داو می افتد بیش از 30 امتیاز اما نزدک ekes خارج پنجم مستقیما به دست آوردن

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و برای دومین روز پنج شنبه به عنوان سرمایه گذاران وزن افزایش تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده و در سراسر جهان همراه با ناامید کننده بیکاری داده است.

30-سهام داو بسته 39.51 امتیاز پایین تر و یا 0.2% در 26,080.10. شاخص Nasdaq Composite در ضمن صعود 0.3% به 9,943.05 برای پنجمین بار متوالی به دست آورید. S&P 500 به پایان رسید جلسه 0.1% در 3,115.34.

سهام تلاش برای جهت در طول جلسه. در یک نقطه داو پایین بود 271 امتیاز و به طور خلاصه تبدیل شده مثبت است. S&P 500 نیز جایگزین بین سود و زیان برای بسیاری از روز است.

“رفتن به جلو در این افزایش سطح آن خواهد بود بسیار مشکل تر برای به دست آوردن یکی دیگر از مهم پا بالاتر مگر اینکه به دنبال اصول بهتر گفت:” مگان Horneman مدیر نمونه کارها استراتژی در Verdence سرمایه مشاوران با توجه به بازار در حال حاضر با تجربه رشد سریع در مقدار بسیار کوتاه از زمان. “درآمد محیط زیست نیاز به ملاقات که سرخوشی ما دیده ایم در اجرا پس از آن خرس بازار است.”

Facebook, Amazon و Netflix همه بسته کمی بالاتر به آسانسور Nasdaq. کاهش در کارناوال و خطوط هوایی آمریکا نگه داشته و یک درب در S&P 500 را داشت.

اولیه ایالات متحده هفتگی مدعیان افزایش بیش از انتظار هفته گذشته در آینده در 1.508 میلیون. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار چاپ 1.3 میلیون.

“در حالی که مدعیان باید در حال حاضر کاهش یافته است برای 11th مستقیم هفته بعد از اواخر ماه مارس سنبله هفته گذشته شاهد کمترین سرعت کاهش بر اساس درصد از اوایل ماه آوریل پس ما را ببینید اگر این است که در آن حل و فصل کردن در حال حاضر گفت:” پیتر Boockvar مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Bleakley مشاوره گروهی در یک توجه داشته باشید.

چندین ایالت در ایالات متحده در حال تجربه یک تجدید حیات از عفونت. آریزونا گزارش یک رکورد بالا تعداد موارد تایید شده در حالی که تگزاس دیدم 11% روزانه سنبله در بستری شدن در بیمارستان برای بیماران مبتلا به Covid-19 روز چهارشنبه. کالیفرنیا در ضمن گزارش خود بزرگترین-تا کنون روزانه افزایش coronavirus موارد است.

در چین, پایتخت این کشور شهر نیز تعطیل, مدارس و لغو پروازها به مقصد حاوی آخرین موج از coronavirus موارد است. یک متخصص بیماری در چین اعلام کرد آخرین شیوع کروناویروس موارد در پکن شده بود تحت کنترل در آورد.

“ما اعتقاد داریم که بازار این است که قیمت گذاری در بسیار کمی از اخبار خوب و رالی است که به احتمال زیاد برای استراحت در ماه های آینده به عنوان بهبود می یابد,” اسکات رن ولز فارگو ارشد بازار جهانی استراتژیست گفت: در یک توجه داشته باشید. “ما انتظار داریم نوسانات در ماه های آینده به ما سنج چگونه reopenings در حال رفتن و چگونه هزینه های مصرف کننده در حال پیشرفت است.”

عمده به طور متوسط به چهار جلسه با جامد هفتگی داشت. داو شد تا 1.9% از طریق پنج شنبه را برای این هفته در حالی که S&P 500 به دست آورده است 2.4% در آن دوره زمانی است. Nasdaq شروع به پریدن کرد بیش از 3% هفته به تاریخ.

“ترس در مورد میزان عفونت پس از بازگشایی از کشورهای مختلف در درون ما و در کشورهای دیگر هستند قابل فهم” گفت: Michael Shaoul رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Marketfield مدیریت دارایی در یک توجه داشته باشید. “ما شک نکنید که پیشرفت را قطع احساس می کنید به آن را در بسیاری از محلات اما ما خواهد بود بسیار شگفت زده اگر یکی دیگر از شیوع بیماری در زمان برگزاری آمد که در هر نقطه نزدیک به آنچه که ما را در شروع سال 2020 است.”

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im