داو افزایش 150 امتیاز به عنوان سرمایه گذاران تمرکز بر اقتصاد بازگشایی

سهام اندکی افزایش یافت و در روز سه شنبه به عنوان معامله گران دست و پنجه نرم کردن با نا آرامی های مدنی در سراسر

توسط ELEMENTORSITE در 13 خرداد 1399

سهام اندکی افزایش یافت و در روز سه شنبه به عنوان معامله گران دست و پنجه نرم کردن با نا آرامی های مدنی در سراسر کشور همراه با بازگشایی اقتصاد از coronavirus بیماری همه گیر.

میانگین صنعتی داو جونز صعود 159 امتیاز یا 0.6%. S&P 500 به 0.3% رشد پیدا کرد.

سهام وابسته به بازگشایی متحده بهتر یک بار دیگر. جی پی مورگان چیس سیتی گروپ ولز فارگو و بانک مرکزی امریکا همه افزایش حداقل 0.8%. شکاف صعود 2.1%. غرب به دست آورد 2.4%.

افت tech سهام تحت فشار قرار دادند و شاخص Nasdaq Composite با افت 0.2 درصدی ، سهام Facebook و Netflix تضعیف 2.2 درصد و 1.4 درصد بود در حالی که اپل و آمازون هر کاهش بیش از 0.8%. گوگل-پدر و مادر الفبا 0.7%.

"این یک سالم بازگشت و به عنوان شما در حال دیدن برخی از دول عقبمانده دوباره در خط" گفت: Jeff Kilburg مدیر عامل شرکت KKM مالی. "اگر هر چیزی, این است که برای کمک به حفظ بیشتر صعودی موضع در بازار است."

بازارهای دیگر با اشاره به خوش بینی در مورد کشور بازگشایی از گسترده موظف خاموش شدن ناگهانی با توجه به کوروناویروس. روغن اضافه 1.9%. وزارت خزانه داری بازده بالاتر است.

سهام بطور گسترده بالاتر قبلا در این جلسه پس از گزارش رویترز با استناد به منابع دولتی به شرکت های چینی خریداری حداقل سه محموله از آمریکا سویا.

در روز سه شنبه به حرکت در آمد و پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دوشنبه شب او را از استقرار نظامی اگر متحده و شهرستانها موفق به سرکوب تظاهرات.

"من از بسیج همه دولت های فدرال و محلی منابع نظامی و غیر نظامی برای حفاظت از حقوق مطیع قانون آمریکایی" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و اموال خود را از ساکنان آن من خواهد شد استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها است."

بازار سهام تا حد زیادی نادیده گرفته ناآرامی اما که می تواند تغییر کند اگر سرمایه گذاران بر این باورند که تظاهرات ادامه خواهد داد از طریق تابستان اخلال متحده قصد دارد به بازگشایی و صدمه زدن به اعتماد مصرف کننده.

"خبر خوب در واکسن کمک سهام ممکن است اما آمریکا و چین روابط & ناآرامی های مدنی می تواند سرقت نور افکن در ماه ژوئن" لری Calvasina RBC ارشد سهام آمریکا استراتژیست گفت: در یک توجه داشته باشید. "S&P 500 باقی می ماند بسیار news جریان هدایت می شود."

نیویورک شهر پیشاور تا 7 ژوئن برای جلوگیری از تظاهرات. مشابه حکومت برقرار شد در شهرستانها در سراسر کشور در تلاش برای حل تجمع جرم.

بازار اندکی افزایش یافت و روز دوشنبه اولین روز از ماه ژوئن پس از بازگشت به عقب ماهانه سود. داو رز حدود 90 امتیاز در روز دوشنبه پس از یک 4.2% افزایش در مارس و 11% رالی در ماه آوریل است. در ضمن S&P 500 در مورد صعود 0.3% پس از به دست آوردن 4.5 درصد در ماه مه و 12.6 درصد از ماه قبل است.

سرمایه گذاران همچنان به تمرکز بر روی پیشرفت اقتصادی reopenings مناقصه تا سهام شرکت های هواپیمایی خرده فروشان و کروز اپراتورهای خط. با این حال بسیاری در وال استریت رشد نگران است که افزایش خطرات ناشی از نزاع نژادی و ایالات متحده-چین تنش معکوس می تواند بازار گسترده گشت.

"قطع ارتباط بین سهام و اقتصاد تولید نگرانی گسترده در میان برخی از سرمایه گذاران" جف Buchbinder سهام استراتژیست برای LPL مالی گفت: در یک توجه داشته باشید. "در همان زمان بازگشایی خوشبینی و عظیم محرک اقتصادی تحت الشعاع برخی نگرانی ها در مورد موج دوم COVID-19 عفونت و افزایش چین-آمریکا تنش است."

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن