دهلی نو Lt فرماندار Overrules, Arvind Kejriwal, در, رزرو, بیمارستان ها, آزمون

دولت دهلی نو تصمیم به خود جلب کرد انتقاد از حاکم BJP و کنگره (فایل)دهلی نو: یک روز پس از Arvind Kejriwal اعلام

توسط ELEMENTORSITE در 19 خرداد 1399

دولت دهلی نو تصمیم به خود جلب کرد انتقاد از حاکم BJP و کنگره (فایل)

دهلی نو:

یک روز پس از Arvind Kejriwal اعلام کرد که بیمارستان های اجرا شده توسط دولت دهلی نو و برخی از بیمارستان های خصوصی خواهد بود این سایت متعلق به ساکنان پایتخت در میان خروش در coronavirus موارد ستوان فرماندار به رد این تصمیم است.

هر کس می تواند به درمان در دهلی نو بدون "تبعیض", معاون فرماندار آنیل Baijal گفت: در یک سفارش در دوشنبه تصریح می کند که درمان "نباید انکار کرد به هر بیمار بر اساس یک غیر مقیم".

آقای Baijal نیز لغو دولت دهلی نو را در تست فقط کسانی که نشان COVID-19 علائم و گفت: موارد بدون علامت و در معرض خطر تماس با ویروس بیمار را نیز آزمایش می شود.

این Lt فرماندار منظور در بيمارستان ارجاع به دیوان عالی کشور گفت: در قضاوت است که "حق بهداشت" است که بخشی جدایی ناپذیر از "حق زندگی" در قانون اساسی است. تمام دولتی و خصوصی و بیمارستانها و خانه های سالمندان باید برای گسترش همه COVID-19 امکانات درمان بدون هر گونه تبعیض علیه ساکنان و غیر ساکنان منظور گفت.

سفارش Vaibhav Tiwari در Scribd

Arvind Kejriwal که ناخوشی و را coronavirus آزمون فردا اعلام کرده بود که دیروز 10,000 تخت تحت دولت دهلی نو خواهد بود این سایت متعلق به ساکنان. تخت تحت دولت مرکزی را می توان با استفاده از همه, او گفت:, و اضافه کرد که بیمارستان های خصوصی ارائه درمان های خاص نیز می تواند به روی همه باز است. پس از اعلام او همچنین بازگشایی دهلی مرز که او گفت: مهر و موم شده بود بیش هجوم بیماران از شهرهای دیگر است.

وزیر گفت که او تا به حال عمل به توصیه یکی از پنج عضو کمیته پزشکان که پیش بینی کرده بود که تا پایان ماه ژوئن دهلی نیاز 15,000 تخت. "آنها بر این باورند که 9,000 تخت است که در حال حاضر با ما گرفته خواهد شد بیش از سه روز اگر ما اجازه می دهد مردم از کشورهای دیگر برای پذیرش" آقای Kejriwal گفت: در یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی.

تصمیم کشیده بودند انتقاد از حاکم BJP و کنگره است.

"عالی گام با LG به ابطال دهلی دولت را ساده لوحانه منظور از درمان بیماران از کشورهای دیگر! هند یکی است و ما باید برای مبارزه با این بیماری همه گیر با هم!" – توییتی BJP MP, Gautam Gambhir.

ارشد کنگره رهبر P چیدمبرم نیز مورد تردید حرکت در توییت کرد و گفت: "آقای Kejriwal می گوید دهلی بیمارستان ها فقط برای Delhiites. او خواهد شد لطفا به ما بگویید که یک Delhiite? اگر من زندگی می کنند و یا کار در دهلی نو من یک Delhiite?"

سابق اتحادیه گفت: او فکر کرد که اگر کسی تا به حال ثبت نام در Jan Arogya Yojana/Aayushman بهارات آنها می تواند به دنبال درمان در هر داوطلب خدمت سربازی در بیمارستان دولتی یا خصوصی در هر نقطه در هند. "آیا آقای Kejriwal را از نظر حقوقی قبل از او ساخته شده خود را اعلان" را مورد سوال آقای چیدمبرم.

آقای Kejriwal و AAP تا به حال توجیه این تصمیم در زمینه اتهامات در مورد covid-19 بیماران و یا موارد مشکوک در حال تبدیل دور توسط بیمارستان ها و بسیاری از بیمارستان های خصوصی این ادعا که کامل بالا با وجود دهلی دولت برنامه نشان دادن در دسترس تخت.

دهلی وزیر بهداشت Satyendra جین گفت: رفتن با دو برابر رای در پایتخت دهلی نو را در اطراف 56,000 coronavirus موارد در دو هفته.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن