دوم-چهارم تولید ناخالص داخلی سقوط توسط بدترین تا کنون 32.9 درصد در میان ویروس ناشی از خاموش شدن

اقتصاد ایالات متحده بزرگترین فصلنامه شیرجه رفتن در فعالیت تا کنون هر چند این افت در سه ماهه دوم نبود به عنوان

توسط ELEMENTORSITE در 9 مرداد 1399

اقتصاد ایالات متحده بزرگترین فصلنامه شیرجه رفتن در فعالیت تا کنون هر چند این افت در سه ماهه دوم نبود به عنوان بد ترسید.

تولید ناخالص داخلی از آوریل تا ژوئن فرو 32.9 درصد به صورت سالانه با توجه به وزارت بازرگانی را در خواندن اولین بار در آمار منتشر شده در پنج شنبه. اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز شده بود به دنبال یک قطره از 34.7%.

هنوز این بدترین افت تا کنون با نزدیکترین قبلا در آینده در اواسط سال 1921.

به گزارش "فقط برجسته چقدر عمیق و تاریک سوراخ است که اقتصاد حفره حفره را در Q2 گفت:" علامت گذاری زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک. "این بسیار عمیق و تاریک سوراخ و ما در حال بیرون آمدن از آن, اما آن را' رفتن به یک زمان طولانی به خارج."

تیز انقباضات در مصرف شخصی, صادرات, موجودی, سرمایه گذاری و هزینه های دولت و دولت های محلی همگرا برای پایین آوردن تولید ناخالص داخلی است که در ترکیب شمارش تمام کالاها و خدمات تولید شده در طول دوره.

مصرف شخصی است که در طول تاریخ است و حدود دو سوم از تمام فعالیت های در ایالات متحده کم 25 درصد از Q2 مجموع با خدمات حسابداری برای تقریبا تمام است که رها کردن.

صرف تضعیف در مراقبت های بهداشتی و کالا از جمله پوشاک و کفش. موجودی سرمایه گذاری قطره منجر شد توسط موتور خودرو, نمایندگی مجاز و فروش در حالی که تجهیزات و مخارج خانواده جدید مسکن در زمان بازدید که آن را به سرمایه گذاری.

قیمت های داخلی خرید یک کلید شاخص تورم کاهش 1.5% برای دوره در مقایسه با 1.4 درصد افزایش در سه ماهه اول زمانی که تولید ناخالص داخلی کاهش یافت 5 درصد مخارج مصرفی فردی شاخص قیمت کاهش یافته است 1.9% پس از افزایش یک ولرم 1.3% در Q1. به استثنای غذا و انرژی "هسته" PCE قیمت شدند 1.1%.

اما درآمد شخصی افزایش یافت با تشکر در بخش های بزرگ به دولت انتقال پرداخت های مرتبط با coronavorus بیماری همه گیر. زمان-دلار درآمد شخصی افزایش بیش از شش برابر دلار 1.39 تریلیون در حالی که درآمد قابل تصرف شخص شات 42.1 درصد به $1.53 تریلیون.

با وجود افزایش, شخصی, outlays سقوط دلار 1.57 تریلیون علت در بخش بزرگی به کاهش در هزینه های خدمات.

واردات اضافه شدن 10 درصد به کل جبران 9.4% از صادرات است.

چشم انداز تاریخی

"خط پایین این اعداد البته هشدار دهنده هستند اما همه خود تحمیل با حدود نیمی از سه ماهه منعکس کننده تقریبا کامل خاموش و نیم دیگر آهسته بازگشایی گفت:" پیتر Boockvar مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Bleakley گروه مشاوره. "که گفت: آن را منعکس سوراخ که ما در حال حاضر نیاز به صعود به عنوان ما دوباره بجای اول برگشتن در Q3 و Q4."

نه رکود بزرگ و نه رکود بزرگ و نه هر یک از بیش از سه ده اقتصادی اسلامپ بیش از دو قرن گذشته تا کنون باعث چنین تیز تخلیه بیش از یک دوره کوتاه از زمان.

مقایسه بدترین سه ماهه در طول بحران مالی سال 2008 بود 8.4% افت تولید ناخالص داخلی در سه ماهه چهارم از این سال است. قبلی پایین علامت آب شد 10% اسلاید در سه ماهه اول سال 1958 در حالی که بدترین در تاریخ ثبت در آمد Q2 از سال 1921.

این خاص جست و خیز کردن در فعالیت مدیون به یک منبع مختلف از هر یک از پیشینیان خود: دولت ناشی از خاموش کردن هدف در مبارزه با یک بیماری همه گیر.

کارگران در سراسر کشور شد و گفت: برای ماندن خانه از هر کار در نظر گرفته نشده ضروری است و در نتیجه خرد کردن توقف است که نرخ بیکاری در اوج 14.7% پست-افسردگی بالا است. اداره ملی تحقیقات اقتصادی گفت: در حال حاضر رکود در واقع شروع در ماه فوریه یک ماه قبل از این بیماری همه گیر اعلام شده است. در سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی کاهش یافت 5 درصد است.

همچنین پنج شنبه, دولت گزارش داد که تعدادی از آمریکایی ها که در زمینه ادعاهای جدید برای مزایای بیکاری در هفته گذشته بالغ بر 1.434 میلیون. با وجود آن که تقریبا در خط با انتظارات آن 19 هفته است که در آن مدعیان بالغ بر حداقل 1 میلیون و دومین هفتۀ متوالی است که در آن مدعیان افزایش یافت و پس از کاهش 15 هفته متوالی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن