تسلا می گوید کارکنان شایستگی جوایز در انتظار هستند پس از Covid-19

تسلا کارمندان آموخته در روز پنج شنبه که این شرکت برنامه ریزی شده دور جدیدی از بررسی عملکرد به پایان خواهد رسید

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

تسلا کارمندان آموخته در روز پنج شنبه که این شرکت برنامه ریزی شده دور جدیدی از بررسی عملکرد به پایان خواهد رسید جولای 27 و برنامه ای برای به تاخیر انداختن پرداخت شایستگی جوایز قبلا وعده داده شده به کارکنان تا پس از آن چرخه.

ترکیب شایستگی جوایز تسلا متنوع در طول زمان اما می تواند شامل افزایش گزینه های سهام, عنوان, تغییرات و پرداخت های تشویقی برای ملاقات با اهداف خاصی مانند تولید تعداد زیادی از وسایل نقلیه در یک چهارم.

در ژوئن 17 e-mail که تسلا کارمندان مشترک با CNBC از منابع انسانی در شرکت, والری کیپر کارگر ذکر شده مشخص Covid-19 اثرات به عنوان توجیهی برای برگزاری در جوایز و تبلیغات:

"با توجه به اثرات اقتصادی از COVID-19 در کسب و کار و تقریبا هر کسب و کار در جهان هر شایستگی اطلاعیه ممکن است شما را دریافت کرده اند در قبل از ماه اهدا خواهد شد از آنجایی که ما در حال جایگزین کردن قبل از شایستگی چرخه با یک شروع در ماه جولای. همراه با تلاش گسترده تر برای مدیریت هزینه ها تصمیم به برگزاری این جوایز مهم بود برای کمک به اطمینان حاصل شود که تسلا خواهد رشد پس از این بیماری همه گیر."

او افزود که طرح حمایت از مدیر عامل Elon Musk و بقیه تیم رهبری است.

در یک جداگانه e-mail تسلا اقدام مدیر منابع انسانی, Vince دارد گفت: "تعیین نرخ" تولید کارکنان است که اگر آنها اعطا جوایز بین ماه های ژانویه و ژوئن سال 2020 کسانی که جایزه پرداخت خواهد شد پس از ژوئیه نقد و بررسی.

Covid-19 نهفته تسلا عملیات و اعتماد مصرف کننده به طور قابل توجهی در محله های اول و دوم از سال 2020 است. برای مثال تسلا بی میلی به حالت تعلیق تولید خودرو در, Fremont, California, بین اواخر ماه مارس و اوایل ماه مه. آن را مجبور به تعلیق عملیات در آن خودرو جدید کارخانه مونتاژ در شانگهای. در مارس تسلا شاهد یک رکود فروش در چین و در آوریل و مه این گزارش را دیدم و فروش خودرو در کالیفرنیا کاهش شدت برابر سال قبل.

بررسی عملکرد به طور کلی ایجاد تنش میان تسلا کارمندان. این شرکت گاهی اوقات ساخته شده شیب کاهش یافته در طول یا مدت کوتاهی پس از بررسی دوره.

در نیمه دوم سال 2019 قبل از ظهور Covid-19 تسلا کاهش کمیسیون ها و مسئولیت های اضافه شده برای فروش کارکنان و در حال حاضر تاخیر در پایان سال بررسی عملکرد و جوایز برای همه, به عنوان CNBC قبلا گزارش شده است.

تسلا را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

در اینجا ایمیل اعلام جدید بررسی عملکرد فرایند:

به: همه

از: والری کارگر

Subj. معرفی شتاب عملکرد سال 2020!

تاریخ: 17 ژوئن 2020 [اد. زمان تمبر redacted]

سلام به همه!

من هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن که از 1 جولای از طریق جولای 27 ما خواهد بود انجام ما عملکرد جدید نقد و بررسی جلسه "شتاب عملکرد سال 2020 است." ما همچنان به راه تعالی به عنوان نمره قبولی و با هدف ساخت یک برنده تمام ستاره تیم. آن شده است الهام بخش برای تماشای بسیاری از شما در طول این غیر معمول و زمان به چالش کشیدن.

شتاب عملکرد سال 2020 است که چگونه ما به عنوان یک سازمان را ارزیابی عملکرد و ارائه بازخورد تنظیم اهداف روشن و انتظارات جشن قوت و ارائه پشتیبانی/مربیگری که در آن مورد نیاز است. همچنین راه اصلی ما را تعیین می کند تبلیغات شایستگی افزایش سهام جایزه و دیگر رسمیت شناختن به عنوان به خوبی به عنوان ارزیابی سازمان ما و آنچه مورد نیاز است برای به موفقیت خود ادامه دهند.

شتاب عملکرد سال 2020 است برای همه کارکنان شرکت گسترده و خواهد بود سالانه خود در فرایند (اتفاق می افتد هر ماه جولای و ژانویه) در حال حرکت رو به جلو (در برخی موارد فصلنامه بررسی خواهد شد ادامه داد: بر اساس شیوه های کسب و کار.) انجام بررسی در به طور منظم اهنگ اجازه می دهد تا به صورت منظم و قابل پیش بینی بازخورد عملکرد و افزایش فرصت های شغلی و رشد و توسعه و زمان بیشتری برای ارزیابی دستاوردها و کلی بیشتر انصاف در ارزیابی.

با توجه به اثرات اقتصادی از COVID-19 در کسب و کار و تقریبا هر کسب و کار در جهان هر شایستگی اطلاعیه ممکن است شما را دریافت کرده اند در قبل از ماه اهدا خواهد شد از آنجایی که ما در حال جایگزین کردن قبل از شایستگی چرخه با یک شروع در ماه جولای. همراه با تلاش گسترده تر برای مدیریت هزینه ها تصمیم به برگزاری این جوایز مهم بود برای کمک به اطمینان حاصل شود که تسلا خواهد رشد پس از این بیماری همه گیر. لطفا می دانم که اطلاعات مربوط به عملکرد قبلی, بررسی, جایزه, حقوق صاحبان سهام, تبلیغات و سطح یو پی اس در دسترس خواهد بود برای مقاصد اطلاعاتی به همه مدیران به نقد و به حساب به عنوان بخشی از این جلسه نقد و بررسی.

لطفا می دانم که این برنامه دارای پشتیبانی از Elon خودم و کل تیم رهبری است. شما خواهید بود به شنیدن بیشتر در مورد این از خود رهبران و منابع انسانی همکاران در هفته آینده و فرصتی برای پاسخ به سئوالات و دریافت آشنایی با راه های جدید برای بررسی چگونه تکه تکه می شود انجام می شود!

با تشکر از شما برای همه شما باید انجام دهید برای اطمینان از موفقیت شرکت ما!

والریtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب