Regis Philbin قدیمی تلویزیون, شخصیت, می میرد 88

Regis Philbin طی مصاحبه ای در "آخر شب با ست مایرز" جولای 16, 2014.NBC | NBCUniversal | گتی ایماژRegis Philbin

توسط ELEMENTORSITE در 5 مرداد 1399

Regis Philbin طی مصاحبه ای در "آخر شب با ست مایرز" جولای 16, 2014.

NBC | NBCUniversal | گتی ایماژ

Regis Philbin های دیرین تلویزیون پخش که میزبان بحث نشان می دهد "Live With Regis & Kathie Lee!," مرده است. او 88.

او روز جمعه از علل طبیعی با توجه به خانواده خود را.

"خانواده و دوستان خود را برای همیشه سپاسگزار برای زمان ما رو به صرف با او – برای گرما افسانه ای خود را حس شوخ طبعی و توانایی منحصر به فرد برای هر روز به چیزی ارزش صحبت کردن در مورد. ما از طرفداران و تحسین خود را برای حمایت باور نکردنی بیش از 60 سال فعالیت حرفه ای و از آنها بخواهید برای حفظ حریم خصوصی ما به عنوان سوگواری خود را از دست دادن" خانواده اش نوشت: در بیانیه ای.

Philbin شد یاد مجری تلویزیونی در سال 1988 با برتر از خود نشان می دهد بحث "زندگی می کنند! با رجیس و Kathie Lee," خیره در کنار Kathie Lee Gifford. نشان می دهد بعد شد "زندگی می کنند! با Regis and Kelly" در سال 2001 زمانی که Gifford رفتگان و جایگزین شد با Kelly Ripa. Philbin سمت چپ نشان می دهد در سال 2011.

او همچنین اصلی میزبان به طور گسترده ای شناخته شده نشان می دهد بازی "چه کسی می خواهد به یک میلیونر؟" از سال 1999 تا 2002. خود میزبانی حرفه ای نیز شامل "چه کسی می خواهد به یک سوپر میلیونر" "میلیون دلار رمز عبور" و در فصل اول از "america's Got Talent."

Philbin برنده جایزه امی در طول روز در سال 2001 و 2011 به صورت برجسته نشان می دهد بحث میزبان و یک روز جایزه امی برای بازی های فوق العاده نشان می دهد میزبان برای "چه کسی می خواهد به یک میلیونر است." او همچنین برنده جایزه یک عمر دستاورد از روز جایزه امی در سال 2008.

متولد سال 1931 Philbin مطرح شد در برانکس نیویورک و بعد از آن فارغ التحصیل از دانشگاه نوتردام. پس از خدمت در نیروی دریایی Philbin به عنوان یک صفحه برای "نمایش امشب" در 1950s. او خود را به دست آورد اولین شبکه تلویزیونی قرار گرفتن در معرض در سال 1967 به عنوان جوی اسقف sidekick در "جوی اسقف نشان می دهد."

سابق شرکت میزبان Kelly Ripa ارسال شده ادای احترام به Philbin در Instagram شنبه نوشته است که او "نهایی کلاس عمل آوردن او خنده و شادی را به خانه های ما هر روز در زندگی برای بیش از 23 سال است. ما فراتر از خوش شانس به او به عنوان یک مربی در حرفه ما و آرزوی هر روز برای پر کردن کفش های خود را در نشان می دهد."

سابق دیزنی مدیر عامل Bob Iger توییتی تسلیت خود را به Philbin خانواده در روز شنبه گفت: "Regis واقع ما با گرما طنز و deprecating شوخ طبعی همیشه آوردن شادی برای همه ما است."

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio نیز توییتی که Philbin "آورده طنز, گرمی و شوخ طبعی به بسیاری از خانه ها. بسیاری از افرادی که هرگز ملاقات او احساس به عنوان اگر آنها از دست داده ایم یک دوست شخصی و این عهد به شخصیت او."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام Philbin "یکی از نوابغ در تاریخ تلویزیون است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب