حمایت پست: 3 راه برای تبدیل فضای خود را در فضای دوم اتاق نشیمن

با همکاری خلیج هادسون استتابستان است که در اینجا در نهایت و ما در حال ترکیدن به خارج و لذت بردن از آن است. در

توسط ELEMENTORSITE در 21 تیر 1399

با همکاری خلیج هادسون است

تابستان است که در اینجا در نهایت و ما در حال ترکیدن به خارج و لذت بردن از آن است. در این سال به خصوص ایجاد فضایی خواهد پرداخت سود سهام تمام فصل طولانی و برای سال آمده است. شما احساس می کنید مانند شما ساخته شده است یک نام تجاری جدید اتاق نشیمن — یک سفارشی ساخته شده برای نقاشی با آبرنگ روی گچ شام کوکتل غروب آفتاب و یک محل برای بچه های خود را به بازی است که به طور جدی-omg-سمت راست-زیر-را-پا.

که در آن برای شروع ؟ خلیج هادسون است, یک متخصص در ساخت سرپوشیده و فضاهای باز احساس راحت و شیک است. ما کنار هم قرار دادن سه shoppable تخته خلق و خوی است که شما را در حیاط خلوت خود را (و یا ایوان و یا عرشه یا بالکن) مورد علاقه خود را در اتاق در خانه این تابستان.

این که آیا شما زندگی می کنند و یا فقط نیاز به یک عقب نشینی خصوصی برای شما سزاوار یک نقطه آرام برای استراحت با خورشید بر روی صورت خود را و یک نوشیدنی سرد در دست خود را. چیزهایی اول اول: درمان خود را به یک صندلی راحت مثل این زیبا و فوق العاده cushy صندلی ترکه یا چوب کوتاه توسط مجزا صفحه اصلی. تا دنج هوش با یک سبک وزن پرتاب می افزاید که یک پاپ از رنگ: این یکی Glucksteinhome ساخته شده از بازیافت بطری های پلاستیکی. نان تست را به "زمان" با مورد علاقه ما کوکتل تابستان مسکو قاطر — خدمت در سنتی مس لیوان ،

نگاه #2: آرامش بخش با خانواده

هر کس در خارج و به دور از صفحه نمایش خود را برای یک شام خوشمزه و برخی از وقت با کیفیت. اتاق را برای تمام خدمه با یک پاسیو صندلی تنظیم: ما عاشق این یکی توسط خانه مجزا برای آن در اواسط قرن مدرن vibes و شیک اما کاربردی پارچه. تزئین با, زیبا و دلفریب, هوای آزاد, بالشتک برای تشویق lounging. سپس خدمت کردن چیزی جالب در جشن صدای هیس کردن صفحه گرامافون (adriano fundido, هر کسی?), و تبریک می گویم خودتان را در یک شب از سرگرم کننده خانواده.

نگاه #3: فضای باز سرگرم کننده

همه ما می تواند استفاده از بهانه ای برای جشن, آیا, اجتماعی دور, هوای آزاد, جمع آوری و یا یک حزب برای خانواده خود است. دیجیتال بلوتوث سیگاری است که آسان برای استفاده و یو پی اس حول و حوش در همبرگر و هات داگ. شاد ملامین صفحات به اندازه کافی با دوام برای استفاده و راه خاص تر از یک بار مصرف ، و ما عاشق این 16 قطعه در خدمت مجموعه یک بار در یک جعبه است که می تواند مقابله با هر گونه کوکتل در منو شما.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن