Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: اوهایو رژیم صهیونیستی است. DeWine می پرسد مدارس برای آماده شدن برای سقوط بازگشایی

حدود دو ماه پس از شیوع کروناویروس باعث تقریبا در سراسر کشور مستند 48 متحده کاسته پناهگاه در محل محدودیت — تنها ماساچوست و کانکتیکات نگهداری سخت مستند قوانین در جای خود — در تلاش برای تقویت خود را در اقتصاد محلی است. یک NBC News نظرسنجی از 33 ایالت و واشنگتن دی سی در بر داشت lockdown هزینه متحده صدها میلیارد دلار درآمد در سال مالی آینده. آمده است که پیش بینی شده برای دیدن بزرگترین کاهش در درآمد عبارتند از نیویورک و کالیفرنیا و آلاسکا, New Jersey, New Mexico و وایومینگ, NBC News گزارش شده است.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان ها در زیر به وقت شرق. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 4.67 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 312,646
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.47 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 88,898

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

مغلوب ساختن پیشی جستن تماس به مسابقات گلف, مذاکرات ورزش و coronavirus

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت با تلفن در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن, DC.

الکس ونگ | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

5:14 pm ET: رئیس جمهور تهمت ساخته شده اعلام نشده تلفن تماس به ان بی سی پخش زنده مسابقات گلف جمع آوری کمک مالی برای coronavirus تلاش های امدادی. TaylorMade رانندگی امداد مسابقات گلف علائم یکی از اولین زندگی حرفه ای رویدادهای ورزشی در بیش از دو ماه است.

“این یک چیز فوق العاده ببینید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: NBC مایک Tirico وقتی پرسید که چگونه او احساس تماشای گلف بازان حرفه ای بازگشت به این لینک کلیک کنید و پس از PGA Tour تاخیر در آن فصل در میان همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام کانال های ورزشی پس از بازگشت به کاخ سفید از کمپ دیوید و ماند در خط حدود 10 دقیقه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در مورد روابط خود را با گلف بازان حرفه ای چهار نفر از آنها شد و رقابت در مسابقه خیریه. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تبلیغ ایالات متحده تلاش های تست, در ادامه تلاش های خود را از هفته گذشته.

“در نهایت من معتقدم که ما را تا پایان با یک درمان و/یا واکسن احتمالا هر دو” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “حتی قبل از این که من فکر می کنم ما خواهید بود به حالت عادی بازگشت.” —کوین Breuninger

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو نشان می دهد coronavirus بینی سواب آزمون در برنامه زنده تلویزیونی

4:05 pm ET: در تلاش برای بیشتر نیویورکی تست شده برای coronavirus رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نشان داد چقدر “سریع و آسان” آن است که نگاهی به آزمون خود را در طول نشست خبری روزانه. نیویورک در حال حاضر تست بیشتر ظرفیت ها و سایت ها از آنها با استفاده از یک مشکل جدید برای دولت کومو گفت.

 

بینی گرد و خاک تظاهرات که انجام شد توسط دکتر الیزابت Dufort و در زمان بیش از 10 ثانیه بود در تلاش برای نشان می دهد که چرا باید وجود داشته باشد هیچ میلی به آزمایش کومو گفت.

“یک تست آن را به شما است” کومو گفت.

کومو گفت: دولت بیش از 700 تست امکانات و تشویق ساکنان که احساس می کنند که علائم شده اند در تماس با یک مورد مثبت خواهد شد بازگشت به کار به زودی به عنوان بخشی از دولت را بازگشایی برنامه ریزی و یا در حال حاضر ضروری کارگر و یا مراقبت های بهداشتی حرفه ای برای انجام یک تست تشخیصی. —نوح Higgins-دان

فرماندار اوهایو می گوید او خواسته مدارس برای آماده سازی برنامه ها برای بازگشایی این سقوط

3:40 pm ET: اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine گفته سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که او خواسته دولت را در مدارس به عهده آنها خواهد بازگشایی در پاییز اما او گفت که آنها نیاز به ایجاد برنامه های خاص و متناسب با توصیه های وزارت بهداشت است که اجازه می دهد دانش آموزان به ادامه اجتماعی دورى از جمله در مکان هایی مانند کافه تریا و در زمین بازی. او گفت: در حالی که دولت امیدوار است برای باز کردن مدارس این آینده اوت مقامات بهداشتی “نمی دانم و در عین حال رک و پوست کنده.”

DeWine گفت که در حالی که مقامات بهداشت هنوز هم بر این باورند که خطر از بچه ها در حال تبدیل شدن به طور جدی بیمار به دلیل Covid-19 پایین هستند او در مورد توانایی خود را برای گسترش این ویروس به خانواده خود را. او گفت: دولت نیز از نزدیک نظارت یک چشم انداز مثبت در کودکان multisystem التهابی سندرم در کودکان و نوجوانان اگر چه هنوز برای تعیین چگونه گسترده این سندرم ممکن است. —نوح Higgins-دان

الویس پریسلی Graceland مجموعه به بازگشایی پنج شنبه

3:25 pm ET: الویس پریسلی گریس لند می گوید آن را بازگشایی پنج شنبه پس از آن تعطیل و تورهای نمایشگاه در ماه مارس آسوشیتد پرس گزارش داد.

جاذبه های توریستی در ممفیس تنسی گفت: این کاهش تورهای تا 25 درصد ظرفیت نیاز به کارکنان و تشویق بازدید کنندگان به پوشیدن ماسک صورت و محدود کردن رستوران ظرفیت به 50 درصد است.

متوسط چک برای مهمانان و کارکنان اجرا خواهد شد و دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه در حال نصب هستند.

پریسلی خانه سابق-تبدیل-موزه سالانه جذب حدود 500000 بازدید کنندگان از جمله مسافران بین المللی. —Melodie وارنر آسوشیتد پرس

نیویورک بررسی حدود 120 مورد از coronavirus التهابی سندرم فرماندار می گوید

Paramedic شیدا لیلی پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) تمایل به 10-ماه-پیر پسر بچه با تب در حالی که سوار آمبولانس با نوزاد مادر به استمفورد بیمارستان در مارس 04, 2020 در استمفورد ایالت کانکتیکات. تب یک علامت شایع COVID-19 اگر چه موارد با فرزندان جوان نسبتا نادر است. کودک وضعیت ناشناخته است.

جان مور | گتی ایماژ

1:49 pm ET: نیویورک, وزارت بهداشت در حال حاضر بررسی حدود 120 مورد از اطفال multisystem التهابی سندرم بالقوه کشنده بیماری پزشکان مشکوک است که ناشی از Covid-19 عفونت های رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. او گفت که او فکر نمی کند که تعدادی از بچه ها با PMIS شده است به طور کامل گزارش, اما, و که این تعداد به احتمال زیاد افزایش به مقامات بهداشت آغاز بررسی است.

“من معتقدم که این یک سندرم است که ما فقط کشف” کومو گفت. “من فکر می کنم این اعداد در حال رفتن به بسیار بسیار بالاتر است.”

وقتی که می آید به از سرگیری مدرسه در پاییز کومو گفت که “عمر دور” اما این بیماری است به در نظر گرفتن زمانی که بحث اردوهای تابستانی در دولت که مقامات هنوز به تصمیم می گیرید که آیا برای باز کردن. —نوح Higgins-دان

نیویورک رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید: بیش از 60 CVS داروخانه ها به ارائه تست

یک راننده بارگیری کالا از یک کامیون تحویل در خارج از CVS سلامت Corp. محل در نیو راشل, نیویورک, ایالات متحده در دوشنبه 16 مارس سال 2020 است.

آنگوس و خورنده | بلومبرگ | گتی ایماژ

1:32 pm ET: بیش از 60 CVS داروخانه ها در نیویورک خواهد شروع به انجام روزانه coronavirus آزمون رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. هر یک از این مکان خواهد بود قادر به انجام حداقل 50 تست در هر روز کومو گفت.

ایالت نیویورک در حال حاضر بیش از 700 تست سایت با توجه به فرماندار.

آزمون در دسترس برای هر کسی که دارای علائم ویروس و یا کسی که تا به حال تماس با یک Covid-19-مثبت فرد کومو گفت. مراقبت از سلامت کارگران ضروری دیگر کارگران به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی که بازگشت به محل کار خود در مرحله اول از دولت بازگشایی طرح نیز واجد شرایط است.

“ما فقط به اندازه کافی ندارد نیویورکی آینده به آزمایش می شود” کومو گفت.

“آن است که بسیار سریع و بسیار آسان است که حتی یک فرماندار می توانید این آزمون” کومو گفت. او پس از دریافت آزمون خود را برای نشان دادن سرعت عمل: دکتر چادری در دنده محافظ با نزدیک شدن به فرماندار که ایستاده بود تا به او اجازه دهد به قرار دادن یک سواب به سوراخ بینی. این روند در زمان کمتر از یک دقیقه. —کوین Breuninger

CDC ‘اجازه دهید این کشور را با کروناویروس تست کاخ سفید مشاور می گوید:

کاخ سفید تجارت و تولید سیاست مدیر پیتر ناوارو صحبت می کند در طول یک جلسه در coronavirus همه گیر در نشست خبری در کاخ سفید در مارس 27, 2020 در واشنگتن, DC.

درو Angerer | گتی ایماژ

1:11 pm ET: کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو گفت: ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” که از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری “اجازه دهید این کشور را” زود هنگام در این کشور در واکنش به Covid-19 بحران هنگامی که آن را موفق به ارائه این کشور با مناسب coronavirus آزمون.

“آنها نه تنها در حفظ آزمایش درون بوروکراسی آنها تا به حال بد و آزمون و این که آیا ما به عقب” ناوارو گفت.

وقتی پرسید که آیا کاخ سفید هنوز اعتماد به نفس در CDC منجر به پاسخ این کشور به این بیماری همه گیر ناوارو گفت که “شما باید درخواست رئیس جمهور این سوال من نیست.”

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر بعد گفت فردا که CDC است که یک سازمان تحت HHS تا به حال به “به معنای واقعی کلمه ساخت این از زمین” که در آن نقش بخش خصوصی برای گسترش CDC-طراحی و توسعه آزمون. او گفت: اولیه آلوده آزمون است که CDC توسعه مانع برخی از مقیاس “برای چند هفته.”

در پاسخ به ناوارو را, نظرات, آذر گفت که او معتقد است CDC اجازه نداد کشور پایین است و همیشه نقش حیاتی گرفتن بخش خصوصی به جدول. —نوح Higgins-دان

کامل بهبود اقتصادی ممکن است نیاز به یک واکسن فدرال ریزرو پاول می گوید:

11:50 am ET: رئیس فدرال جروم پاول گفت: CBS’ “60 دقیقه” که “شما نمی خواهید به شرط بندی در برابر آمریکا اقتصاد” هر چند رئیس بانک مرکزی hedged که شرط یک بیت.

در گزیده ای از مصاحبه به پخش شب یکشنبه بانک مرکزی رهبر گفت که او می بیند اقتصاد rebounding در نیمه دوم سال اما گفت که بهبودی کامل “ممکن است به انتظار ورود یک واکسن.” کلیپ پخش شد صبح یکشنبه در “رویارویی با ملت است.” —Jeff Cox

پلوسی می گوید: “زمان از جوهر برای سنا به تصویب 3 تریلیون دلار بسته امداد

معاون نانسی پلوسی (D-CA) صحبت می کند در مورد ‘قهرمانان قانون” یک پیشنهاد برای فاز بعدی از بیماری کروناویروس (COVID-19) تسکین قانون در کاپیتول هیل در واشنگتن, مارس 12 سال 2020 است.

Saul لوئب | استخر کرج

11:35 am ET: وقتی پرسیده شد که در مورد استدلال از جمهوری خواهان مجلس سنا که بعد از امداد لایحه می تواند صبر کنید تا این تابستان زمانی که ایالات متحده شروع به بازگشایی مجدد مجلس نانسی پلوسی گفت: CBS است که “زمان از جوهر” برای مجلس سنا به تصویب 3 تریلیون coronavirus بسته امداد تصویب توسط مجلس در روز جمعه.

جمهوری خواهان مجلس سنا متعهد شده اند برای جلوگیری از این قانون از حرکت رو به جلو که شامل 1 تریلیون دلار به دولت های ایالتی و محلی و دور دوم از 1 ، 200 $پرداخت های مستقیم به افراد است. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روشن ساخته است که او هیچ علاقه ای به گرفتن پیشنهاد.

پلوسی گفت که شهرداران و فرمانداران از هر دو طرف می خواهند این لایحه به اتفاق می افتد به دلیل آن 75 میلیارد دلار سرمایه گذاری در Covid-19 تست و سرمایه گذاری خود را در دولت های محلی و ایالتی.

“ما نمی توانیم یک مکث. آنها ممکن است فکر می کنم آن را خوب به مکث اما مردم گرسنه در سراسر امریکا است. گرسنگی نمی کشد یک مکث” پلوسی گفت. “مردم بیکاری در سراسر آمریکا و که نمی تواند یک مکث. مردم نمی دانند که چگونه آنها در حال رفتن به پرداخت اجاره خود را در سراسر کشور است.”

وقتی پرسیده شد که آیا هر گونه مذاکره شده است با جمهوریخواهان در لایحه پلوسی گفت: “هیچ لایحه شده است که اتمام حجت را تبدیل به قانون بدون در مذاکرات است.” —نوح Higgins-دان

شرکت های دولتی در صورت خطر کمی از مجازات برای گرفتن PPP وام, حقوقی, کارشناسان می گویند

11:20 am ET: شرکت های عمومی است که برای انتقاد از درخواست برای دولت کسب و کار کوچک امداد وام به احتمال زیاد برای جلوگیری از هر گونه حقوقی انشعابات به گفته کارشناسان حقوقی.

شرکت هایی که آگاهانه ساخته شده نادرست برای دریافت چک Protection Program (PPP) وام به 30 سال زندان و $1 میلیون اما وکلا, مشاوره, شرکت, تابلوهای گفت: گواهینامه شرکت تا به حال به برای وام آنقدر مبهم و باز به پایان رسید که بسیاری از کسب و کار مشروع خواهد بود واجد شرایط برای برنامه CNBC هیو پسر و توماس فرانک گزارش شده است.

“من نمی بینم کسی که محکوم به این صادقانه گفت:” اسکات پیرسون یک شریک در Manatt, فلپس & Phillips. —تری کالن

‘توهم’ مارتین Shkreli را تکذیب کرد, اوایل, زندان آزادی

یک فایل عکس از سابق دارویی اجرایی مارتین Shkreli.

گتی ایماژ

10:40 am ET: یک قاضی رد درخواست محکوم دارویی اجرایی مارتین Shkreli به اصطلاح داروسازی فرض می شود اجازه خروج از زندان در اوایل منظور پژوهش coronavirus درمان آسوشیتد پرس گزارش داد. قاضی اشاره کرد که مشروط مقامات بازدید Shkreli ادعا می کنند که این نوع از “توهم خود aggrandizing رفتار” که منجر به محکومیت AP گفت.

ایالات متحده منطقه قاضی Kiyo ماتسوموتو گفت: در نه صفحه حاکم شنبه که Shkreli موفق به نشان دادن هر گونه عوامل که نیاز به آزادی در زیر خانه حبس قوانین.

“نا امید اما نه غیر منتظره” Shkreli وکیل بنیامین Brafman گفت: AP. —تری کالن

برخی از مدارس در کالیفرنیا ممکن است قادر به باز کردن در سقوط رژیم صهیونیستی است. Newsom می گوید:

10:25 am ET: رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: مدارس در برخی از مناطق کالیفرنیا ممکن است قادر به باز کردن در پاییز اگر شرایط مناسب برای بازگشایی نشده است ملاقات کرد.

“من فکر می کنم برخی از مدارس را نمی توان بسیاری از مدارس خواهد بود مشروط بر توانایی ما برای حفظ اعضای هیات علمی و دانشجویان امن” Newsom گفت: در سی ان ان مصاحبه.

کالیفرنیا در حال حرکت است به جلو برای شروع سال تحصیلی استراتژیک و متد, Newsom, گفت:, و اضافه کرد که آن را “دشوار است برای پاسخ به مطلق” آیا مدارس خواهد بود قادر به باز کردن این سقوط.

ارشد کاخ سفید کارشناس بهداشت Dr. Anthony Fauci شهادت در هفته گذشته گفت: او را پیش بینی واکسن در دسترس بودن در زمان به “تسهیل ورود مجدد دانشجویان به سقوط مدت است.” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در همین حال شده است برای هل متحده به بازگشایی مدارس. “من فکر می کنم این مدارس باید در سقوط او گفت:” در کاخ سفید در روز جمعه. —کوین Breuninger

تسلا و آالمدا کانتی مقامات کار کردن دستورالعمل های بهداشتی برای تولید فرماندار کالیفرنیا می گوید:

یک نمای هوایی از تسلا فرمونت کارخانه در روز 13 مه سال 2020 در فرمونت کالیفرنیا.

جاستین سالیوان | گتی ایماژ

10:20 am ET: تسلا ملاقات با آالمدا کانتی مقامات بهداشت و کار کرده است سلامت تغییرات که آن فرمونت کالیفرنیا مستقر در کارخانه پیاده سازی باید به منظور دوباره شروع تولید.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom سی ان ان گفت این شرکت می تواند شروع تولید به عنوان روز دوشنبه.

Newsom اعمال محدودیت بر تولید به عنوان بخشی از کالیفرنیا فاز 1 بازگشایی طرح در مارس 8, اما او گفت: حوزه های قضایی محلی تا به حال قدرت به حرکت رو به جلو خود را با بازگشایی اگر آنها تصمیم به انجام این کار. آالمدا کانتی تصمیم به لغو محدودیت های آن بلافاصله اما در نظر گرفته شده اجازه می دهد تا تولید به سر در دوشنبه Newsom گفت. تسلا به چالش کشیده بود در این شهرستان اقامت در خانه سفارش با بازگشایی کارخانه خود را قبل از این محدودیت برداشته شد.

“آنها قادر به کار کردن یک چارچوب تغییرات به نگه داشتن کارگران خود را امن است که آنها باور دارند که باید این موضوع حل و فصل به عنوان اوایل به عنوان جمعه و این که روح همکاری” Newsom گفت. Newsom گفت: تسلا یکی از “صدها نمونه” از کسب و کار به چالش کشیدن دستورات بهداشتی تعیین شده توسط مقامات محلی در سراسر کشور اگر چه این شرکت با مشخصات بالاتر. —نوح Higgins-دان

هیچ سنبله در مواردی دیده می شود در مکان های که در حال بازگشایی, ایالات متحده, وزیر بهداشت می گوید:

9:25 am ET: دولت مقامات بهداشتی نیست دیدن خوشه در coronavirus موارد در ایالات متحده است که در حال بازگشایی هر چند آنها شاهد افزایش موارد در برخی از مناطق که باقی می ماند بسته, ایالات متحده, وزیر بهداشت الکس آذر با سی ان ان گفت.

“ما شاهد هستیم که در مکان های که باز هستند. ما شاهد این افزایش موارد” آذر گفت. “ما هنوز هم دیدن خوشه در برخی از مناطق است که در واقع بسیار نزدیک به موضعی شرایط است.”

آذر نظرات مگس ها در صورت از آمار جمع آوری شده توسط مقامات بهداشت محلی است که نشان می دهد coronavirus موارد در واقع افزایش در کشورهای که اقدامات برای راه اندازی مجدد خود را ویران اقتصاد, مهمترین, Texas. پس از گزارش جدید موارد افزایش حدود 1000 نفر در هر روز در اواسط ماه مارس آنها شروع به صعود در ماه مه به یک new single-بعد از بالا در مورد 1,450 در پنجشنبه CNBC یعقوب Pramuk و جان. W هاردکور, کون بزرگ گزارش شده است.

موارد “قطعا افزایش, اما آن را به نقطه که در آن قریب به اتفاق ما سیستم مراقبت های بهداشتی” دکتر برایان رید استاد و رئیس گروه علوم بالینی در دانشگاه هوستون کالج پزشکی گفت: CNBC. —تری کالن

خودرو تامین کننده صنعت نیاز به حداقل 20 میلیارد دلار برای جلوگیری از آسیب گسترده

یک کارگر با استفاده از جرثقیل برای جمع آوری یک صندلی ماشین در لیر Corp. تسهیلات ساخت در Hammond, Indiana.

جیم جوان | بلومبرگ | گتی ایماژ

9:00 am ET: آمریکا خودکار تامین کننده صنعت شد و در حال حاضر تحت تفنگ به عنوان در این سال در میان کاهش فروش و افزایش هزینه های مرتبط با نگهداری با فن آوری های نوظهور است که با برق و خودروهای. زمانی که این بیماری همه گیر ضربه یک وضعیت دشوار به سرعت تبدیل به یک مبرم یکی CNBC مایکل Wayland گزارش.

به عنوان مستندات لگد در سراسر کشور بسیاری از خودرو تامین کنندگان آماده نیست برای چنین فوری و شدید رکود در اقتصاد است. در حال حاضر اصلی تامین کننده تجهیزات ارتباط می گوید: تزریق پول نقد از $20 میلیارد دلار به 25 میلیارد دلار مورد نیاز است برای جلوگیری از ورشکستگی و ادغام و تملک کوچک و متوسط خودرو و تامین کنندگان. —تری کالن

چین در ووهان تقریبا دو برابر تعداد تست در هر روز

8:45 am ET: چین در شهر ووهان کانون شیوع کروناویروس انجام 222,675 نوکلئیک اسید تست در آوریل 16 گزارش رویترز به نقل از اقتدار بهداشت محلی. که تقریبا دو برابر تعداد آزمون از روز قبل است.

افزایش تست می آید پس از این شهر هفته گذشته خود را تایید کرد اولین خوشه Covid-19 عفونت پس از انتشار آن از مجازی مستند در آوریل 8, به گزارش رویترز،. —تری کالن

ایالات متحده گزارش شده است که انتظار می رود به تجدید نظر در آن برنامه کمک برای کسب و کارهای کوچک

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin صحبت می کند در بردی اتاق جلسه در کاخ سفید در آوریل 2, 2020, در واشنگتن, DC.

مندل فا نگن

7:35 am ET: آمریکا در انتظار تجدید نظر در آن برنامه بودجه برای کمک به کسب و کارهای کوچک سوار کردن خسارت اقتصادی ناشی از شیوع کروناویروس با توجه به گزارش منتشر شده توسط وال استریت ژورنال.

در میان تغییرات در نظر گرفته شده برای چک Protection Program (PPP) در حال شل شدن محدودیت در چگونه کسب و کار صرف وجوه قرض داده همراه با طول زمان کسب و کار با توجه به پول مجله گزارش با استناد به قانونگذاران.

تحت PPP, کسب و کارهای کوچک می توانید برای درخواست دولت حمایت وام در محلی وام دهندگان و وام های آن ممکن است بخشیده شود اگر حداقل سه چهارم از وام صرف payman. —تری کالن

جزئیات CNBC پوشش از آسیا و اروپا یک شبه: اسپانیا روزانه مرگ و میر به کمتر از 100 برای اولین بار در دو ماه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im