد دلار) -- تقریبا 4 درصد از بودجه ملی -- به عنوان دولت این است که توسط قانون مورد نیاز برای ارائه 5 کیلوگرم (11 پوند) از برنج و گندم و دانه درشت در یارانه نرخ به عنوان کم به عنوان 1 روپیه در هر کیلوگرم بود. پس از همه گیر شروع PM مودی اعلام اضافی 6 کیلو در ماه برای هر نفر تا ماه نوامبر در هزینه 1.5 تریلیون روپیه.

"در راه بیش از 2.5 برابر جمعیت ایالات متحده, 12 برابر جمعیت انگلستان و دو جمعیت اتحادیه اروپا داده شد رایگان جیره توسط دولت ما" ساعت مودی گفت: در ماه گذشته.

ds1qdct

چالش های متعدد-از عدم وجود مستندات به مدیریت عرضه به فن آوری سکسکه -- می تواند به جلوگیری از برنامه از یک بازی واقعی تعویض کارشناسان می گویند.

جیره برنامه "است که یکی از این اقدامات است که می تواند به کاهش سختی برای مهاجران, اما آنها نگرانی در مورد عوامل دیگر مانند مسکن مناسب درمورد اشتغال و دسترسی به امکانات پزشکی و عدم قطعیت در اطراف این زمان همه گیر" گفت: Rajesh Bansal ارشد مشاور در کارنگی هند است. "مشوق ها در قالب مطمئن مزایای تامین اجتماعی نیز ضروری است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن