COVID-19 "تست برای همه" در دهلی اطمینان آمیت شاه در همه حزب دیدار

دهلی نو Coronavirus موارد: Amit Shah برگزار شد همه حزب پاسخگویی به dicusss این وضعیت است.دهلی نو: اتحادیه خانه

توسط ELEMENTORSITE در 26 خرداد 1399
COVID-19 'Testing For All' In Delhi, Assures Amit Shah At All-Party Meet

دهلی نو Coronavirus موارد: Amit Shah برگزار شد همه حزب پاسخگویی به dicusss این وضعیت است.

دهلی نو:

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه و معاون فرماندار دهلی نو امروز مطمئن باشید که وجود خواهد داشت coronavirus تست برای همه در دهلی نو در یک نشست به بحث در مورد مدیریت coronavirus وضعیت در منطقه سرمایه ملی که شامل دهلی نو و قطعات اوتار پرادش و بخش هایی از Haryana.

Coronavirus آزمون در هر روز در دهلی برسد 18,000 در چند روز آینده, خانه وزیر گفت. اکثر احزاب و برش در سراسر, حزب, خطوط, حال خواستار تست بیشتر.

دهلی است که دولت با سومین COVID-19 تعداد دفعات مشاهده شده پس از ماهاراشترا و تامیل نادو. پایتخت شمارش از coronavirus عفونت را لمس کرده است 41,182 به تعداد مرگ و میر به دلیل بیماری صعود به 1,327.

جلسه امروز می آید یک روز پس از او در یک نشست سطح بالا با دهلی وزیر Arvind Kejriwal, پس از آن او گذاشته شد تعدادی از اقدامات به نبرد پایتخت COVID-19 بحران است.

احزاب که در جلسه حضور داشتند در شمال بلوک شامل دهلی حاکم Aam Aadmi حزب کنگره BJP Mayawati را Bahujan Samaj و Akhilesh Yadav Samajwadi ،

در جلسه کنگره خواستار آن شدند که COVID-19 تست ارائه می شود به تمام و که 10 ، 000 تومان پرداخت می شود به هر خانواده که در آن یک عضو آلوده است و یا در مهار منطقه. این حزب همچنین خواستار آن شدند که دانشجویان پزشکی در سال چهارم خود را استفاده می شود به عنوان غیر مقیم دائم پزشکان. این حزب گفت: وجود یک حس ترس در میان ساکنان دهلی نو و که کسانی که مایل به گرفتن یک COVID-19 آزمون باید تسهیل برای انجام کار مورد نیاز که تست شده و تایید شده است.

آقای شاه در جریان نمایندگان احزاب سیاسی در اقدامات دیروز اعلام کرد و می خواست همه احزاب سیاسی و کارگران و داوطلبان برای کمک به حصول اطمینان از موثر تست از ساکنان دهلی نو است.

"اتحادیه خانه وزیر Amit Shah گفته است که در ماه ژوئن 20, دولت دهلی نو خواهد شروع به انجام 18,000 COVID-19 آزمون در روز" دهلی BJP رئیس Adesh Kumar Gupta به نقل از به نقل از خبرگزاری آنی بعد از این همه نشست.

روز یکشنبه آمیت شاه ملاقات کرده بود آقای Kejriwal و اعلام کرد یک سری از اقدامات برای دهلی نو است. تصمیم گیری های کلیدی عبارتند از سه برابر تعداد تست در شش روز و مرکز ارائه دهلی نو با 500 آموزش مربیان برای افزایش تعداد تخت برای coronavirus بیماران. یک کمیته ارائه گزارش آن امروز بر کاهش هزینه COVID-19 درمان و هزینه های. آقای شاه نیز اعلام کرد که COVID-19 آزمون خواهد بود آغاز شده و در هر مرکز رای دهی در مهار مناطق در دهلی نو و جامع خانه-به-خانه بهداشت بررسی خواهد بود انجام شده در نقاط مهم برای تماس با ردیابی.
در میان دلخراش حساب از مردم در تلاش برای به دست آوردن تخت بیمارستان در پایتخت معاون وزیر Manish Sisodia هفته گذشته گفت که دهلی عفونت کروناویروس صعود خواهد کرد به 5.5 لاخ در پایان ماه ژوئیه است و آن را نمی باید از این ظرفیت بیمارستان برای رسیدگی به وقوع چنین است.

همسایه اوتار پرادش مهر و موم شده مرز با دهلی نو رقیب که جنبش مردم و از سرمایه های ملی شد و پخش عفونت در ایالات متحده است.

جلسه امروز به شرح زیر تنگی دیوان عالی کشور در ماهاراشترا دهلی نو و تامیل نادو -- متحده با بالاترین شیوع کروناویروس.

اوتار پرادش گفت: دیوان عالی کشور در روز جمعه که آن را ادامه خواهد داد تا محدودیت های مسافرتی وجود دارد که 40 برابر بیشتر COVID-19 موارد در سرمایه های ملی در مقایسه با نویدا و Ghaziabad. هاریانا گفت: این امر اجازه می دهد تا سفر به و از دهلی نو و بدون محدودیت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن