چندین محبوب فشرده سفارشی و ریشه مدها اجازه شما دو شیر نوار وضعیت در بالای صفحه نمایش خود را برای قرار دادن گوشی به خواب. این جفت کاملا با دو بار ضربه بزنید به حرکت بیداری شما را پیدا کنید بر روی تقریبا هر تلفن آندروید. اما اگر شما در حال ریشه ندارد و شما خوشحال خواهید بود به می دانم که شما در نهایت می توانید این کار را با نصب یک برنامه ساده است.

این برنامه جدید از تام Bayley توسعه از پایین تنظیمات سریع. پس از آن پیکربندی شده است به درستی هنگامی که شما را لمس نوار وضعیت را دو بار در جانشینی سریع صفحه نمایش خاموش خواهد شد. آن را سریع تر از دکمه پاور, اما آن را مجازی تعامل لمسی به جای مکانیکی کلیک کنید به طوری که آن را بیشتر شبیه به راه شما به طور معمول ارتباط برقرار کردن با دستگاه و کمتر وجود دارد و درنتیجه بر روی تلفن خود را.

مرحله 1: نصب Super Status Bar

Super Status Bar یک برنامه رایگان در فروشگاه بازی است که به شما اجازه سفارشی کردن نوار وضعیت در راه هایی که قبلا تنها از طریق ریشه و رام های سفارشی. از لینک زیر استفاده کنید برای نصب برنامه بر روی گوشی شما.

مرحله 2: فعال کردن مجوز

هنگامی که شما برای اولین بار برنامه را باز کنید و پس از رفتن را از طریق راه اندازی اولیه صفحات شما را به منوی اصلی با یک “شروع” را فشار دهید. آمار این دکمه برای شروع فرایند فعال کردن برنامه.

بر روی “ویرایش” در صفحه اول را انتخاب کنید و ضامن و در صفحه جدید را انتخاب کنید “Super Status Bar” و فعال کردن ضامن. آیا همان چیزی که برای دومین ضامن. پس از تکمیل در صفحه اصلی برنامه بر روی “شروع” را فشار دهید می توان با جایگزین “توقف” نشان می دهد این برنامه در حال حاضر در حال اجرا است.

مرحله 3: سعی کنید از ویژگی های

به طور پیش فرض برنامه مجموعه این ویژگی در پس برو جلو و تست آن توسط دو ضربه زدن روی نوار وضعیت! صفحه نمایش باید به نوبه خود و شما خوب به آن بروید.

تصویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک

اما همانطور که شما ممکن است متوجه این است که بسیار قوی تر از برنامه فقط یک ژست enabler. شما می توانید به طور کامل تم نوار وضعیت و تغییر هر آیکون شما می توانید اضافه کردن یک تنظیم روشنایی ژست و شما حتی می توانید بازگرداندن اطلاع رسانی صدای تیک تیک از آندروید 4.4 KitKat روز.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر جلد توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im