Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: هند می بیند رکورد روزانه افزایش موارد هنگ کنگ به تمام مدارس

53 دقیقه پیش'واکسن ناسیونالیسم' می تواند نابود بهداشت عمومی و اقتصاد, کارشناسان هشدار می دهندیک بطری کوچک دارا

توسط ELEMENTORSITE در 20 تیر 1399

'واکسن ناسیونالیسم' می تواند نابود بهداشت عمومی و اقتصاد, کارشناسان هشدار می دهند

یک بطری کوچک دارای برچسب "واکسن" برچسب برگزار می شود در نزدیکی های پزشکی سرنگ.

Dado Ruvic | ایسنا

یک نبرد بین المللی برای دسترسی به یک Covid-19 واکسن است که انتظار می رود به کشش به 2021 یا 2022, آسیب رساندن به هر دو اقتصاد و بهداشت عمومی کارشناسان هشدار داده اند.

ایالات متحده آمریکا انگلستان کانادا و برخی از کشورهای اتحادیه اروپا در میان کسانی که به ساخته شده در مقیاس بزرگ سرمایه گذاری در برنامه های تحقیقاتی که خواهد عطا کند و آنها را در اوایل دسترسی به واکسن باید به آنها ثابت می شود موثر است.

ایان Goldin, استاد, جهانی شدن و توسعه در دانشگاه آکسفورد و سابق معاون رئیس بانک جهانی گفت: CNBC که به عنوان طولانی به عنوان نقاط جهان باقی مانده واکسینه نشده, "اقتصاد جهانی نمی تواند بهبود می یابند."

در همین حال جان Rountree شریک مدیریت در Novasecta گفت: دخالت های سیاسی لزوما با سرعت بالا کشف یک واکسن اشاره کرد که "زیست شناسی را دنبال نمی کند جدول زمانی." — چوپان تیلور

هند می بیند رکورد روزانه افزایش عفونت reimposes مستند در آن بیشتر پرجمعیت دولت

یک زن منتظر به ثبت نام برای یک Covid-19 آزمون در بخش 30 بیمارستان منطقه در 9 ژوئیه سال 2020 در Noida در هند.

Sunil Ghosh | Hindustan Times via Getty Images

هند گزارش های اضافی 26,506 coronavirus موارد بیش از 24 ساعت گذشته رویترز گزارش داد که مقامات در کشور دوباره تحمیل مستند اقدامات خود در پرجمعیت ترین ایالت و جداگانه شهرک صنعتی.

هند اوتار پرادش را مستند به مدت دو روز از اواخر جمعه در حالی که نه روز حبس اقدامات اعمال شدند صنعتی توپی اورنگبد با توجه به انتخاب.

به تاریخ هند ثبت کرده است 793,802 موارد از coronavirus با 21,604 مربوط به مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

هند ثبت شده در جهان سوم-بزرگترین شیوع Covid-19 عفونت پشت تنها ایالات متحده و برزیل بود. — سام مردیت

هنگ کنگ را به حالت تعلیق در همه مدارس با توجه به افزایش موارد ویروس

هنگ کنگ اداره آموزش و پرورش گفت: مدارس معلق خواهد شد از دوشنبه پس از یک افزایش در محلی منتقل موارد در این شهرستان است که به موجب ترس از تمدید جامعه گسترش رویترز گزارش داد.

مدارس باید بیشتر بسته شده از ماه فوریه با دانش آموزان در حال حرکت به آموزش آنلاین و یا داشتن درس از طریق کنفرانس تلفنی, اخبار سیم اضافه شده است.

این شهرستان گزارش 42 مورد جدید در روز پنج شنبه و 34 از کسانی که به صورت محلی منتقل می شود, رادیو فردا گفت. — Saheli روی Choudhury

باربادوس برنامه ریزی به مردم اجازه اقامت و کار از راه دور برای یک سال

باربادوس نخست وزیر میا Mottley گفت: دولت در نظر دارد اجازه می دهد بازدید کنندگان به این جزیره اقامت و کار از راه دور برای یک سال.

قانونگذاران به دنبال معرفی 12 ماه "باربادوس خوش آمدید, تمبر," او گفت:, و اشاره کرد که محدودیت با توجه به همه گیر ساخته شده سفر کوتاه مدت بیشتر دشوار است با توجه به این تست در حال حاضر مورد نیاز است.

باربادوس در حوزه گردشگری به طور مستقیم از حساب برای 12 درصد از تولید ناخالص داخلی است به استقبال مسافران از 12 جولای. — ویکی McKeever

چین صنعت حمل و نقل هوایی رنج می برد $4.9 میلیارد دلار ضرر در سه ماهه دوم

چینی ها در صنعت حمل و نقل هوایی از دست داد $4.89 میلیارد یا 34.25 میلیارد یوان در سه ماه بین آوریل تا ژوئن رویترز گزارش داد.

که کاهش کمی باریک تر از 38.1 میلیارد یوان صنعت که شامل شرکت های هواپیمایی و فرودگاه های مختلف و شرکت های حمل و نقل هوایی از دست داده در سه ماهه اول با توجه به اخبار سیم. تعداد مسافر نشان داد بخش است که هنوز هم کمتر از قبل Covid-19 سطوح با وجود بهبودی پایدار در مسافرت داخلی در بازار چین به رویترز گفت.

همه گیر چکش جهانی سفر و گردشگری, صنایع به عنوان کشورهای بسته کردن مرزهای خود را و مسافران شد با احتیاط از داخلی و بین المللی سفر می کند. شرکت های هواپیمایی برای مثال به شدت کاهش می یابد پرواز خود را در مسیر و حتی برخی از ورشکستگی و تجدید ساختار. — Saheli روی Choudhury

فرماندار می سی سی پی دستور ماسک دستور برای 13 استان ها

می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز دستور ماسک دستور فعال در 13 شهرستان برای ساکنان در مجامع عمومی و یا در خرید فضاهای با توجه به شیپور لجر. این منظور نیز ممنوعیت گردهمایی های اجتماعی از بیش از 10 نفر در داخل و 20 نفر در خارج از منزل اما نیازی نیست که کسب و کار را به نزدیک است.

"می سی سی پی است که در مبارزه برای زندگی ما" ریوز گفت: با توجه به شیپور لجر.

منظور امر به شهرستانهای استان که دیده می شود 200 مورد جدید در گذشته 14 روز و یا تا به حال به طور متوسط از 500 مورد در هر 100,000 ساکنان در 14 روز گذشته از شیپور لجر ،

می سی سی پی در حال حاضر ثبت 33,591 مورد تأیید و 1,204 coronavirus مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. دکتر توماس Dobbs, دولت بهداشت و درمان, افسر گفت که پنج مراکز پزشکی می سی سی پی ندارد هر تخت ICU چپ جدید برای بیماران با توجه به شیپور لجر. –سوزان بلیک

کالیفرنیا چرخ دنده ها برای آتش فصل به عنوان coronavirus موارد افزایش

گاوین Newsom, فرماندار کالیفرنیا.

غنی Pedroncelli | AP | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و دیگر خدمات اضطراری دولت گفت که دولت در حال آماده سازی برای اوج آتش نجومی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

"ما در اوج. ما در اوج آتش فصل است. که به معنی آتش سوزی نیست فقط رفتن به بیرون بروید همانطور که خورشید پایین می رود. آنها در حال رفتن به شروع به سوزاندن از طریق شب گفت:" تام پورتر, مدیر ارشد, مدیر کالیفرنیا گروه جنگلداری و حفاظت از آتش.

پورتر گفت: به پوشیدن ماسک خود را و ماندن هوشیار در شناسایی آتش سوزی در اوایل.

"ماسک خود را چیزی است که رفتن به نگه داشتن شما را از عفونت های آینده به جامعه خود را به عنوان به خوبی به عنوان ما نگه داشتن آتش نشانان و پاسخ گوی اضطراری امن از گرفتن عفونت را به خود مردم است. ما واقعا به شما نیاز به پوشیدن ماسک," او گفت:.

علامت Ghilarducci مدیر دفتر فرماندار از خدمات اورژانس صحبت در مورد تخلیه دستورالعمل و اقدامات ایمنی در نشست خبری.

"در این سال خاص با Covid, [وجود دارد] کمی پیچیدگی بیشتر," او گفت:. "اگر به شما گفته شده برای تخلیه این سال ما در حال انجام برخی از چیزهایی که کمی متفاوت است. ممکن است که ما قرار نیست شما در یک جمع پناهگاه وضعیت. ما ممکن است با قرار دادن شما در هتل ها."

Ghilarducci اضافه شده است که وجود خواهد داشت اضافی بهداشت عمومی مورد نیاز در پناهگاه مانند دما چک اجباری ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله. او همچنین گفت: وجود خواهد داشت نه هر گونه بوفه-سبک تغذیه اما به صورت جداگانه بسته بندی وعده های غذایی. در تخلیه پناهگاه وجود خواهد داشت افزایش پرستاری و کادر پزشکی برای کسانی که نیاز به کمک و تفکیک بین افرادی که ممکن است Covid مثبت و کسانی که نمی.

Newsom به ذکر است که وجود داشته است 4,112 آتش سوزی در این سال است که قابل ملاحظه ای بالاتر از متوسط 2,580 آتش سوزی در این زمان از سال است. "ما در حال حاضر راه رفتن راست به گودال آتش نشانی فصل آتش سوزی شود. اجازه دهید ما هوشیار," او گفت:.

کالیفرنیا گزارش 7,031 اضافی coronavirus موارد در روز پنج شنبه و هفت روز به طور متوسط از 8,043 روزانه موارد جدید. دولت همچنین اعلام کرد رای مثبت 7.3% بر اساس 14 روز میانگین متحرک. —یاس کیم

هوابرد انتقال coronavirus 'نمی توان رد کرد" که می گوید

صاحب سارا Celek (قرمز پوش) می آموزد یک کلاس در خالص باره سینسیناتی غرب به عنوان اوهایو ورزشگاه و مراکز تناسب اندام بازگشایی برای کسب و کار در پی Coronavirus COVID-19 همه گیر در سین سیناتی ،

Jason ویتمن | NurPhoto via Getty Images

سازمان بهداشت جهانی با صدور راهنمایی جدید پنجشنبه تصدیق کرد که coronavirus ممکن است قادر به آلوده کردن مردم از طریق میکروسکوپی ذرات در هوا.

جدید ارشاد به رسمیت می شناسد برخی از تحقیقات نشان می دهد که این ویروس ممکن است قادر به گسترش از طریق ذرات در هوا در "داخلی فضاهای شلوغ" مانند "در طول تمرین گروه کر در رستوران ها و یا در کلاس های تناسب اندام."

"در این حوادث کوتاه برد آئروسل انتقال خاص به خصوص در مکان های سرپوشیده مانند شلوغ و نامناسبی تهویه فضاهای بیش از یک دوره طولانی از زمان با افراد آلوده نمی توان رد کرد" سازمان ملل متحد سازمان بهداشت جدید هدایت می گوید.

این است که اضافه شده است که ویروس "در درجه اول" گسترش از انسان به انسان از طریق قطرات تنفسی. —خواهد Feuer

میسوری اردوگاه تابستانی تعطیل پس از 82 مردم coronavirus

پس از باز کردن درهای خود را برای تابستان, میسوری sleepaway camp بسته است پس از حداقل 82 کمپ و کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به New York Post.

کمپ Kanakuk در Lampe تصمیم به تعطیل کردن بعد از چند ده نفر پیدا شد با توجه به سنگ شهرستان در بخش بهداشت و درمان. اعضای کمپ و کارکنان مجبور به بازگشت حداقل 10 متحده, نیویورک پست گزارش.

"سنگ شهرستان در بخش بهداشت و درمان مشغول به کار خواهد شد از نزدیک با Kanakuk Kamps برای شناسایی افراد در معرض و قرنطینه آن دسته از افراد لازم است" مقامات گفت: با توجه به New York Post. –سوزان بلیک

سان فرانسیسکو شهردار تست منفی برای Covid-19 پس از در معرض بودن در رویداد

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد از طریق توییتر اعلام کرد که او آزمایش منفی برای Covid-19 امروز. نژاد گفت: او به تازگی با حضور در یک رویداد که در آن شخص دیگری که می دانستم که آنها تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس نیز حاضر شد.

یکی از اولین شهرداران برای اجرای یک مستند نژاد گفت که او نیز مقامات بهداشتی' هدایت را به یکی دیگر از آزمون هفته آینده آن را به عنوان اغلب می تواند برخی از زمان برای تست مثبت است.

"بدیهی است که رفتن به وقایع زمانی که شما می دانید شما COVID مثبت است بی پروا" نژاد توییتی امروز. "اما اگر شما در حال رفتن به یک مهمانی یا قرار دادن خود در موقعیت های که در آن شما می توانید به راحتی گرفتن ویروس شما و همچنین قرار دادن دیگران در معرض خطر است. شما می توانید این ویروس و نه آن را می دانم."

او افزود: "این بدان معناست که شما می توانید در معرض یک مادر مجرد است که در حال حاضر در تلاش برای ارائه برای خانواده اش. شما می توانید خود را در معرض پدر و مادر و یا ارشد و یا یک فرد با شرایط از پیش موجود است که بیشتر احتمال دارد به مرگ از این ویروس است. نمی تواند خودخواه. هیچ کس مصون است از COVID-19." –سوزان بلیک

از دست دادن شغل باقی می ماند 'عظیم' ماه به بحران

جدید برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری بیش از 2 میلیون نفر در هفته گذشته با توجه به وزارت اطلاعات صادر شده پنج شنبه.

قبل از بالا 695,000 — راه اندازی شد در سال 1982. جدید ادعا شده است حداقل سه برابر قبل از رکورد 16 هفته.

"ما هنوز هم از دیدن مقدار زیادی از کار و زیان" گفت: هایدی Shierholz سابق اقتصاددان ارشد در وزارت کار در دولت اوباما

که برنامه های کاربردی جدید برای بیکاری کمک بالا باقی می ماند هفته به کروناویروس بحران اشاره به شکننده وضعیت اقتصادی و مالی ادامه دارد درد برای بسیاری از خانواده ها.

این وضعیت می تواند باعث خراب شدن داده های در جدید کروناویروس موارد ، کسب و کار نیز ممکن است به زودی اجرا فدرال کمک مالی بود که کمک کرد تا سرپا نگه داشتن payman. — گرگ Iacurci

منطقه ای خوشه در coronavirus موارد ضربه رستوران صرف بانک مرکزی آمریکا می گوید

به عنوان coronavirus موارد افزایش در برخی از مناطق ایالات متحده آمریکا, رستوران و صنعت است دوباره دیدن یک ضربه برای فروش, با توجه به, بانک مرکزی آمریکا, مطالعه است.

"این کاملا آشکار در صنعت ما چک که COVID-19 سنبله در ایالت های مهم در غرب و جنوب شرقی را در وزن صنعت فروش پس از هفته سوم ماه ژوئن" تحلیلگران گرگوری Francfort و JonMichael Shekian نوشت.

دو استفاده می شود جمع آوری داده های معامله از بانک مرکزی امریکا اعتباری و بدهی cardholders به تجزیه و تحلیل مصرف کنندگان رستوران عادات خرج کردن. آنها دریافتند که بزرگ رستوران های زنجیره ای در حال بازیابی سریع تر از بقیه از صنعت که می تواند طلسم مشکل برای بقای مستقل از eateries و زنجیر است. —آملیا Lucas

منبع: بانک مرکزی امریکا

استارباکس به مشتریان نیاز به پوشیدن صورت پوشش

استارباکس مشتریان را مجبور به پوشیدن ماسک برای ورود شرکت متعلق به مکان شروع ژوئیه 15.

مشتریان که پوشیدن صورت پوشش در مکان های بدون دولت محلی دستور می توانید استفاده کنید منظقه, pick-up, درایو از طریق خطوط و یا تحویل به خود را دریافت استارباکس نوشیدنی.

اعلام می آید به عنوان خرده فروشان و رستوران ها سعی کنید به حرکت به حفاظت از کارکنان بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر کوروناویروس بدون مهیج مشتریان که نمی پوشیدن ماسک, حتی اگر آن مورد نیاز است توسط دولت و یا محل. --امیلیا Lucas

دیزنی جهان مجموعه به بازگشایی شنبه حتی به عنوان coronavirus موارد رسیدن به اوج جدید در فلوریدا

جمعیت راه رفتن را از طریق دیزنی چشمه خرید و ناهار خوری پیچیده در والت دیزنی جهانی در دریاچه Buena Vista, Florida. پارک برنامه ریزی شده است برای بازگشایی در روز شنبه با وجود افزایش جدید Covid-19 عفونت در سراسر فلوریدا از جمله بخش مرکزی از دولت که در آن اورلاندو واقع شده است.

اوکتاویو جونز | گتی ایماژ

دیزنی است که رو به افزایش موشکافی آن را به عنوان آماده برای مرحله به مرحله بازگشایی دیزنی جهان در اورلاندو فلوریدا این شنبه.

این شرکت ابراز اعتماد به نفس در آن اقدامات ایمنی در صورت افزایش عظیم در coronavirus موارد در دولت است. وجود دارد هنوز هم دلهره از پتانسیل مهمانان و کارشناسان در مورد اینکه آیا دیزنی جهان باید بازگشایی دروازه های خود را به مردم و حتی به عنوان رقبای خود استودیو یونیورسال و سی ورلد در حال حاضر بازگشایی شد.

این نگرانی عمومی در مراکز اطراف نزدیک به 114,000 جدید کروناویروس مواردی است که گزارش شده در دو هفته گذشته با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت. و همچنین ده ها تن از بیمارستان ها در کشور را از فضای اجرا در بخش های مراقبت ويژه.

دیزنی جدید پروتکل های ایمنی شامل اجباری, ماسک, سیاست, متوسط چک صندلی های خالی در سواری و علاوه بر این از حدود 4000 بهداشت ایستگاه در پارک ها و مراکز خرید. دیزنی می گوید که آماده است برای به اجرا درآوردن این سیاست های جدید. —سارا Whitten

که هشدار این بیماری همه گیر است 'بدتر'

این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به سرعت در سطح جهان به عنوان ویروس می رسد جدید جوامع و کشورها در تلاش برای دریافت شیوع بیماری خود را تحت کنترل سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: پنج شنبه.

"این ویروس را می توان تحت کنترل در آورده" Tedros گفت: در سخنان افتتاحیه خود به یک عضو ماموریت مطبوعاتی در ژنو است. "اما در اکثر کشورهای جهان این ویروس نیست و تحت کنترل گرفتن آن بدتر است."

بسیاری از کشورها توانسته اند تا حد زیادی حاوی ویروس به خوشه های کوچک از عفونت است که می تواند کنترل شود Tedros گفت: با استفاده از استراتژی های اساسی مانند تست, تماس, ردیابی و جداسازی.

Tedros همچنین اعلام کرد تشکيل مستقل پنل به بررسی جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس پاسخ از جمله این که اقدامات است. مستقل پنل برای همه گیر آمادگی و پاسخ خواهد بود co-ریاست نخست وزیر سابق نیوزیلند هلن کلارک و رئیس جمهور سابق لیبریا Ellen Johnson Sirleaf. —خواهد Feuer

خرید آنلاین در طول همه گیر صدمه زدن به فروشنده' خط پایین

برای فروشنده محبوبیت خرید آنلاین در طول همه گیر ممکن است به نظر می رسد مانند یک خبر خوب -- اما آن را در واقع صدمه زدن به خط پایین.

در گزارش جدید Bain & Co. می گوید فروشنده در ساعت به تعمیر خود را شکسته و مدل کسب و کار به عنوان e-commerce می شود بیشتر معنی دار بخشی از بازار خود را. این خواست شرکت ها شروع به شارژ کردن هزینه های سرمایه گذاری در اتوماسیون و نگاه به جریان درآمد جدید مانند شارژ مصرف کننده کالاهای بسته بندی شده شرکت برای قرار دادن نمونه های رایگان مجازی در سبد.

خرید آنلاین اختصاص 5.1 درصد از فروش مواد غذایی در ایالات متحده در پایان سال 2019 افزایش یافت و به 6.6% به عنوان از آوریل 12 با توجه به Bain. آن نیز افزایش یافته و در مکان هایی از جمله بریتانیا و فرانسه و ایتالیا با توجه به گزارش.

Bain گزارش بازی کردن حالات مختلف است که می تواند نفوذ داشته باشد اگر تغییر در عادات مصرف چوب یا تشدید مانند زمانی که یک Covid-19 واکسن آماده است و اگر موج دوم این سقوط. بدون در نظر گرفتن آن گفت: این بیماری همه گیر اثر شبیه "کسی فشار دادن سریع به جلو را فشار دهید در این صنعت با چندین سال."

استیو کین یکی از نویسندگان این گزارش شرح داده شده روند رو به بالا را به عنوان "بیدارباش تماس بگیرید."

"شما نمی توانید فقط آن را اجرا کنید در یک دست" او گفت:. "شما نمی توانید نادیده بگیرد اساسی اقتصادی معادله دیگر هیچ." —ملیسا Repko

Mnuchin هل برای باریک تر کمک بیل

به عنوان coronavirus نابسامانی ایالات متحده در جنوب و غرب خزانه داری وزیر استیون Mnuchin است که خواستار باریک طرح امداد از کاخ سفید پشتیبانی در اوایل این سال است.

در یک مصاحبه با CNBC پنجشنبه Mnuchin گفت کاخ سفید به حمایت از پرداخت های مستقیم به افراد و تغییر به 600 $در هر هفته فدرال بیکاری مجموعه به پایان رسید و در پایان ماه ژوئیه. او نگفت در چه درآمد آستانه او می خواهم چک به آمریکایی ها به فاز یا چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد به ساختار مداوم امداد به افراد بیکار.

Mnuchin نیز شک و تردید در ارسال کمک بیشتری به دولت و دولت های محلی گفت که او نمی خواست به "قید وثیقه" متحده "جناح" قبل از همه گیر.

زمانی که کنگره از آن در چهارم جولای اواخر این ماه آن را تنها دو هفته به سادگی یک لایحه جدید قبل از آن اوت زنگ تفریح. دموکرات ها می خواهند جارو امداد از جمله پرداخت های مستقیم خطر پرداخت پول برای دولت و شهرداری ها و اجاره و وام مسکن کمک به سرعت در حال گسترش همه گیر است و کشته شدن بیش از 132,000 آمریکایی است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تا حد زیادی شانه ای بالا انداخت شدت بحران به عنوان او سلامتی برای بهبود اقتصادی پیش از سال 2020 انتخابات. —یعقوب Pramuk

کالیفرنیا و فلوریدا رکورد به صورت میانگین روزانه موارد به عنوان ایالات متحده بستری شدن در بیمارستان خروش

کالیفرنیا و فلوریدا بودند در میان 12 کشور که آمار شکستن رکورد هفت روز به طور متوسط روزانه جدید Covid موارد در روز چهارشنبه با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در سراسر ایالات متحده به عنوان چهار شنبه, coronavirus موارد رشد در 40 متحده بر اساس یک هفت روز میانگین متحرک با توجه به تجزیه و تحلیل. در سراسر کشور, موارد, رشد بیش از 20 درصد از یک هفته پیش.

کالیفرنیا به حال 7,697 عفونت های جدید را بر اساس هفت روز میانگین متحرک است که بیش از 26 درصد بالاتر در مقایسه با هفته پیش با توجه به تجزیه و تحلیل.

فلوریدا هفت روز به طور متوسط روزانه موارد جدیدی بود در 9,255 به عنوان چهارشنبه — نزدیک به 30 درصد پرش از هفته گذشته.

فلوریدا نیز شاهد یک جهش در درصد مثبت Covid-19 آزمون در 18.4% در چهارشنبه پس از معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: کشورهای به اصطلاح مثبت رای بود "تراز وسط قرار دارد."

تعداد افراد بستری شده با Covid-19 همچنین رشد 5% یا بیشتر در روز شنبه در 25 متحده بر اساس یک هفت روز به طور متوسط در حال حرکت با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Covid پیگیری پروژه. از 25 متحده, 13 آمار بالاترین رکورد در میانگین بستری شدن در بیمارستان. آنها عبارتند از, Arizona, California, کارولینای جنوبی و تگزاس. —یاس کیم

آمریکا, ایالات انصراف از هنگ کنگ پرواز بیش از اجباری تست

یک مسافر با پوشیدن ماسک محافظ پیاده گذشته an American Airlines Group Inc. هواپیما tail fin در رونالد ریگان ملی فرودگاه (DCA) در آرلینگتون ویرجینیا.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

خطوط هوایی آمریکا و ایران شرکت های هواپیمایی را به نام خدمت به هنگ کنگ پس از محلی مقامات بهداشت گفت: آنها نیاز به خدمه تحت Covid-19 آزمون پس از ورود, آخرین مانع برای خطوط هوایی' به از سرگیری برنامه های منظم پروازهای بین المللی.

عمیق در گلو, گلو بزاق نمونه خواهد بود جمع آوری شده هنگامی که خدمه می رسند در هنگ کنگ شهر مقامات بهداشت گفت: در این هفته. هواپیمایی خدمه خواهد بود موضوع را به محلی بستری اگر آنها تست مثبت است.

آمریکا برنامه ریزی شده برای از سرگیری پروازها به مقصد هنگ کنگ در روز پنج شنبه پس از تعلیق آنها در ماه فوریه به این بیماری در سراسر جهان پخش شد اما گفت: این امر به تعویق انداختن از سرگیری تا Aug. 5. آمریکایی خلبانان اتحادیه خلبانان متفقین انجمن گفت: این بحث نگرانی در مورد تست های مورد نیاز با مدیریت.

ایالات گفت که تعلیق پروازها از طریق پنج شنبه و تصمیم گیری را تحت تاثیر قرار مسافر و بار پرواز. —لسلی Josephs

متحده با بد شیوع بیماری باید در نظر بگیرید 'بستن' Fauci می گوید:

دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی CDC مدیر Dr Robert Redfield و Adm. برت Giroir مدیر متحده coronavirus تشخیصی تست شهادت در طول بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی (کمک) جلسه کمیته در کاپیتول هیل در واشنگتن, ایالات متحده است.

کوین Dietsch | ایسنا

متحده که در حال دست و پنجه نرم با گسترش شیوع کروناویروس باید به طور جدی در نظر گرفتن سرعت پایین به این کشور را در ماه مارس کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت.

"آنچه ما شاهد رشد نمایی. آن را از به طور متوسط حدود 20000 تا 40000 و 50000 تا. که دو برابر. اگر شما همچنان دو برابر, دو برابر 50 100" Fauci گفت: در وال استریت ژورنال پادکست. "هر کشوری است که با داشتن یک مشکل جدی است که دولت باید به طور جدی نگاه بستن. آن را برای من می گویند چرا که هر ایالت متفاوت است."

ایالات متحده همچنان به فشار جدید و سوابق, روزانه, را افزایش می دهد در coronavirus موارد است. آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس را به خود اختصاص نزدیک به نیمی از تمام موارد جدید در ایالات متحده در روزهای اخیر. افزایش اخیر به ضعف برخی از جنبه های آمریکا پاسخ از جمله تست. برخی از آزمایشگاه باید گفت زمان چرخش به روند یک تست تشخیصی می تواند شش روز در برخی از مناطق.

"هنوز هم وجود دارد یک تاخیر از زمان هنگامی که شما دریافت آزمون به عقب و اگر شما در حال رفتن به انجام تماس ردیابی و آزمون دوباره در پنج تا هفت روز شما ممکن است به عنوان به خوبی انجام نمی تماس با ردیابی چون در حال حاضر خیلی دیر" Fauci گفت. —خواهد Feuer

CDC نیست تجدید نظر در مدرسه بازگشایی دستورالعمل مدیر می گوید:

یک زن هل یک کودک در یک سبد در گذشته ورود به مدرسه عمومی 133 در هارلم محله منهتن شهر نیویورک, شهر نیویورک, ایالات متحده.

شانون استاپلتون | ایسنا

CDC به موضوع اطلاعات اضافی برای کمک به بازگشایی مدارس در پاییز اما نه تجدید نظر در دستورالعمل های است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان انتقاد بیش از حد سخت و غیر عملی CDC مدیر دکتر رابرت Redfield گفت: ABC" صبح به خیر آمریکا".

"این یک تجدید نظر در دستورالعمل های آن را فقط به ارائه اطلاعات اضافی برای کمک به مدارس قادر به استفاده از راهنمایی که ما رو" Redfield گفت.

در چهارشنبه تهمت و تهدید توییتر را به خودداری از بودجه فدرال از مدارس که سر کلاس های حضوری پاییز امسال. معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: پنج اسناد جدید از CDC, حاوی دستورالعمل هایی هستند که به عنوان "سخت" به عنوان دستورالعمل های جاری.

کسانی که دستورالعمل های تماس برای دانش آموزان به اقامت 6 فوت از هم جدا و پوشیدن ماسک صورت در میان اولویت های دیگر.

"این یک سوال از باز شدن مدارس در مقابل عامه" Redfield ABC گفت. "موضع من این است که بهداشت عمومی از دانش آموزان در این کشور است که بهترین خدمت گرفتن این مدارس بازگشایی شد."

Redfield همچنین گفت CDC قرار می دهد دستورالعمل های مورد نیاز نیست و این که او شخصا و CDC خواهد بود غمگین اگر این دستورالعمل مورد استفاده قرار گرفت برای حفظ مدارس بسته شده است. –سوزان بلیک

سهام باز بالاتر به عنوان مدعیان بهتر از حد انتظار

سهام باز کمی بالاتر پس از داده ها نشان داد که بیشتر از حد انتظار کاهش هفتگی مدعیان. S&P 500 به دست آورد 0.2% در حالی که میانگین صنعتی داو جونز بالای معامله flatline. شاخص Nasdaq Composite با عملکرد بهتری نسبت به افزایش 0.7% به یک رکورد تازه بالا است. —Melodie وارنر

Walgreens به قطع بیش از 4000 شغل در انگلستان

Walgreens چکمه داد قطع خواهد شد بیش از 4000 شغل در آن چکمه های کسب و کار انگلستان و شاتر 48 از آن پزشک مراکز در بریتانیا به این بیماری همه گیر نکنه و فروش و افزایش هزینه های.

جهانی داروخانه های زنجیره ای گزارش مالی خود را از سه ماهه سوم سال در زمان ضربه آن را به عنوان پر کمتری نسخه صرف بیشتر در کارکنان و مطابق با اصول بهداشتی و شاهد کاهش ترافیک پا. آن کسب و کار بین المللی در خصوص کشیده پایین فروش آن است.

که شیب افت معنی این شرکت نیاز به کاهش هزینه ها از طریق اخراج و دیگر اقدامات این شرکت اعلام کرد. Walgreens که در حال حاضر در وسط یک هزینه-برش تلاش کرده است هدف خود را به بیش از 2 میلیارد دلار صرفه جویی سالانه تا سال 2022. —ملیسا Repko

هفتگی مدعیان کل 1.314 میلیون کمتر از حد انتظار

هفتگی مدعیان کمتر از انتظار هفته گذشته به عنوان کارکنان به آرامی بازگشت به کار در پی افزایش coronavirus موارد گزارش CNBC Jeff Cox.

دولت گفت: مدعیان اولیه بیکاری آمار 1.314 میلیون در هفته گذشته در مقایسه با داو جونز برآورد 1.39 میلیون. تعداد مشخص شده از یک کاهش کوچک از هفته گذشته در مجموع 1.43 میلیون اما هفتگی ادعا مانده اند بالای 1 میلیون برای 15 هفته متوالی. —یون لی

مسکو مدارس و کالج ها بازگشایی در هفته آینده

یک دانش آموز دارای درجه حرارت بدن او را اندازه گیری قبل از یک دولت واحد آزمون (EGE) در زبان روسی در دبیرستان هیچ 1534.

آنتون Novoderezhkin | TASS | گتی ایماژ

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین اعلام کرد که مدارس و دانشگاه ها را بازگشایی در هفته آینده به عنوان او به نظر می رسد برای کاهش محدودیت های مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس رویترز گزارش داد.

سوبیانین گفت: مدارس ، دانشگاه ها ، مراکز فرهنگی و اردوهای تابستانی هستند و گروه بعدی از فضاهای به بازگشایی در این شهرستان است. ساکنان نیز دیگر نیاز به پوشیدن ماسک خارج خواهد شد اما هنوز هم نیاز به انجام این کار در فروشگاه تجهیزات پزشکی و در حمل و نقل عمومی سوبیانین گفت.

تئاتر, سالن کنسرت و سالن های ورزشی می تواند باز در ماه آینده به عنوان طولانی به عنوان آنها باقی می ماند در نیمی از ظرفیت با توجه به انتخاب.

روسیه گزارش 6,509 جدید کروناویروس موارد دوشنبه آوردن به کل به 707,301 چهارم بزرگترین در جهان به گزارش رویترز' شمارش. خود را شمارش همچنین گزارش 10,843 coronavirus مرگ و میر در کشور پس از همه گیر آغاز شد. —الکس Harring

آفریقا CDC می گوید کشورهای سراسر منطقه باید اولویت بندی تست

کارکنان مراقبت های بهداشتی نگه داشتن نشانه اعتراض به کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در طول شیوع کروناویروس ها در یک بیمارستان در شهر کیپ تاون, آفریقای جنوبی.

مایک Hutchings | ایسنا

برجسته کنترل بیماری در آفریقا و کشور خواست در سراسر این قاره به سطح شیب دار تا تست برای coronavirus گزارش رویترز مدت کوتاهی پس از منطقهای موارد پیشی گرفته 500,000.

"این بیماری همه گیر در حال شتاب گرفتن است" جان Nkengasong سر از آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در طول یک مجازی اخبار جلسه.

او کشور خواست برای تشویق شهروندان به پوشیدن ماسک صورت و انجام تست و ردیابی اقدامات است.

تا به امروز بیش از 522,000 مردم باید آزمایش مثبت برای Covid-19 در آفریقا با 12,206 مربوط به مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Africa CDC. —سام مردیت.

هنگ کنگ دعوا جدید خوشه

مردم با پوشیدن ماسک صورت نگرانی از Covid-19 coronavirus رفت و آمد در یک قطار در هنگ کنگ

دیل De La ری | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

هنگ کنگ مورد ستایش قرار داد به صورت اولیه آن و تهاجمی coronavirus پاسخ این است که در حال حاضر دست و پنجه نرم با افزایش موارد برای دومین روز متوالی به عنوان شهر گزارش 42 مورد جدید در روز پنج شنبه با توجه به انتخاب.

هنگ کنگ گزارش شده است فقط 1,366 موارد و هفت مرگ و میر ناشی از این ویروس برای اولین بار گسترش وجود دارد رویترز گفت. مقامات به سرعت مهر شیوع بدون نیاز به خاموش کردن شهر توسط تست به شدت انجام دقیق تماس ردیابی و جداسازی هر کسی که ممکن است در معرض ویروس.

در نور از مجموعه ای از موارد جدید مقامات گفتند آنها را کلاه تعدادی از مردم در هر جدول در یک رستوران به هشت و بیش از چهار نفر خواهد بود و مجاز به نشستن در یک بار با هم آغاز نیمه شب روز جمعه رویترز گزارش داد. —خواهد Feuer

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: کالیفرنیا رمپ تا ظرفیت بیمارستان به عنوان موارد افزایشtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب