دهلی نو می گوید مرکز اجازه دهید به بازارها و مراکز باز در فرد حتی بر اساس گزارش

دهلی نو خواسته است این مرکز برای باز کردن بازارها و مراکز خرید در فرد حتی اساس (بازنمودی)دهلی نو: دولت دهلی نو

توسط ELEMENTORSITE در 25 اردیبهشت 1399
Delhi Tells Centre To Let Markets, Malls Open On Odd-Even Basis: Report

دهلی نو خواسته است این مرکز برای باز کردن بازارها و مراکز خرید در فرد حتی اساس (بازنمودی)

دهلی نو:

دولت دهلی نو در روز پنج شنبه ارائه یک پیشنهاد به مرکز مستند تسهیلات پست-مارس 17 و پیشنهاد باز کردن بازارها و مجتمع های خرید و بهره برداری از اتوبوس و مترو خدمات با سخت اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

دولت پیشنهاد کرده است بهره برداری از فعالیت های ساخت و ساز در سرمایه های ملی و جنبش کارگران در دهلی نو اجازه داده می شود منابع در دولت گفت: PTI.

تاکسی با مسافران اجازه خواهد داشت به آنها گفت:, و اضافه کرد که در اتوبوس, 20 مسافر به احتمال زیاد مجاز به سفر تحت سخت اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

"دولت پیشنهاد کرده است که با باز کردن بازارهای مجتمع و مراکز باید اجازه داده شود در دهلی نو. اما مغازه های درگیر در غیر موارد ضروری در خرید مجتمع و مراکز باید مجاز به کار بر روی یک فرد حتی بر اساس" یک منبع گفت.

در دو-سه روز دولت خواهد آمد با یک روش عملیاتی استاندارد اجازه می دهد تا فعالیت های اقتصادی از دوشنبه در سرمایه های ملی.

این مستند در سراسر کشور تحمیل شد از مارس 25 به 14 آوریل سپس تمدید آوریل 3 و دوباره به مارس 17 برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus

پیش از آن در روز, وزیر, Arvind Kejriwal گفته بود که های مختلف فعالیت های اقتصادی خواهد بود مجاز در این شهرستان از مارس 18 بر اساس تصمیمات گرفته شده توسط این مرکز در مستند آرامش است.

پرداختن به رسانه های آنلاین جلسه گفت: اکثر مردم پیشنهاد کرد که مدارس و کالج ها آرایشگاه آبگرم سالن سینما و سالن و استخرهای شنا باید باز نمی شود پس مارس 17 و باید وجود داشته باشد فقط محدود بهره برداری از مترو خدمات.

روز سه شنبه آقای Kejriwal به دنبال پیشنهادات خود را از Delhiites در مستند تسهیلات پست-مارس 17 و از آنها خواست تا خود را برای ارسال دیدگاه 5 ساعت در روز چهارشنبه.

در طی یک ویدئو کنفرانس به ریاست نخست وزیر نارندرا با رئیس وزرای کشورهای مختلف در دوشنبه Mr Kejriwal گفته بود محرومیت مهار مناطق فعالیت های اقتصادی باید اجازه داده شود به سر در سرمایه های ملی.

اتوبوس و تاکسی و خودرو-rickshaws باید مجاز به فعالیت در این شهرستان است اما با اجتماعی-دورى او گفت: در طول آنلاین جلسه توجیهی در روز پنج شنبه.

"در این کشور از جمله دهلی نو بسته شده گذشته یک و نیم ماه با توجه به کروناویروس ناشی مستند. آن را آسان برای بستن اما ما باید به کار بسیار سخت برای باز کردن اقتصاد است. ما معمولا فراموش کار سخت است. زمان های آینده بسیار دشوار است" آقای Kejriwal گفت.

رئیس جمهوری گفت: دولت دریافت کرده بود بیش از 5 لاخ پیشنهادات از Delhiites در مستند تسهیلات پست-مارس 17 و بسیاری از آنها را پیشنهاد اکید اقدام علیه کسانی که با پوشیدن ماسک و نقض اجتماعی-فاصله هنجارهای.

"فعالیت های مختلف اجازه خواهد داشت در دهلی نو از شنبه بر اساس مرکز تصمیم گیری در مستند آرامش است. اما مطمئن است که ما باید به دنبال اجتماعی-فاصله صرفا" آقای Kejriwal گفت.

"ما نیز پیشنهادات خود را از بازار انجمن ها و بسیاری از آنها را به حمایت از باز شدن بازار در یک فرد حتی بر اساس. برخی از افراد گفت: مراکز می تواند باز با اجازه دادن به باز کردن یک سوم مغازه," او گفت:.

برخی از پیشنهادات در حمایت از بسته شدن از هتل ها اما بیشتر از آنها حمایت افتتاح رستوران که از طریق صفحه اصلی-تحویل مواد غذایی و غذای آماده تسهیلات می تواند اجازه داده می شود, او گفت:.

نخست وزیر نارندرا مودی به تازگی خواسته متحده به ارسال طرح های پیشنهادی خود را در مورد آنچه آنها می خواهند پست-مارس 17, زمانی که مرحله سوم از مستند به پایان می رسد, Arvind Kejriwal گفت.

روز سه شنبه آقای Kejriwal تا به حال ساخته شده روشن است که مستند نمی تواند برداشته شود به طور کامل با توجه به این که شهرستان ضبط شد که تعداد زیادی از coronavirus موارد روزانه.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب