Coronavirus را بزرگتر تاثیر بر بازار در کوتاه مدت از ایالات متحده-چین تنشها مدیر نمونه کارها می گوید

تاثیر اقتصادی coronavirus مسائل بیشتر برای بازارهای نسبت به تنش های دو جانبه بین ایالات متحده و چین یک مدیر نم

توسط ELEMENTORSITE در 3 مرداد 1399

تاثیر اقتصادی coronavirus مسائل بیشتر برای بازارهای نسبت به تنش های دو جانبه بین ایالات متحده و چین یک مدیر نمونه کارها گفت: در روز جمعه.

رابطه بین جهان برترین اقتصادهای گرفته اند دراماتیک به نوبه خود برای بدتر از روز شنبه زمانی که آمریکا دستور تعطیلی یک کنسولگری در هوستون.

اما افزایش تنش ها نیست "یک سورپرایز بزرگ ما دیده می شود این نوع از فرو رفتن در روحیه برای چند ماه در حال حاضر گفت:" نشسته Duhra, نمونه کارها, مدیر آسیا و درآمد سود سهام استراتژی در Janus هندرسون سرمایه گذاران. او گفت که او انتظار بیشتر از این شعارهای پیش از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در نوامبر است.

Duhra ساخته شده نظرات خود را قبل از چین دستور داد که ایالات متحده برای بستن کنسولگری خود را در چنگدو.

"چیزی که واقعا تاثیر بازارهای بیشتر است برای رفتن به پاسخ به این ویروس من فکر می کنم که یک مقدار بیشتر اقتصادی در کوتاه مدت از هر چیز ما را بشنود از هر دو طرف از این (سیاسی) موضوع" Duhra گفت CNBC "و نشانه های آسیا."

هنوز Janus هندرسون سرمایه گذاران نگهداری فعلی ایالات متحده-چین تنش در ذهن در حالی که چیدن سرمایه گذاری است.

"از آنجایی که ما شاهد آغاز این قرار است تجارت جنگ ما شده است بسیار مراقب باشید در مورد داشتن صادرکنندگان چینی و یا چینی صنعتی, انرژی, این نوع از شرکت ها گفت:" Duhra.

اما شرکت های غذا به داخلی در بازار چین انجام شده است گفت: بدون نام بردن از شرکت های خاص.

"از زمان وقوع جنگ تجاری دیده اید داخلی و مصرف داخلی و زیرساخت های نام انجام خیلی خوب. این نوع از نام هایی که ما را نگه دارید ما هنوز هم فکر می کنم آنها به خوبی انجام خواهد داد و حتی در این نوع از محیط زیست," او اضافه شده است.

به عنوان دولت چین است که منجر به یک درایو به سمت خودکفایی این شرکت ها به خوبی انجام خواهد داد حتی در بحبوحه تنش های سیاسی با آمریکا, او گفت:.

"در نهایت اگر شما در حال خرید شرکت هایی که فروش محصولات چینی و خدمات ساخته شده توسط چینی, چینی, سپس آنها بسیار متفاوت رفتار می کنند" او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب