داو آتی افزایش بیش از 250 امتیاز به عنوان فرار هفته ادامه

سهام ایالات متحده در معاملات آتی با اشاره به سود جامد اوایل چهارشنبه اعلام ضعیف جلسه که جامعی سه روز رگه برنده برای بازار.

دامن زدن به بی ثباتی است که عدم قطعیت در اطراف ممکن است coronavirus درمان و واکسن و چگونه دولت و اقتصاد محلی را کرایه آنها به عنوان آماده به دوباره باز کردن.

داو آتی ضمنی باز دست آوردن بیش از 250 امتیاز. از قراردادهای آتی برای شاخص S&P 500 و Nasdaq نیز با اشاره به مثبت باز است.

روز سه شنبه سهام معامله شده بسیاری از روز در اطراف flatline تا یک گزارش با ابراز نگرانی قبلا علنی محاکمه نتایج جستجو برای مدرن پتانسیل coronavirus واکسن. بانک ها و خرده فروشان وزن عمده به طور متوسط. میانگین صنعتی داو جونز از دست 390 امتیاز. S&P 500 نیز ثبت یک دست انداختن 1.05%.

شاخص Nasdaq Composite شد نسبی outperformer ثبت نام را از دست 0.5%. فناوری سنگین شاخص تنها 6 ٪ از آن زمان رکورد لطف اخیر قدرت در اصطلاح نیش سهام.

“زمینه عملکرد عجیب و غریب بود گفت:” جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold ، “ما تا به حال سنتی به پشت از انرژی و مالی. اما همه دفاعی در بخش آب و برق و اساسی مصرف کننده املاک و مستغلات و مراقبت های بهداشتی — کاهش 1.2% به 1.85%. در نهایت تکنولوژی و Comms تا به حال یکی دیگر از روز در بازار پایین تقویت کننده های چند سال اخیر شخصیت بودن دفاعی بازار سهام بازی.”

رئیس فدرال جروم پاول و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin شهادت به کمیته امور بانکی سنا روز سه شنبه.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز سه شنبه گفت: وزارت خزانه داری و فدرال رزرو هستند “به طور کامل آماده شده را به زیان” باقی مانده سرمایه از coronavirus کمک مالی. Mnuchin گفت: کمیته بانکی سنای او آماده است برای توزیع کل 500 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای کمک به کسب و کار مبارزه نهفته coronavirus بیماری همه گیر. پاول همچنین تصریح کرد: بانک مرکزی تعهد به برنامه های با هدف حفظ بازارهای عملکرد و گرفتن پول به کسانی که به آن نیاز دارید در طول coronavirus بحران است.

روز سه شنبه ضعف می آید ستارهای جلسه برای سهام در روز دوشنبه که در آن شاخص Dow به دست آورده بیش از 900 امتیاز در مذاکرات احتمالی Covid-19 مواد مخدر و بهبود اقتصادی از reopenings. شاخص Dow و S&P 500 در هر دو لذت بردن از بزرگترین آنها یک روز سود پس از 6 آوریل.

“کلی بازار سهام به تنها بخش کوچکی از آن هیولا به دست آوردن از [دوشنبه] که واقعا تشویق شد که تقویت بیشتر از روز با چشم انداز یک دوره جلوتر از ‘بهتر اخبار,’ افزود Paulsen. “با re-دهانه در حال حاضر رواج مورد کشور, به نظر می رسد تقریبا مطمئن است که اساسی اقتصادی و درآمد و گزارش به رهبری برای یک دوره بهبود. همراه با یک ویروس رهبری به آن ضعیف فصل تابستان و واکسن آزمایش کامل برو شاید بازار سهام می تواند پشتیبانی می شود چیزی غیر از تزریق نقدینگی و مالی آب.”

داو پایین است کمی بیش از 15 درصد و شاخص S&P 500 حدود 9.5 درصد در سال 2020 است. نزدک است که هنوز هم حلق آویز به آن مثبت 2.4% افزایش برای سال.

اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد بیش از 4.9 میلیون نفر تایید شده است در سراسر جهان با بیش از 1.5 میلیون نفر از کسانی که عفونت در ایالات متحده به تنهایی.

در درآمد مقابل, هدف, لاو و رویال کارائیب راه اندازی شد به گزارش قبل از زنگ در حالی که L مارک و Expedia برنامه ریزی شده بود به پست نتایج پس از پایان معاملات.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im