دیزنی درآمد هستند — در اینجا اعداد

باب Chapek رئیس والت دیزنی پارک ها و تجارب خود صحبت می کند در طول یک رسانه پیش نمایش از D23 Expo 2019 در آناهایم, کالیفرنیا, Aug. 22, 2019.

Patrick T. Fallon | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

دیزنی گزارش نتایج مختلفی برای آن Q2 سال 2020 درآمد پس از زنگ در روز سه شنبه. سهام شد تا کمی در این گزارش. Coronavirus همه گیر است مختل دیزنی پارک و کروز کسب و کار است اما انتظار می رود برای افزایش تعامل در آن به تازگی راه اندازی خدمات جریان دیزنی+.

در اینجا چیزی است که دیزنی گزارش داد:

  • سود هر سهم (EPS): 60 سنت سابق اقلام
  • درآمد: $میلیارد 18.01

وال استریت بوده است پیش بینی سود هر سهم 89 سنت در روز درآمد حاصل از $17.80 میلیارد دلار بر اساس Refinitiv اجماع تخمین می زند. اما آن را دشوار است به مقایسه سود گزارش شده به تحلیلگر برآورد دیزنی در سه ماهه دوم به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به آمار جهانی اقتصاد و درآمد تاثیر دشوار است به ارزیابی.

این اولین بار است که گزارش های درآمدی شرکت ها با باب Chapek در راس دیزنی پس از مدیر عامل سابق Bob Iger اعلام کرد در ماه فوریه او را گذر به نقش رئیس اجرایی. Iger شده است انتظار می رود به بازنشستگی در پایان سال 2021 اما به گفته سرمایه گذاران او تصمیم گرفت به گام را به تمرکز بر روی پروژه های خلاق در حال حاضر که عمده تعهدات مانند روباه ادغام و راه اندازی دیزنی+ شد پشت سر او.

تاثیر بیماری همه گیر بود به خصوص تلفظ در آن پارک تجارب و محصولات بخش. دیزنی برآورد تاثیر آن عامل درآمد برای این بخش در حدود 1 میلیارد دلار بیشتر به دلیل درآمد از دست رفته به دلیل تعطیلی.

این داستان در حال توسعه است. بررسی برای به روز رسانی.

افشا: Universal Studios پارک متعلق به NBCUniversal شرکت مادر از CNBC.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: اپل و دیزنی و دیگر غول های رسانه ها در حال آماده شدن برای نبرد در برابر Netflix در جریان جنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>