دادگاه عالی می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند اجازه مذهبی کارفرمایان انکار کنترل تولد تحت پوشش Obamacare

تظاهرکنندگان جمع آوری خارج از دادگاه عالی ایالات متحده در ایالات متحده آمریکا 8 ژوئیه سال 2020 است.جاناتان ارن

توسط ELEMENTORSITE در 18 تیر 1399

تظاهرکنندگان جمع آوری خارج از دادگاه عالی ایالات متحده در ایالات متحده آمریکا 8 ژوئیه سال 2020 است.

جاناتان ارنست | ایسنا

دیوان عالی کشور روز چهارشنبه رای دادند 7-2 به رعایت مغلوب ساختن پیشی جستن از قوانین دولت به کارفرمایان اجازه می دهد كه با اخلاقی یا مذهبی اعتراض به انکار کارکنان دسترسی به وسایل پیشگیری از بارداری پوشش.

قوانین گسترش یک حک-به پيشگيری از بارداری در پوشش حکم موجود در قانون مراقبت مقرون به صرفه سلامت-مراقبت از تعمیرات اساسی معمولا شناخته شده به عنوان Obamacare. با توجه به دولت تخمین می زند مذهبی معافیت منجر به احتمالا به عنوان بسیاری از 125,000 زنان از دست دادن پوشش خود را.

عدالت کلارنس توماس که نویسنده نظر اکثریت نوشت که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت "تا به حال قدرت به ارائه معافیت از مقررات بهداشتى مورد نیاز برای کارفرمایان و مذهبی با وجدان اعتراض."

"تنها سوال ما امروز آن چیزی است که به زبان ساده از اساسنامه اجازه," توماس نوشت. "و به زبان ساده اساسنامه به وضوح اجازه می دهد تا این بخش برای ایجاد استانداردهای مراقبت پیشگیرانه و همچنین مذهبی و اخلاقی معافیت."

توماس' نظر پیوست شد توسط قاضی جان رابرتز و قضات ساموئل Alito نیل Gorsuch و برت Kavanaugh. عدالت النا کاگان نوشت به طور جداگانه توضیح خود را با اکثریت رای و پیوسته عدالت Stephen Breyer. قضات اموزش Bader Ginsburg و Sonia Sotomayor عقیده داشت.

دادگاه عالی به چالش آمد و پس از پنسیلوانیا و نیوجرسی تا به حال با موفقیت متوقف اجرای مقررات در دادگاه های پایین تر. ایالات متحده استدلال کرد که دولت فدرال موفق به دنبال قانونی پروتکل شناخته شده به عنوان اطلاع و اظهار نظر در ایجاد قوانین.

ایالات متحده گفت که اگر قوانین رفت و به اثر آنها خواهد بود زین با افزایش هزینه های به اجرا خود را مالیات دهندگان بودجه خانواده-برنامه ریزی برنامه های.

یک دادگاه منطقه ای فدرال طرفه با آمریکا و جلوگیری از این قوانین جدید از رفتن به اثر. این تصمیم در تأیید توسط 3rd ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر مستقر در فیلادلفیا.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از طریق وزارت دادگستری و کاتولیک غیر انتفاعی خواهران های کمی از فقیر پرسید: دیوان عالی کشور به معکوس آن احکام.

وزارت دادگستری به دادگاه گفت که معافیت مورد نیاز 1993 مرمت آزادی مذهبی در قانون ممنوع است که دولت قابل ملاحظه ای از مزاحمت مذهبی ورزش مگر اینکه آن را نشان می دهد که با استفاده از آن است "حداقل محدود به معنی" بیشتر فوتی و فوری دولت بهره.

در موافقت, Alito گفت: تصمیم دادگاه نمی شد به احتمال زیاد به پایان مهم است. Alito را موافقت شد پیوست Gorsuch.

"ما در حال حاضر ارسال این موارد به دادگاه های پایین تر که در آن مشترک المنافع پنسیلوانیا و ایالت نیوجرسی هستند اما برخی به دنبال خود استدلال که این قانون در حال حاضر ناقص است در عین حال یکی دیگر از زمین," او نوشت. "این طولانی این نبرد قانونی که در آن خواهران های کمی در حال حاضر مشغول شده به مدت هفت سال — حتی اگر در طول تمام این مدت هیچ کارمند خواهران های کمی به جلو آمده و با اعتراض به خواهر کوچک' انجام شده است."

Ginsburg, پیوست توسط ستمیر, ناودان تصمیم دادگاه در مخالفت نوشتن است که در گذشته در دادگاه "گرفته شده یک رویکرد متعادل است که اجازه نمی دهد که اعتقادات مذهبی به پایمال کردن حقوق و منافع دیگران که به اشتراک گذاری آن اعتقادات."

"امروز برای اولین بار دادگاه کست کاملا کنار جبران حقوق و منافع در آن تعصب و غیرت به امن مذهبی حقوق به درجه n ام" Ginsburg نوشت.

موارد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن v. پنسیلوانیا شماره 19-454 و خواهران های کمی ضعیف پرستاران پیتر و پل خانه v. پنسیلوانیا شماره 19-431.

در یک جداگانه مورد حکم دادگاه 7-2 روز چهارشنبه در حمایت از دو مدارس مذهبی که استدلال آنها باید به صورت کار تبعیض دعاوی آورده سابق معلمان است.

این اخبار. بررسی برای به روز رسانی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب