در حال حاضر زمان مناسب برای قلم مو رنگ کردن در مهارت های اکسل

ما عادت کرده ایم به مدل های جدید از آموزش بیش از نسل گذشته است. چه هنگامی که مورد نیاز کلاس های درس و chalkbo

توسط ELEMENTORSITE در 23 فروردین 1399

ما عادت کرده ایم به مدل های جدید از آموزش بیش از نسل گذشته است. چه هنگامی که مورد نیاز کلاس های درس و chalkboards در حال حاضر تنها نیاز به یک لپ تاپ و یک اتصال به اینترنت. در این لحظه بسیاری از مردم به ماندن در داخل, آموزش الکترونیک شده است هرگز بیشتر لازم است از اکنون.

مایکروسافت راه اندازی Multiplan اکسل را پیشرو در سال 1982. همیشه از کامپیوتر غول پیکر شده است به رهبر جهانی در صفحات گسترده. نزدیک به چهار دهه بعد اکسل همچنان یکی از پر استفاده ترین قطعه از نرم افزار بر روی این سیاره است. در حالی که ممکن است تاسیس شده است به عنوان ساده برنامه حسابداری اکسل رشد سال به سال ساخت آن را یک ضرورت نه تنها در حسابداری, اما همچنین در اطلاعات علم تجسم داده ها و خیلی بیشتر.

در Excel یکی از قدرتمند ترین در تقاضا ابزار امروز و با بسیاری از ما hunkering پایین و زین با وقت آزاد در حال حاضر زمان مناسب برای رسیدن به سرعت.

حق بیمه A to Z اکسل مایکروسافت بسته نرم افزاری می تواند شما را با بینش از استاد معلم از جمله آلن جارویس و کریس Dutton که هر دو تدریس هزاران نفر از دانش آموزان از سراسر جهان است. این 10 دوره بسته نرم افزاری امکانات 760 درس است که شما همه چیز شما همیشه می خواستم به دانستن در مورد یکی از مایکروسافت برنامه های برتر. درس عبارتند از:

  • یک نمای کلی از پایه میانبرهای صفحه کلید پیشرفته فیلترهای چند سطح مرتب سازی سلول های حمایت و اعتبار سنجی داده ها.
  • هجده سخنرانی در اکسل را از ویژگی های منحصر به فرد مانند قالب های سفارشی, پویا, تصاویری sparklines و پر از نقشه است.
  • یک ساعت به کارشناسی کارشناسی ارشد PivotTables, که در آن شما شیرجه رفتن عمیق به جدول طرح بندی, دستگاه برش و زمینه گزینه های لیست.
  • شش ساعت است که به شما آموزش چگونه به نوبه خود یک صفحه گسترده ساده را به یک قدرتمند ابزار تجزیه و تحلیل.
  • متعدد سخنرانی که به شما آموزش چگونه به استفاده از اکسل برای پر کردن کسب و کار شما نیازهای خاص.

بهترین از همه این مهارت است که شما قادر خواهید بود به را با شما در هر کجا که زندگی حرفه ای خود را سر در آینده است. شیرجه رفتن به بیمه A to Z اکسل مایکروسافت بسته نرم افزاری Ft. آلن Jarvis & Chris Dutton امروز برای بیش از 90 ٪ خاموش قیمت معمول فقط $49.99.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر پوشش از طریق Helloquence/Unsplash


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im