تعجب! در حال حاضر در واقع بهترین زمان برای کاشت این یاد پاییز گل

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.فکر می کن

توسط ELEMENTORSITE در 30 فروردین 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

فکر می کنم از کلمه "مادر." در ذهن خود شما احتمالا با دیدن تصاویر اولیه pom داوودی مانند پوشیده از بوته آنهایی که گل در سقوط سایه های نارنجی و زرد و قرمز. این "باغ" مشهد ارزان مهد کودک در می یابد و می تواند پرتاب شود پس از اولین سخت فراست آنها را می کشد. بله این نوع دانشگاه علوم پزشکی مشهد به خوبی دوست داشت (و به طور گسترده ای استفاده می شود) اما آیا شما می دانید که باغ دانشگاه علوم پزشکی مشهد نه تنها انواع گلهای داوودی است که شما می توانید رشد می کنند ؟ این پاییز-گل گوشتخوار بسیار انعطاف پذیر و آسان به رشد ساخت آنها مناسب مناسب برای هر نوع از باغبان. دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیست فقط برای تنظیم بر روی خود خم شدن در پاییز آنها کامل ملافه گیاهان. در حالی که آنها باید نیمه شهرت بد برای به سادگی در حال اساسی و خسته کننده دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستند ،

داوودی جهانی به نام "مشهد" برای محبوب پاییز-گل و گیاهان چند ساله است که بومی شمال شرقی اروپا و آسیا هستند اما تابعیت در مقیاس جهانی است. در حالی که این گیاهان شده است ترسیم راه بازگشت به قرن 15 آنها همچنان به رشد در محبوبیت بیش از سال با بیش از 20 ، 000 رقم در زمان وجود دارد. که بسیاری از مادران! آنها به طور کلی مورد استفاده برای اهداف زینتی, اما برخی از انواع مورد استفاده برای چای گل داودی است که محبوب در چین است. شده است وجود دارد اخیر تجدید حیات موروثی گونه که تبدیل شده اند بسیار محبوب در برش باغ به دلیل بلوم طولانی واسه زندگی.

زمانی که من باید گیاه دانشگاه علوم پزشکی مشهد من?

حتی اگر مادران در اواخر تابستان اوایل پاییز گل و گیاهان بهتر است آنها را بوته در بهار. این آسان برای دریافت در آخرین لحظه سقوط mum-خرید شوق اما اگر شما می خواهید دانشگاه علوم پزشکی مشهد به یک چندساله ثابت در باغ خود را, آنها باید قادر به ایجاد ریشه های خود را قبل از سرد زمستانی در مجموعه. کاشت آنها را در پاییز نمی دهد, گیاهان زمان کافی برای ریشه کن کردن خود لکه های جدید و در نتیجه مبارزه برای انطباق با هوای سرد. اگر شما تنها در آن برای دکور سقوط آن را به موضوع, اما اگر شما می خواهید برای ایجاد یک جامد سرمایه گذاری در این زیبا و آسان به رشد perennials گیاه را در بهار.

که در آن من باید گیاه دانشگاه علوم پزشکی مشهد من?

دانشگاه علوم پزشکی مشهد کاشته شده باید در جزئی به آفتاب کامل است. اگر شما در حال تلاش برای تصمیم گیری بین این دو قرار گرفتن در معرض نور همیشه را انتخاب کنید آفتاب کامل برای مادران. این کمک می کند تا گیاه خود را حفظ انرژی در طول گل چرخه به عنوان به خوبی به عنوان جدید تولید جوانه های مهم است که اگر شما می خواهید برای دیدن رنگ تا اول سخت فراست. به طور کلی دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیست مثل سایه وجود اینکه چند سایه "تحمل" گونه است که شما می توانید پیدا کردن اگر شما به اندازه کافی سخت نگاه.

آیا من می توانم گیاه داوودی از دانه?

از نظر فنی بله شما می توانید رشد دانشگاه علوم پزشکی مشهد از دانه. اما این روند می تواند در چهار تا پنج ماه و می تواند بسیار یا ضربه از دست وقتی که می آید به موفقیت است. بسیاری از مادران شما در مهد کودک در حال رشد از قلمه. اگر شما یک باغبان با تجربه و لذت بردن از روند شروع دانه در زمستان, شما قطعا باید سعی کنید دست خود را در حال رشد دانشگاه علوم پزشکی مشهد از دانه. اگر شما یک تازه کار و یا در زمان کوتاه با چوب خرید تاسیس کارخانه از یک مهد کودک.

چگونه می توانم رشد داوودی?

هنگامی که شما کردن مربع یک نقطه آفتابی در باغ خود را و تصمیم گرفته اند که شما می خواهم به بوته دانشگاه علوم پزشکی مشهد وجود دارد وقت آن است برای شروع. به غیر از نور خورشید و دوم مهم ترین چیزی که در مورد رشد دانشگاه علوم پزشکی مشهد است که آنها را مانند نشستن در آب است. طرح باغ خود را باید به خوبی تخلیه خاک یا گیاهان خود را به سرعت توسعه پوسیدگی ریشه.

دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیاز ندارد حفره های عمیق تنها عمیق به اندازه کافی برای پوشش توپ ریشه گیاه است. بسته به نوع خاک آن می تواند مفید باشد برای اضافه کردن کمپوست به سوراخ به عنوان شما در حال کاشت برای افزایش فوق العاده. دانشگاه علوم پزشکی مشهد عشق کود! پس از شما آنها را در زمین و آب و گیاهان در. در طول فصل رشد در حفظ خاک مرطوب باشد ولی خیس نمی کنند مثل بقیه از باغ خود را.

اگر شما می خواهید خود را به رشد دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گلدان یا ظروف حمل! قرار داده و آنها را در یک نقطه آفتابی و آب آنها را روزانه در طول فصل رشد. به یاد داشته باشید به آنها آب حداقل یک بار در روز. دانشگاه علوم پزشکی مشهد که در حال گلدانی در ظروف خشک شدن بسیار سریع است. هنگامی که گیاهان خشک شکوفه شروع خواهد شد به مرگ خاموش است. دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز به بارور شود اغلب. به دنبال دستورالعمل های مورد علاقه خود را کود.

آیا من نیاز به خرج کردن جوانه های من, دانشگاه علوم پزشکی مشهد?

مادر پرورش دهندگان می دانم که آن را مفید برای گیاهان خود را به خرج کردن پشت اولین جوانه های این فصل است. به سادگی به پایین در کارخانه و خرج کردن جوانه های جدید. همچنان به انجام این کار تا پایان هفته اول ماه جولای. این فشار را از این گیاه برای تولید بزرگتر فولر گل بعد از آن در این فصل است. هیچ کس می خواهد خود را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد به شکوفه در بهار یا اوایل تابستان است.

اگر شما در حال جوانه اولیه جوانه های عقب مثل شما باید گیاهان شما باید شروع به شکوفه دهی چند هفته به ماه سپتامبر است. این مهم است به یاد داشته باشید که گیاه شکوفه های نجومی در حال رفتن به شما بستگی دارد اولین قتل فراست. اگر شما زندگی می کنند در منطقه است که خیلی زود سرما خود را گل فصل کوتاه خواهد شد. اگر شما در جایی زندگی می کنند که درجه حرارت خفیف تر, شما می توانید از یک گیاه است که شکوفه تمام راه را از طریق شکرگزاری.

چگونه می توانم زمستان دانشگاه علوم پزشکی مشهد?

اگر شما زندگی می کنند در یک آب و هوای سرد آن را به بهترین انتخاب برای ترک مرده شاخ و برگ گیاهان و مالچ به شدت در اطراف هر گیاه پس از قتل فراست. برخی از تولید کنندگان که زندگی در مناطق بسیار سرد کشور حفاری خود را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد هر زمستان و نگه داشتن آنها را در یک بازی سرد و مرطوب محل تا آخرین فراست از زمستان است. مناسب زمستان گذران خواهد اطمینان حاصل شود که گیاهان خود را بازگشت سال پس از سال است.

آیا من می توانم داوودی در داخل خانه ؟

پاسخ کوتاه به این سوال این است که بدون, دانشگاه علوم پزشکی مشهد نمی تواند با موفقیت در داخل خانه. اگر شما می خواهید برای گرفتن یک چند به سادگی به صورت فصلی دکور اهداف آنها را جریمه برای یک ماه یا بیشتر.

چه گونه از دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حال منحصر به فرد ترین باغ من?

ترکه دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستند قطعا داشتن لحظه ای خود را. تولید کنندگان آنها را دوست دارم چرا که از خود نشان می دهد توقف شکوفه و گل عشق آنها را برای طولانی خود را در گلدان زندگی است. وجود دارد بسیاری از انواع دانشگاه علوم پزشکی مشهد به از را انتخاب کنید اما پنج در این لیست هستند من مطلق مورد علاقه های شما. برخی از آنها مانند نگاه dahlias در حالی که دیگران بسیار بزرگه شکوفه که شعله ور کردن مانند پاهای عنکبوت. توجه داشته باشید که تمام انواع از دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حال سمی برای سگ ها و گربه ها با توجه به, پرنده, پس نگه داشتن آنها را دور از حیوانات خانگی.

"فوجی آناستازیا سبز": این انواع دارای یک درشت سبز رنگ و عظیم شکوفه. فوجی آناستازیا سبز می تواند دشوار برای پیدا کردن منظور گیاه در باغ خود را, اما گاهی اوقات تعقیب است فقط به عنوان سرگرم کننده به عنوان نتیجه نهایی!

"مرجان جذابیت": من عاشق ماهی قزل آلا, رنگ شکوفه, اما من دوست دارم عمر خود را در گلدان زندگی و حتی بیشتر. پس از برش (و به درستی درمان) قرار داده و در یک گلدان من که گل از این تنوع می تواند تا سه هفته.

"فلور د کتابداری و اطلاع رسانی": از "فلور د کتابداری و اطلاع رسانی" mum است که قطعا یک showstopper بر. این تنوع است که به دنبال سالانه توسط تولید کنندگان است و در تقاضا بالا است. آن است که فوق العاده بزرگ بنفش عنکبوتی افتاد که مرا به یاد بهترین آتش بازی است که پول می توانید خرید.

"پیتر Magnus": این شکوفه یک صورتی-بنفش رنگ به آنها و رشد به عنوان شایان ستایش کمی poms. آنها بسیار شبیه به شکل کوچکتر کوکب بلوم.

"Senkyo Kenshin": این عنکبوت مادر زرق و برق دار رنگ هلو و منحصر به فرد به دنبال گلبرگ. شما پیدا کنید که شکوفه می تواند به رشد بزرگتر از سه یا چهار اینچ در قطر. آنها را برای ستارگان کانونی گل در ترتیبات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب