دهلی نو پروب 8 آزمایشگاه برای تست بدون علامت بیماران نتیجه تاخیر

Delhi Probes 8 Labs For Testing Asymptomatic Patients, Result Delay

آزمایشگاه باید رد دهلی دولت اتهام نقض ICMR پروتکل.

دهلی نو:

پرس و جو در حال پیشرفت است در برابر هشت آزمایشگاه دهلی نو برای تست تعداد زیادی از بیماران بدون علامت و به تأخیر انداختن نتایج آزمون. دولت دهلی نو گفته است که این آزمایشگاه که این می رود در برابر این پروتکل از شورای تحقیقات پزشکی هند و آن را نمی خواهد ارسال نمونه به این آزمایشگاه تا سفارشات بیشتر.

این لیست شامل هفت خصوصی آزمایشگاه و برجسته دولت در آزمایشگاه NCDC (مرکز ملی کنترل بیماری ها) است که همه را رد کرده است.

دولت دهلی نو ادعا کرده است که بسیاری از افراد بدون علامت پس از تست مثبت در حال اشغال تخت در بیمارستان های خصوصی به جای رفتن به خانه انزوا. این امر منجر به کمبود تخت برای کسانی که در واقع به آنها نیاز دولت گفت.

“پنجره خرید تخت آغاز شده است از روز ما راه اندازی نرم افزار. واقعی مردم با ضرورت چند در این میان. ما در حال گرفتن تماس های متعدد با تقاضا برای تخت” گفت: دهلی وزیر بهداشت Satyendra Jain با اشاره به “دهلی تاج” نرم افزار به منظور کمک به مردم پیدا کردن این وضعیت از مجموع تخت های بیمارستانی و هواکش.

وزیر گفت: چه چیزی بدتر از این وضعیت بود که برخی از آزمایشگاه شدند و به تأخیر انداختن coronavirus نتایج آزمون بود که باعث ناراحتی بزرگ برای مردم است. “پیش از آن بیش از حد به آنها داده شده است دستورالعمل های دقیق را در عرض 24 ساعت گزارش,” او اضافه شده است.

این NCDC در پاسخ به این دولت showcause متوجه گفت: ICMR پروتکل امر به یک مرکز جمع آوری که در آن افراد می توانند تست شده است. این NCDC نمی کند جمع آوری نمونه آنها ارسال شده در دسته های مختلف دولت این آزمایشگاه اشاره کرد.

این NCDC همچنین گفت: آنها نه وقت زیادی را برای ارائه نتایج. وجود دارد می تواند یک تاخیر اگر فشار بالا است. اما آنها تحویل داده اند نتایج آزمون حتی در عرض شش ساعت به آزمایشگاه گفت.

دولت همچنین متهم به دولت مرکزی-اجرای RML بیمارستان از دادن 45 درصد اشتباه و نتایج به تاخیر انداختن نتایج جستجو برای تا 31 روز است. بیمارستان با صدور بیانیه ای گفت: وجود فاصله 7 تا 14 روز که resampling انجام شد دهلی توسط دولت و به همین دلیل است که این نتایج مثبت به پایان رسید تا نشان دادن منفی بعد.

“آنها در حال انجام کنترل کیفیت با AIIMS و NCDC و ما نتایج دقیق کردند.”

این RML همچنین گفت: آنها در برخورد با تست های بیشتر به عنوان آنها بیشتر مردم از نقاط و یا خوشه. بیمارستان ادعا کرد که آنها لازم نیست که هر تعداد از موارد در حال حاضر. آن اتفاق افتاده است قبل از زمانی که کیت در دسترس نیست.

اتحادیه وزیر بهداشت همچنین با انتقاد از دولت دهلی نو بدخشان در برابر RML و در توئیتر خود نوشت: “این درست نیست برای انجام سیاست به جای کنترل گسترش تاج. این تضعیف خواهد شد هند در مبارزه با تاج. فقط برای ارزان ارتقاء در تلویزیون Satyendar جین نباید سرزنش یک موسسه مشهور. او باید به جای تمرکز بر بهبود دهلی خدمات بهداشتی و درمانی.”

تا روز چهارشنبه دهلی نو تا به حال انجام شده نزدیک به 2.3 لاخ آزمون در 15 دولت و 22 آزمایشگاه های خصوصی. دهلی نو شده است انجام بیش از 11,000 آزمون در هر میلیون بسیار بالاتر از میانگین ملی از 2,800 آزمون در هر میلیون نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>