این مسحور کلبه برای فروش در شهر اوکلاهما Brims با مد روز لمس

این هیچ راز است که در شهر اوکلاهما شاهد رشد سریع ، در حالی که هزینه زندگی بوده است به تدریج در طول سال ها هنوز

توسط ELEMENTORSITE در 23 خرداد 1399

این هیچ راز است که در شهر اوکلاهما شاهد رشد سریع ، در حالی که هزینه زندگی بوده است به تدریج در طول سال ها هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از خانه های مقرون به صرفه در بازار است. این تقریبا جادویی کلبه برای فروش در شهرستان داگلاس پارک محله. سایه برگ سبز درختان و درختچه ها به نظر می رسد مانند یک پری خانه از خارج ارائه می دهد و حتی شگفتی بیشتر در داخل است.

همه 1,118 فوت مربع پر از شیک استعداد. و بهترین بخش ؟ خانه مبلمان فروخته می شود ،

خوردن در آشپزخانه به نظر می رسد مانند آن را عملا برای Instagramming آخرین دستور العمل. مترو و کاشی قفسه باز در جای سربار کابینت یک خانه رعیتی نزول برنج جلا وسایل یک یخچال و فریزر Smeg و wallpapered دیوار تکیه تکمیل زیبا و دل انگیز بسته است.

فراتر از آشپزخانه یک اتاق نشیمن بزرگ ارائه می دهد یک گوشته برای نمایش هنر و مرسوم سربار ثابت نور. و به سمت عقب از خانه های روشن و شادی بخش, اتاق آفتاب / پاسیو باعث می شود خانه مناسب برای یک گیاه گلدانی و cacti مجموعه است.

خانه دو اتاق خواب و در عین حال متصل هستند توسط یک بازسازی حمام است که همچنین دارای مترو کاشی و برنج جلا وسایل. این مسحور کلبه ذکر شده توسط سارا Bytyqi با Verbode برای $249,900.

آیا شما در خانه شکار و یا فقط نوع از کسی که دوست دارد مرور لیست املاک و مستغلات حتی زمانی که شما در بازار برای یک خانه جدید ؟ ملک له یک ستون که در آن ما از ویژگی های واقعی لیست املاک و مستغلات است که می توانید آپارتمان درمانی مهر و موم از تصویب در رابطه با سبک (ما انجام نداده بازرسی خانه و یا هر چیزی پس ما را شکایت نیست). می دانم یک خانه بزرگ در بازار ؟ ایمیل لیست به repitches@apartmenttherapy.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب