بازی رایانه بنیانگذار مراحل پایین به عنوان مدیر عامل پس از مواجهه با انتقاد بیش از جورج فلوید جیر

بازی رایانه, Inc. موسس و مدیر عامل شرکت گرگ Glassman

منبع: بازی رایانه, Inc

بازی رایانه بنیانگذار گرگ Glassman پا را به عنوان رئیس اجرایی در روز سه شنبه, روز پس از او عذرخواهی کرد برای صدای جیر جیر خود را در کشتار گزارشی مرد آن را به عنوان شد انتقاد و منجر به برند کفش Reebok پایان دادن tie-up با رژیم تناسب اندام.

استعفای خود را در یک زمان می آید زمانی که حساسیت به مسائل مردم رنگ گرفته در مرکز صحنه در ایالات متحده آمریکا با تظاهرات سراسر کشور بعد از کشتن جورج فلوید در مه 25.

“من پله را به عنوان مدیر عامل شرکت رایانه Inc, و من تصمیم به بازنشسته. روز شنبه در من ایجاد شکاف در بازی رایانه جامعه و ناخواسته صدمه دیده و بسیاری از اعضای آن گفت:” در یک شرکت بیانیه ای که به نام دیو کاسترو به عنوان مدیر عامل جدید.

در پاسخ به یک صدای جیر جیر توسط شرکت تحقیقات موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است که طبقه بندی نژاد پرستی و تبعیض به عنوان بهداشت عمومی موضوع Glassman تا به حال ارسال شده در روز شنبه “این FLOYD-19.”

صدای جیر جیر که در برابر پلیس قتل فلوید به Covid-19 گیر جلب توپخانه ضد هوایی و منجر به عذرخواهی از Glassman پس از آدیداس متعلق به Reebok خود پایان داد 10 ساله با همکاری شرکت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im