Facebook اعلام کرد 20 عضو "دیوان عالی کشور" پنل برای محتوای

هیئت مدیره برای اولین بار پیشنهاد شده توسط Facebook بنیانگذاران و رئیس مارک زوکربرگ در سال 2018 (فایل)سان فران

توسط ELEMENTORSITE در 18 اردیبهشت 1399
Facebook Announces 20 Member 'Supreme Court' Panel For Content

هیئت مدیره برای اولین بار پیشنهاد شده توسط Facebook بنیانگذاران و رئیس مارک زوکربرگ در سال 2018 (فایل)

سان فرانسیسکو:

Facebook در روز چهارشنبه اعلام کرد از اولین اعضای آن مستقل "دیوان عالی کشور" قدرت را اتصال تصمیم گیری در مورد آنچه باید محتوای مجاز و یا حذف در شبکه اجتماعی Instagram.

نظارت هیئت مدیره است که تصمیم گیری نهایی در مورد انواع پست های شناخته شده به نزاع انداختن Facebook در بحث در مورد سانسور اطلاعات غلط و یا آزادی بیان است.

Facebook سیاست عمومی مدیر برنت هریس توصیف ایجاد هیئت مدیره به عنوان "آغاز یک تغییر اساسی در این راه برخی از سخت ترین تصمیمات محتوا در Facebook ساخته خواهد شد."

20 نفر از پنل اعلام کرد روز شنبه آمده از کشورهای مختلف و شامل فقها فعالان حقوق بشر, روزنامه نگاران, یک برنده جایزه صلح نوبل و سابق دانمارکی نخست وزیر.

"این یک گروه است که مجموعه ای متنوع از بینش پیشینه و باورهای اما به اشتراک گذاشتن یک تعهد عمیق به پیشبرد حقوق بشر و آزادی بیان" هیئت مدیره مدیر توماس هیوز گفت: در طول یک گوشی جلسه.

هیئت مدیره است که به طور گسترده به 40 اعضای. آن باقی مانده است معلوم نیست که هیئت مدیره خواهد شروع به شنیدن موارد به علت محدودیت در جمع آوری و یا سفر ناشی از کشنده بیماری همه گیر کوروناویروس.

اعضای هیئت مدیره را ملاقات عملا و آموزش را آغاز کرده است با توجه به هیوز.

هیئت مدیره برای اولین بار پیشنهاد شده توسط Facebook بنیانگذاران و رئیس مارک زوکربرگ در سال 2018 و مستقر در کالیفرنیا غول اینترنت راه اندازی یک بنیاد به صندوق این عامل به عنوان یک نهاد مستقل و هریس گفت.

"امروز تاثیر رسانه های اجتماعی در زندگی مردم را سخت به درک. این اغلب می تواند مثبت" یک پست وبلاگ از هیئت مدیره گفت.

"به عنوان جهان زندگی می کند از طریق یک جهانی بهداشت از بحران, رسانه های اجتماعی تبدیل شده است یک راه نجات برای کمک به مردم و جوامع را به ماندن متصل. در همان زمان ما می دانیم که رسانه های اجتماعی گسترش می تواند سخنرانی که نفرت انگیز است مضر و فریبکارانه. در سال های اخیر این سوال که چه محتوایی باید بماند یا پایین آمده و چه کسی باید تصمیم بگیرید که این تبدیل به طور فزاینده ای فوری برای جامعه است."

هیوز گفت: او به هیئت مدیره در خدمت به عنوان یک داور از اختلافات برای دیگر رسانه های اجتماعی شرکت های مانند توییتر اما در حال حاضر تمرکز بر پر کردن فهرست خود را و وارد عمل شدن در موارد مورد Facebook یا Instagram posts.

نه پلیس اینترنت'

Facebook پیاده سازی خواهد شد هیئت مدیره تصمیم گیری, مگر اینکه آنها را نقض قانون و "پاسخ" به راهنمایی در سیاست با توجه به هریس.

هیئت مدیره گفت: این تصمیم خواهد گرفت که آیا مناقشه پست مطابق با Facebook و Instagram سیاست و "ارزش" را به عنوان به خوبی به عنوان آزادی بیان در چارچوب هنجارهای بین المللی حقوق بشر بدون در نظر گرفتن این شبکه اجتماعی منافع شرکت های بزرگ.

Facebook یک ویروس یا اعضای هیات مدیره است که پشتیبانی شده توسط $130 میلیون غیرقابل اعتماد صندوق.

کاربران Facebook و یا Instagram و همچنین شبکه های اجتماعی به خودی خود قادر خواهد بود برای اشاره به حذف محتوا تصمیم گیری به هیئت مدیره.

"برای اولین بار یک نهاد مستقل را نهایی و الزام آور گیری در مورد آنچه باقی می ماند و چه برداشته شده است" گفت: هیئت مدیره شرکت-صندلی هله تورنینگ-اشمیت سابق نخست وزیر دانمارک.

"این یک معامله بزرگ; ما اساسا ایجاد یک مدل جدید برای پلت فرم حکومت."

هیئت مدیره شرکت-صندلی مایکل مک کانل یک دانشگاه استاد حقوق و سابق آمریکا قاضی فدرال گفت: انتظار می رود حجم از موارد آن را غیر ممکن به در نظر گرفتن همه آنها را.

در عوض مانند دادگاه عالی ایالات متحده, هیئت را اولویت بندی مطالب حذف موارد است که می تواند مجموعه ای از رویه ها برای چه Facebook باید رسیدگی به مواد مشابه با توجه به McConnell.

"ما در حال رفتن به را انتخاب کنید شاید چند گل یا شاید آنها علف های هرز از یک میدان از امکانات" مک کانل گفت.

هیئت مدیره قصد دارد برای اولین تمرکز بر موارد موثر بر تعداد زیادی از کاربران; دوم, در مورد نگاه به اثر عمده ای بر گفتمان عمومی و پس از آن کسانی که در اثر سیاست در پلت فرم و راهنمای تصمیم گیری در طیف گسترده ای از مسائل او توضیح داد.

"ما نه اینترنت پلیس" مک کانل گفت.

"فکر نمی کنم ما به عنوان یک اقدام سریع تیم که در حال رفتن به از بین بردن. کار ما این است که به در نظر گرفتن درخواست ارائه یک پس از واقع مشورتی نگاه دوم است."

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im