روزنامه نگار به ضرب گلوله در مقابل دختران در نزدیکی دهلی نو می میرد 9 دستگیر

حمله روزنامه نگار Vikram جوشی بود گرفتار در دوربین مدار بسته.Ghaziabad: یک روزنامه نگار از Uttar Pradesh, که ب

توسط ELEMENTORSITE در 1 مرداد 1399

حمله روزنامه نگار Vikram جوشی بود گرفتار در دوربین مدار بسته.

Ghaziabad:

یک روزنامه نگار از Uttar Pradesh, که به ضرب گلوله کشته شد در Ghaziabad در نزدیکی دهلی نو در دوشنبه شب در مقابل او دو دختر, درگذشت صبح امروز در یک بیمارستان است. تکان دهنده حمله به روزنامه نگار Vikram جوشی در نزدیکی خانه اش در دوشنبه شب دستگیر شد در یک فیلم دوربین مدار بسته.

او سفر بر روی یک موتور سیکلت با دو دختر خود را هنگامی که یک گروه از مردان تجاوز به او و باز آتش در او در حدود 10:30 PM. او گرفته شده بود به نزدیک ترین بیمارستان که در آن شرایط او گفته می شود مهم است.

نه متهم دستگیر شده اند که تا کنون در مورد یک مرد است که هنوز هم در اجرا کردند. دو پلیس شده اند به حالت تعلیق درآمد. "نه نفر بازداشت شده اند از جمله دو متهم اصلی - راوی و Chotu. یک سلاح نیز کشف و ضبط از اختیار خود" Kalanidhi Naithani ارشد سرپرست پلیس Ghaziabad نقل از به نقل از خبرگزاری ANI.

امروز صبح خانواده خود را گفت: آنها نمی خواهد اجازه می دهد که مقامات نگران به بدن پس از مرگ. منطقه قاضی رسید و این بیمارستان به زودی پس از خانواده به دنبال حضور او.

Vikram Joshi پرداخت قیمت های پلیس بی کفایتی خود را با زندگی خود خانواده ادعا کرد.

چندین روزنامه نگاران بود که او نیز با حضور در بیمارستان خواستار غرامت برای خانواده است. آنها برگزار شد تحصن در اعتراض همراه با خانواده در خارج از بیمارستان.

Vikram جوشی مورد حمله قرار گرفت و چهار روز بعد از او به پلیس شکایت در مورد خواهر زاده خود را مورد آزار و اذیت توسط یک گروه از مردان است.

در این فیلم تکان دهنده که اسیر دوشنبه شب حمله یک گروه از مردان دیده می شود توقف روزنامه نگار در Vijay نگر منطقه Ghaziabad.

53n5abi8

سرد فیلم اسیر دوشنبه شب در حمله به روزنامه نگار Vikram Joshi.

دوچرخه دیده می شود swerving به طور ناگهانی و در هیچ زمان حمله فراگیر دوچرخه و سپس آنها او را بکشد و او را ضربه. این دو دختر می تواند دیده می شود در حال اجرا در وحشت. گروهی از مهاجمان دیده می شود کشیدن Vikram جوشی نسبت به یک ماشین خرمن کوبی او را قبل از در حال اجرا به دور از نقطه.

به عنوان روزنامه نگار مجروح به زمین می افتد, یکی از دختران می آید و به او دیده می شود گریه و به دنبال در اطراف برای کمک به.

کنگره رهبر راهول گاندی امروز در واکنش به مرگ روزنامه نگار در یک صدای جیر جیر. "Vikram Joshi کشته شد چرا که او در برابر اعتراض من را آزار و اذیت. تسلیت به خانواده داغدیده. آنها وعده داده شده Ram Rajya و تحویل Goondaraj," 50 ساله به رهبر نوشت: حمله به یوگی Adityanath دولت است.

"من صمیمانه تسلیت به خانواده Vikram Joshi بی باک, روزنامه نگار که گذشت امروز. او در بالا برای پر کردن یک شاه به کتاب خود و خواهرزاده molesters. یک فضای ترس ایجاد شده در کشور است. صدای بودن محدود. رسانه ها در امان نیست. تکان دهنده (sic)" در غرب بنگال رئیس Miinister Mamata بانرجی توییتی.

دیروز کنگره رهبر پریانکا گاندی Vadra نیز مورد انتقاد قرار گرفت تا دولت بیش از این حمله است. "اگر این وضعیت نظم و قانون در Ghaziabad است که در شورای ملی مقاومت, شما می توانید درک چقدر بد این وضعیت در سراسر اوتار پرادش است. یک روزنامه نگار به ضرب گلوله کشته شد در آنجا که او تا به حال ثبت یک شکایت در مورد خواهر زاده خود را مورد آزار و اذیت. به عنوان قانون جنگل غلبه, چگونه می توانید یک شهروند عادی احساس امن است ؟ " او توییتی در هندی.
 tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب