سهام سقوط کرد فرار معاملات روز جمعه به عنوان وال استریت پیچیده آن بدترین عملکرد هفتگی از اواخر ماه مارس است. سرمایه گذاران دست و پنجه نرم با کشت و گزارش های اقتصادی و همچنین افزایش تنش ها بین چین و ایالات متحده

میانگین صنعتی داو جونز معامله 100 امتیاز پایین تر و یا 0.4%. پیش از آن در روز 30 میانگین سهام کاهش یافته و بیش از 260 امتیاز. آن هم لحظه ای را شکست و بالاتر از flatline حدود 10:20 a. m. S&P 500 نیز با کاهش 0.3% در حالی که نزدک کامپوزیت تضعیف 0.5%.

عمده میانگین چیتی بازگشت بسیاری از ضرر و زیان خود را به عنوان خرده سهام تبدیل به اطراف. این SPDR S&P خرده فروشی ETF (XRT) معامله 1.1% بالاتر پس از لغزش بیش از 1.4% پیش از آن در جلسه. Office Depot سهام بسیج بیش از 15 درصد منجر به ETF بالاتر است. بهترین خرید, kohl’s و Nordstrom نیز افزایش یافت. خارج شده و معامله 0.7% بالاتر در حالی که انبار خانه پیشرفته 1.1%.

روز جمعه چرخش نیز به دنبال بهتر از حد انتظار داده ها در ایالات متحده ضریب اطمینان مصرف کننده. دانشگاه میشیگان شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده به طور غیر منتظره افزایش در اوایل ماه مه به عنوان ایالات متحده اقدامات تسهیلی پولی “بهبود مصرف کنندگان منابع مالی و گسترده قیمت تنزیل افزایش خرید خود را نگرش است.”

برای این هفته, اما, شاخص های Dow و S&P 500 در هر دو پایین حداقل 3 درصد در حالی که نزدک کاهش 2.5%. آن خواهد بود که بزرگترین زیان هفتگی به صورت عمده شاخص پس از هفته مارس 20, زمانی که آنها کاهش یافته و بیش از 12٪.

“با توجه به میزان عدم اطمینان در مورد این بحران که هنوز بافندگی ما نباید شگفت زده موانع ما دیده ایم در بازار این هفته گفت:” اسکات نزدیک رئیس استراتژیست بازار در CUNA متقابل ،

آمریکا ماهانه خرده فروشی کاهش یافت 16.4% در ماه آوریل یک رکورد است. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار کاهش 12.3%. به اصطلاح خرده فروشی که رد خودکار و گاز و مواد غذایی و مصالح ساختمانی فروش — کاهش یافته است 15.3%.

“من حدس می زنم شما می توانید می گویند ما می دانستیم که آن را ضعیف بود گفت:” جان بریگز سر استراتژی در NatWest بازار. “مشکل این است که شما نمی توانید رد این همه خبر بد برای ماه آوریل است. اگر شما از یک سوراخ عمیق تر شما نقطه شروع پایین تر است.”

سهام در ابتدا سقوط روی داده است. ضریب اطمینان بازار نیز در زمان ضربه در راستای افزایش تجارت تنش بین چین و آمریکا

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتقل شده است برای جلوگیری از نیمه هادی محموله به شرکت چینی Huawei. وزارت بازرگانی گفت: “هدف استراتژیک Huawei خرید نیمه هادی ها هستند که محصول مستقیم از برخی ایالات متحده آمریکا نرم افزار و فن آوری است.”

در ضمن هو Xijin, editor-in-chief چینی دولتی انتشار جهانی بار در توییتی در روز جمعه که چین را “محدود کردن و یا بررسی” شرکت های ایالات متحده از جمله کوالکام سیستم های سیسکو و اپل اگر آمریکا بیشتر طول می کشد عمل به بلوک Huawei زنجیره تامین. هو حساب توییتر نزدیک شد به دنبال آن در سال گذشته توسط معامله گران به دنبال بینش ایالات متحده-چین تجارت جنگ است.

سهام سازندگان نیمه هادی AMD, Nvidia و Skyworks راه حل های کاهش بیش از 0.8%. ارزش سهام اپل تضعیف 2.1% در حالی که سیسکو و کوالکام کاهش 0.8% و 5% بود.

CNBC پتی Domm کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو