قبل و بعد از: 1920s خانه در نهایت می شود یک آشپزخانه است که متناسب (و توابع)

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.می توان آ

توسط ELEMENTORSITE در 23 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

می توان آن را سخت برای لذت بردن از پخت و پز هنگامی که شما گیر با یک تنگ, run-down, کمتر از ایده آل است. اما این ایده از یک کل رنو می تواند تهدید آمیز—این کار می تواند وقت گیر و گران نه به ذکر است استرس زا باشد. اما Lyndsey Hinkle آشپزخانه رنو اثبات است که شما کاملا می تواند تغییر نگاه و کاربردی آشپزخانه در یک بازه زمانی و در بودجه تنگ است.

Lyndsey را 1920s خانه تا به حال تعداد زیادی از تاریخ در بیشتر راه بیش از یک. "قبل از ما در حال حرکت در آن اجاره ملک پس از آن بود آشکار آشپزخانه مورد نیاز برخی از TLC," Lyndsey می گوید. صاحب قبلی تا به حال مونتاژ یک چیز درهم و برهم از کابینت—برخی با قوسی پنل درب برخی با مربع پانل درب—اما تمام شد با کیفیت پایین چوب و بسیاری از کابینت فاسد شده بودند. نه به ذکر است روشنایی بود تیره رنگ و غیر موجود ساخت فضای کوچک احساس حتی کوچکتر است. Lyndsey می دانستم که فضای مورد نیاز ارتقاء و به عنوان یک طراح داخلی او تصمیم گرفت که او می خواهم در مقابله با این پروژه با کمک شوهرش و همسایه.

این پروژه حدود شش تا هشت هفته برای تکمیل و همراه با بودجه $10,000. Lyndsey و شوهرش هر دو تن به تن در نسخه ی نمایشی آشپزخانه قدیمی پاره کردن کابینت و کانتر و طبقه است. به جای grungy, پیر بلوط کابینت Lyndsey انتخاب احتیاج پنل 17 کابینت از Kraftmaid. خرید دوم این بدان معنی است که او می تواند یک high-end نگاه برای پول کمتر است.

طبقه چوب جایگزین, پیر بژ کاشی و براق سیاه و سفید شمارنده بودند زیرنویس در برای خالدار قهوه ای هستند. جدید سیاه-و-سفید رنگ احساس بی انتها و بیشتر در خط با سبک دهه 1920 ، Lyndsey به نام در تقویت—او دوستانه و مفید همسایه—برای کمک به سیم کشی جدید روشنایی و نصب جدید backsplash. آن را با ساخته شده هندسی, کاشی از سنگ قرمز Tileworks.

Lyndsey به تازگی تصور طرح اجازه شوهر برای قرار دادن در یک جزیره کوچک—مفید برای شاخص وعده های غذایی و خوردن آنها. "ما تا به حال هرگز یک جزیره قبل و ما عاشق نشستن در آن هر روز" Lyndsey می گوید.

سخت ترین قسمت در همه آن با توجه به Lyndsey بود انتخاب لوازم. "شما خواهد بود شگفت زده چقدر سخت است برای پیدا کردن سفید لوازم خانگی است که نگاه مدرن" او می گوید. "من باور دارم که سفید لوازم خانگی در, روند, اما زمانی که من دوباره آشپزخانه من این روند تازه شروع شده بود پس از پیدا کردن راست نگاه سخت بود و برای پیدا کردن آنها در بودجه بود حتی سخت تر!"

در حالی که Lyndsey شاد با کلی قابلیت های آشپزخانه وجود دارد, one small hitch: "کابینت رفت و در کاملا در برنامه های من اما تنها سقوط است, به دلیل کوچک, آشپزخانه, یخچال من تا به حال به صدا غذا خوردن در مقابل دیوار به طوری که سمت چپ درب یخچال باز نمی full ترخیص کالا از گمرک" Lyndsey می گوید. "اما من حاضر به زندگی با آن, از آنجا که ما قادر به تغییر طرح ما که توابع برای ما بهتر است. این واقعیت درب باز نمی تمام راه را به ارزش آن است چرا که این طرح خیلی بهتر است!"

برای هر کسی که به دنبال یک تمام عیار آشپزخانه رنو, Lyndsey برخی از کلمات حکمت: "کامل روده مانند این نیاز به مقدار زیادی از صبر و شکیبایی است. مطمئن شوید که شما باید دستی دوستان و استخدام کسی برای روی حیله و تزویر مسائل! و آماده به خوردن مقدار زیادی از takeout."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن