Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: روسیه می بیند بیش از 10 ، 000 مورد جدید; منطقه یورو تولید اسلامپ در مارس

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در

توسط ELEMENTORSITE در 15 اردیبهشت 1399

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.5 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: بیش از 247,300
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (بیش از 1.15 میلیون دلار) و اسپانیا (بیش از 217,400) ایتالیا (بیش از 210,700) انگلستان (بیش از 187,800) فرانسه (بیش از 168,800)

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز از 7:54 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

4:33 pm: منطقه یورو تولید اقتصاد قرارداد رکورد سرعت در آوریل

فعالیت در منطقه یورو در بخش تولید قراردادی در نرخ ثبت در مارس با Covid-19 مربوط به اقدامات تأثیر به شدت در تقاضا و تولید یک نظرسنجی نشان داد در روز دوشنبه.

IHS Markit شاخص مدیران خرید (PMI) برای تولید کاهش یافت و به 33.4 در ماه آوریل از 44.5 در ماه مارس نهایی شاخص مدیران خرید نشان داد دوشنبه ، آن را کمی پایین تر از اولیه (فلش) اطلاعات برآورد کاهش به 33.6. 50 نقطه علامت جدا ماهانه گسترش از انقباض.

"زیر فلش اوایل خواندن آخرین PMI پایین ترین تا کنون ثبت شده توسط این مجموعه (که در آغاز ماه ژوئن سال 1997), فراتر خوانش دیده می شود در اعماق بحران مالی جهانی و نشان دهنده قابل توجهی در بدتر شدن شرایط عملیاتی" IHS Markit گفت: آن را به عنوان منتشر شد داده ها.

"خروجی سفارشات جدید, صادرات, فروش و خرید, فعالیت همه سقوط در نرخ ثبت در حالی که سمت عرضه محدودیت های به شدت بی سابقه ای حد. اعتماد به نفس در مورد آینده غرق به تازه سری کم است." — هالی Ellyatt

4:00 pm: روسیه دیگر را می بیند روزانه افزایش coronavirus موارد بیش از 10 ، 000

تعداد coronavirus موارد در روسیه افزایش یافته است 10,581 طی 24 ساعت به آن پاسخ بحران مرکز روز دوشنبه گفت:. که در مقایسه با روزانه افزایش 10,633 که ضبط شده بود در روز یکشنبه.

روسیه تعداد کل موارد رسیده 145,268 و آن را ثبت کرده است 1,356 مرگ و میر. روسیه در حال حاضر تبدیل به 7 بدترین آمار کشور در جهان از نظر عفونت دانشگاه جانز هاپکینز نشان داده. نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin تشخیص داده شده است با کروناویروس فقط در هفته گذشته. — هالی Ellyatt

3:33 pm: انگلستان coronavirus تلفات تنظیم برای رسیدن به ایتالیا با استراتژی خروج هنوز هم ناشناخته

دولت انگلیس در حال آمدن است تحت فشار به مجموعه ای از چگونه و چه زمانی آن را بازگشایی مدارس و توقیف بخش اقتصاد به خصوص به عنوان همتایان اروپایی آسانسور بیشتر مستند محدودیت.

انگلستان مرگ و میر از coronavirus است به پیشی که دیده می شود در ایتالیا: یکشنبه, انگلستان دیده است 28,446 مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از Covid-19 نزدیک پشت ایتالیا 28,884 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

هنگامی که آن پیشی, ایتالیا, انگلستان تبدیل خواهد شد و این بدترین آمار کشور در اروپا از نظر coronavirus مرگ و میر. با توجه به اینکه انگلستان دیده می شود به یک یا دو هفته پشت ایتالیا در آن مرحله از شیوع بیش از حد, مرگ و میر می تواند بسیار بالاتر است. ایتالیا گزارش 174 بیشتر مرگ و میر در روز یکشنبه از روز گذشته در حالی که انگلستان گزارش 315 جدید مرگ و میر. — هالی Ellyatt

3:15 pm: سنگاپور گزارش 573 موارد

سنگاپور روز دوشنبه مقدماتی تایید 573 جدید کروناویروس موارد مصرف تعداد کل افراد آلوده به 18,778 کشور وزارت بهداشت گفت.

سنگاپور در حال حاضر یکی از بالاترین تعداد coronaviruses موارد در آسیا است.

اکثر کسانی که آلوده شده اند در هفته های اخیر در حال کارگران خارجی که به طور معمول مردان از دیگر کشورهای آسیایی مشغول به کار در ساخت و ساز و دیگر کار فشرده بخش است. Huileng قهوهای مایل به زرد

2:05 pm: استرالیا, نیوزیلند, در نظر گرفتن, 'سفر حباب'

استرالیا و نیوزیلند با توجه به "سفر حباب" بین دو کشور نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: در روز دوشنبه در یک کنفرانس رسانه های.

Protocol wine studio پذیرفته است دعوت از استرالیا اسکات موریسون برای حضور در استرالیا اضطراری coronavirus دولت از طریق لینک ویدئو در روز سه شنبه که از سر گیری دو راه سفر بدون 14 روز در قرنطینه خواهد شد, او گفت:.

استرالیا و نیوزیلند هر دو دیده می شود جدید کروناویروس موارد آهسته در چند هفته گذشته. هر دو کشور بسته اند مرزها به تمام مسافران خارجی. — Huileng قهوهای مایل به زرد

1:45 pm: بدهی شرکت های بزرگ در چین و سنگاپور و کره جنوبی در حال افزایش است سریع به عنوان ویروس بازدید درآمد

در میان اقتصادهای آسیایی, بدهی شرکت های بزرگ در حال ساخت سریع ترین و ترین, در, چین, کره جنوبی و سنگاپور با توجه به گزارش های استرالیا بانک ANZ در هفته گذشته.

شرکت ها در این کشورها در حال حاضر شده است به سرعت در حال chalking تا بدهی در چند سال گذشته گفت: این گزارش توسط ANZ پژوهش است. اما coronavirus وضعیت صدمه درآمد و به نوبه خود تحت تاثیر قرار توانایی خود را به سرویس بدهی های خود را.

شرکت در بخش انرژی به خصوص سخت-آمار در سنگاپور و کره جنوبی در حالی که در چین شرکت املاک و مستغلات در حال کشیده, با توجه به گزارش. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

1:35 pm: تایوان می گوید که هنوز برای دریافت دعوت برای کسانی که جلسه

تایوان روز دوشنبه گفته است که "هنوز" دعوت شده برای شرکت در یک سازمان بهداشت جهانی (WHO) جلسه این هفته گزارش رویترز با استناد به وزارت امور خارجه سخنگوی جوآن Ou.

اما تایوانی دولت تلاش خواهد شد "تا آخرین لحظه" به شرکت به عنوان ناظر در این نشست که تصمیم سازمان بهداشت جهانی گزارش رویترز با استناد به Ou. شروع جلسه در 18 مه.

با وجود نزدیکی به چین و تایوان گزارش شده فقط 436 موارد coronavirus — به مراتب پایین تر از کشورهای همسایه و برنده ستایش بین المللی برای مهار ویروس استراتژی است.

اما از آنجا که چین در نظر تایوان به عنوان آن استان بدون حق خود را نمایندگی دیپلماتیک این جزیره شده است محروم از مشارکت در فعالیت های. تایپه گفته است که آن را دریافت کرده است اطلاعات محدودی از این که در coronavirus و که که نادیده گرفته اولیه آن نمایش داده شد در مورد شیوع. — Huileng قهوهای مایل به زرد

12:45 pm: تایلند گزارش 18 مورد جدید بدون مرگ و میر

تایلند روز دوشنبه گزارش داد 18 جدید کروناویروس موارد آوردن تعداد کل افراد آلوده به 2,987 گزارش رویترز با استناد به Taweesin Wisanuyothin یک سخنگوی دولت تایلند بزرگترین مرکز COVID-19 وضعیت دولت است.

این مورد جدید گزارش شده در روز دوشنبه بودند مهاجران وارد تایلند از سونگخلا در استان جنوبی که در مرز با مالزی گزارش رویترز با استناد به Taweesin.

وجود دارد هیچ مرگ و میر گزارش شده در دوشنبه نگه داشتن تلفات در 54.

روز یکشنبه تایلند آرام محدودیت در برخی از کسب و کار پس از تعداد روزانه موارد جدید کاهش یافت و به تک رقمی در هفته گذشته. — Huileng قهوهای مایل به زرد

1:05 pm: چین بازگشایی پیشنهادات مفید درس' به کشورهای دیگر می گوید گلدمن ساکس

به عنوان اولین کشور آمار بیماری کروناویروس چین نیز در میان اولین برای بلند مستند اقدامات و تجربه خود را ارائه می دهد "مفید درس" به کشورهای دیگر گفت: اندرو Tilton رئیس آسیا اقتصاددان در گلدمن ساکس.

او توضیح داد که چین در بخش صنعتی بهبود سریعتر از خدمات صنعت است که "چیزی که ما احتمالا می توانید تصور کنید و ببینید در جاهای دیگر" Tilton گفت CNBC "و نشانه های آسیا."

او اضافه کرد که سیاستگذاران چینی به نظر می رسد احتیاط در اجازه می دهد برخی از شرکت ها مانند سینما و ورزشگاه برای بازگشایی, که بدان معنی است که هنوز هم وجود دارد برخی از راه برای رفتن قبل از فعالیت های اقتصادی به طور کامل از سر گرفته است. در کشورهای دیگر "عادی" سطح فعالیت ممکن است بازگشت تا 2021 گفت: Tilton. — ین ن لی

12:25 pm: آلمان گزارش 679 موارد جدید, 43, مرگ و میر

آلمان روز دوشنبه گزارش داد 679 جدید کروناویروس موارد مصرف تعداد کل افراد آلوده به 163,175 با توجه به رابرت کخ موسسه.

وجود 43 مرگ و میر در نظر گرفتن تلفات به 6,692.

آلمان در حال حاضر شروع به دوباره باز کردن کسب و کار خاص پس از اجرای یک دوره مستند شامل گسترش coronavirus مانند بسیاری از کشورها در سراسر جهان است. Huileng قهوهای مایل به زرد

12:06 pm: اتومبیل های الکتریکی باقی می ماند به عنوان یک اولویت چین بازیابی از شیوع

چین اعلام کرد سیاست های طراحی شده برای کمک به وسایل نقلیه جدید انرژی پس از شیوع ویروس نشان داد نشانه هایی از اینکه تحت کنترل است. انرژی جدید خودرو یارانه ها و سیاست های مالیاتی است که با توجه به اعتبار در سال 2020 تمدید شده است 2022.

کارشناسان گفت که چین در حمایت از انرژی جدید خودرو بازار است از یک استراتژی بلند مدت برای پکن است.

از ژانویه تا مارس تولید جدید انرژی وسایل نقلیه کاهش بیش از 60 ٪ در سال و فروش کاهش یافته است بیش از 56 درصد به چین مبارزه ویروس. ساناز چنگ

11:57 am: ژاپن به تمدید وضعیت اضطراری تا پایان مارس

ژاپن شینزو آبه تنظیم شده است به گسترش این کشور وضعیت اضطراری تا پایان مارس به ژاپن تایمز گزارش داد.

آبه در دیدار با مقامات از جمله وزیر بهداشت Katsunobu کاتو روز یکشنبه به تجزیه و تحلیل وضعیت در کشور و آنها توافق کردند به فرمت ژاپن تایمز گفت. آن اضافه شده است که نخست وزیر اعلام خواهد شد تصمیم گیری در یک کنفرانس خبری دوشنبه شب. توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike نیز تایید فرمت.

هاپکینز داده ها نشان داد ژاپن بیش از 14 ، 800 زمین مورد تأیید و 487 نفر کشته شده اند. Saheli روی Choudhury

10:37 am: فرانسه نمی خواهد قرنطینه مسافران از منطقه شنگن و انگلستان

مسافرانی که سفر فرانسه از مرز منطقه شنگن و انگلستان نمی خواهد در زیر قرار داده شده اجباری دو هفته قرنطینه با توجه به سفارت فرانسه در انگلستان رویترز گزارش داد.

جدید قرنطینه قوانین اعمال خواهد شد به شهروندان فرانسوی و خارجی به عنوان بخشی از فرانسه در تلاش برای کاهش سرعت گسترش ویروس. بیش از 24,000 نفر کشته شده اند از Covid-19 در کشور است. Saheli روی Choudhury

10:20 am: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او فکر می کند که در چین ساخته شده یک 'اشتباه' و تلاش برای سرپوش گذاشتن بر شیوع

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در حفاظت از آمریکا سالمندان از COVID-19 همه گیر در شرق کاخ سفید در واشنگتن DC در 30 آوریل سال 2020 است.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چین یک "اشتباه وحشتناک و نمی خواهند به آن اعتراف." او نمی ارائه هر گونه شواهد در پشت تفکر او اما گفت که دولت ایالات متحده بود و کنار هم قرار دادن یک گزارش است که می تواند "بسیار قطعی است."

"نظر من این است که آنها ساخته شده است یک اشتباه است. آنها سعی در پوشش آن آنها سعی در بیرون از آن قرار دهید. آن را مانند یک آتش" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک فاکس نیوز تاون هال. "شما می دانید, آن را واقعا مانند تلاش برای خاموش کردن آتش است. آنها نمی تواند خاموش کردن آتش." تاکر و هیگگینس

9:44 am: نیوزیلند گزارش هیچ مورد جدید در 24 ساعت گذشته

نیوزیلند وزارت بهداشت گفت: از ساعت 9 صبح به وقت محلی در روز دوشنبه وجود دارد هیچ مورد جدید از عفونت در کشور بیش از 24 ساعت گذشته. اما یکی از موارد احتمالی را به یک مورد تایید شده.

تعداد کل تایید شده و احتمالی موارد عفونت در نیوزیلند است که در حال حاضر 1,487 و اکثر مردم گفته اند بهبود در حالی که 20 فوت کرده اند. این کشور در هشدار سطح 3 که در آن خدمات به آرامی از سرگیری عملیات اما لازم است اقدامات احتیاطی سلامت و امن فاصله اقدامات است. Saheli روی Choudhury

9:30 am: نخست وزیر بوریس جانسون می گوید پزشکان آماده کرده بود به اعلام مرگ او و پس از او به پایان رسید تا در ICU ماه گذشته

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون صرف یک هفته در بیمارستان در ماه گذشته به عنوان او مبارزه coronavirus از جمله سه شب در بخش مراقبت های قبل از دوره نقاهت.

او خود را بازگو زندگی یا مرگ تجربه در مصاحبه ای با روزنامه انگلیسی, خورشید, NBC News گزارش شده است.

جانسون گفت: این خورشید است که پزشکان تا به حال "انواع ترتیبات" در مورد او تسلیم به Covid-19 بیماری ناشی از ویروس است. Saheli روی Choudhury

8:57 am: چین گزارش سه مورد جدید می گوید: همه آنها 'وارد'

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: سه نفر وجود دارد موارد اضافی و نسبت همه آنها به مسافران از خارج از کشور. جدید مرگ و میر گزارش شده است اما وجود دارد 13 موارد بدون علامت عفونت است.

شده اند وجود دارد حداقل 82,880 تایید موارد عفونت در سرزمین اصلی پس از شیوع ویروس برای اولین بار گزارش شده در هوبئی استان در اواخر سال گذشته. در میان آنها 4,633 نفر کشته شده اند. تجمعی مرگ و میر افزایش قابل ملاحظه ای در مارس 17 پس از بررسی در شهر ووهان اضافه شده 1,290 مرگ و میر. Saheli روی Choudhury

8:24 am: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او معتقد است که وجود خواهد داشت یک واکسن تا پایان 2020

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با اعتماد به نفس است که یک واکسن در دسترس خواهد بود تا پایان سال 2020 است. که به نظر می رسد در تضاد با پیش بینی های ساخته شده توسط مقامات بهداشت عمومی که باید گفت یک coronavirus واکسن می تواند بین یک سال تا 18 ماه.

"ما بسیار با اعتماد به نفس است که ما در حال رفتن به یک واکسن در پایان سال, تا پایان سال," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک فاکس نیوز تاون هال در یادبود لینکلن در واشنگتن است. "ما فکر می کنم ما در حال رفتن به یک واکسن تا پایان این سال ما در حال هل دادن بسیار سخت است."

او گفت که او فکر بسیاری از شرکت های نزدیک به در حال توسعه یک واکسن. تاکر و هیگگینس

7:35 am: هند دارای بیش از 40 ، 000 موارد آن را به عنوان گسترش مستند

هند 40,263 تایید موارد عفونت از یکشنبه شب با توجه به داده های وزارت بهداشت, وب سایت است. در مورد 10,886 مردم را بهبود و 1,306 اند داده نشان داد.

غیر محلی کارگران پوشیدن محافظ ماسک صورت به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در حالی که در صف دریافت کمک از محلی غیر دولتی سازمان در طول مستند. نخست وزیر نارندرا Mondi اعلام کرد 21 روز مستند در 22 مارس در سراسر کشور در محدود کردن جنبش از مردم از پله خارج از خانه خود را برای جلوگیری از گسترش این کورونا ویروس.

ادریس عباس | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

عفونت موارد بالا رفته رغم این کشور تحت مستند از اواخر ماه مارس است. که مستند در حال حاضر تمدید شده است توسط دو هفته برای بار دوم. دستورالعمل جدید صادر خواهد اجازه می دهد برخی از محدودیت به کاسته در مناطق که کم خطر گسترش ویروس. فعالیت هایی مانند بازگشایی مدارس و مراکز خرید هنوز هم مجاز نیست. Saheli روی Choudhury

7:26 am: سنگاپور در حال حاضر بیش از 18,000 موارد اما جامعه گسترش کم باقی مانده است

سنگاپور گزارش داد 657 مورد جدید از عفونت از ظهر در مارس 3 با بسیاری از آنها مربوط به شناسایی خوشه های خارجی کارگر خوابگاه وزارت بهداشت گفت.

شهر-دولت تایید کرده است بیش از 18,000 موارد تا کنون 18 نفر فوت کرده اند از Covid-19. بسیاری از بیماران دارای علائم خفیف و یا بالینی هست اما هنوز تست مثبت وزارت گفت. آنها در حال نگه داشته و در انزوا در جامعه امکانات در حالی که کمی بیش از 1600 نفر هنوز در بیمارستان است.

اکثر کسانی که آلوده شده اند در هفته های اخیر در حال کارگران خارجی که به طور معمول مردان از دیگر کشورهای آسیایی مشغول به کار در ساخت و ساز و دیگر کار فشرده بخش است. Saheli روی Choudhury

7:12 am: Global موارد بالا 3.5 میلیون مرگ و میر بالا 247,000

بیش از 3.5 میلیون نفر در حال حاضر آلوده شده است در سراسر جهان توسط coronavirus و بیش از 247,000 که مردم از بیماری تنفسی Covid-19 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

ایالات متحده گزارش بیشترین تعداد از موارد با بیش از 1.1 میلیون عفونت و بیش از 67,000, مرگ و میر, هاپکینز داده ها نشان داد. مرگ و میر از Covid-19 پیشی گرفتن از آمریکا تلفات از جنگ ویتنام.

یک بیمار آزمایش شده است برای coronavirus در نرم افزار سلامت مراقبت فوری coronavirus تست سایت در 30 آوریل سال 2020 در Wantagh, New York.

القاعده بلو | گتی ایماژ

اسپانیا و ایتالیا و انگلیس و فرانسه و آلمان باقی می ماند برخی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار پس از ایالات متحده است. شیوع ویروس برای اولین بار گزارش شده در چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته قبل از آن به سرعت در حال گسترش به سایر نقاط جهان تنها در چهار ماه. Saheli روی Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

6 pm: داو آتی سقوط بیش از 200 امتیاز به عنوان معامله گران وزن بازگشایی اقتصاد

میانگین صنعتی داو جونز آتی بودند پایین با 245 امتیاز و یا 1% و S&P 500 و Nasdaq 100 آتی نیز معامله شده در حدود 1% پایین تر به عنوان معامله گران وزن بازگشایی اقتصاد همراه با دم تنش بین چین و آمریکا

اگر چه کشورهای در سراسر ایالات متحده به آرامی کاهش stay-at-home محدودیت و بازگشایی غیر ضروری کسب و کار برای کمک به اقتصاد تک به تک داده ها از سازمان بهداشت جهانی نشان داد که ایالات متحده تا به حال آن مرگبارترین 24 ساعت بین پنج شنبه و جمعه.

"بعد از 2-4 هفته حیاتی برای هر دو بحران اقتصادی و بحران بهداشت و درمان گفت: Marc Chaikin, مدیر عامل شرکت Chaikin تجزیه و تحلیل ترافیک. "بزرگترین خطر برای بازار سهام پیش از موعد بازگشایی اقتصاد ایالات متحده. اگر افزایش COVID-19 منحنی مجددا و اقتصادهای در حال تعطیل دوباره آسیب های وارده به بازار سهام را روان چشمگیر خواهد بود." — فرد ایمبرت

5:30 pm: ما گزارش اطلاعات متهم چین از پوشش شیوع شدت به ذخیره کردن لوازم پزشکی

رئیس جمهور چین همچنین از دبیر کلی حزب کمونیست چین کمیته مرکزی و رئیس کمیسیون مرکزی نظامی و صندلی و یک سمپوزیوم در دانشکده پزشکی دانشگاه در پکن پایتخت چین 2 مارس سال 2020 است.

یان یان | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

به گزارش آسوشیتد پرس آمده است که چین و افزایش واردات و کاهش صادرات تجهیزات پزشکی. این تحلیل آمده است که چین در تلاش برای سرپوش گذاشتن انجام این کار توسط "انکار وجود محدودیت های صادرات و obfuscating و تاخیر در ارائه آن تجارت داده است." — Riya Bhattacharjee آسوشیتد پرس

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: ویروس مرگ و میر در, ایتالیا, NRA میسازد کردن کارکنانtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب