Coronavirus سیل و ملخ swarms: کنیا در حال مبارزه با یک “سه گانه whammy’ از بحران

ساکنان در شهرستان مندرا کنیا آواره سیل.

شهرستان دولت کنیا, کنیا.

در حال حاضر در حال مرور coronavirus همه گیر و بدترین حمله به صحرا ملخ برای بیش از 25 سال در بخش هایی از شرق آفریقا در حال حاضر در حال ویران شدن سیل.

باران های سنگین در ماه گذشته منجر به پر رودخانه ها و دریاچه ها و رانش زمین با کنیا به خصوص نهفته است. تقریبا 200 نفر جان خود را از دست داده اند و با توجه به کنیا, در حالی که صدها هزار نفر آواره شده اند و پس از این فصل بارانی مارس آغاز شد.

مقامات و سازمان های بین المللی بر روی زمین به صورت یک نبرد دشوار در برابر فزاینده ناامنی غذایی که قبلا تشدید ملخ شیوع در حالی که در همان زمان تلاش برای محدود کردن گسترش Covid-19 باقی می ماند که تمرکز اصلی دولت منابع است.

متوالی آب و هوا شوک

آخرین سیل باید به دنبال یک سری متناوب خشکسالی و جاری شدن سیل. آکسفام مدیر سیستمهای انسانی در کنیا, Matthew عموزاده CNBC گفت که این حوادث آب و هوا و ملخ شیوع آخرین در “یک دهه به عقب بحران” مربوط به تغییر آب و هوا.

“این یک بیت از یک سه گانه whammy واقعا با Covid, ملخ, سیل و وقوع آن بیشتر و بیشتر است که نگرانی اصلی ما,” عموزاده گفت: CNBC از طریق تلفن از نایروبی.

“چرخه بین خشکسالی در حال گرفتن مقدار زیادی کوتاه است که باعث اختلال در زمان بهبودی برای گله برای فقیرترین خانواده ها به زندگی خود را به عقب. این مناطق به ویژه آسیب پذیر به هر حال شما رو اساسی فقر مطلق از هر نقطه تا 90 درصد در برخی از شهرستانهای شمالی,” او توضیح داد.

Jemimah Khamadi Wekhomba, کنیا سلامت و تغذیه هماهنگ کننده برای اقدام علیه گرسنگی گفت: سازمان های غیر دولتی و مقامات در زمین باید به سختی زمان برای پاسخ به یک بحران قبل از یکی دیگر از بازدید.

ساکنان در شهرستان مندرا, کنیا, ارزیابی خسارت از آخرین دور از جاری شدن سیل که ویران شده است این منطقه است.

شهرستان دولت کنیا, کنیا.

“این جوامع جاده ها قطع شد و خود را در زیرساخت های نابود شد ارتباطی نابود شد از امکانات بهداشتی مستغرق مدارس, مستغرق,” او گفت: CNBC.

Wekhomba اضافه شده است که هزاران نفر از مردم آواره شده و مجبور به حرکت به خانه های دوستان و یا بستگان و یا به اردوگاه های موقت در خالی مدارس که ارائه چالش های جدید به اجتماعی فاصله در سن Covid-19.

“مسئله این است که وجود دارد نه به اندازه کافی بودجه در نظر یک پاسخ به دلیل نیاز به نگه داشتن در حال افزایش بیش از و بیش از دوباره. وجود دارد نیاز به بودجه است که دولت نمی تواند حمایت خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که جامعه بین المللی ایفای نقش کرده است را به بازی.

صندوق بین المللی پول هفته گذشته اعلام کرد یک $739 میلیون پرداخت به کنیا تحت سریع آن تسهیلات اعتباری با هدف مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس. تا کنون فقط 887 موارد تایید شده اند در کشور اما سیاست گذاران با احتیاط از تاثیر این ویروس می تواند در صورت مجاز به گرفتن ریشه در پر جمعیت سکونتگاه های غیررسمی.

Wekhomba گفت: سیاستگذاران و جوامع آسیب دیده بودند هر دو “ضعف” با مقیاس و موافقت از بحران. او پیشنهاد کرد که فراتر از پاسخ فوری بودجه مورد نیاز خواهد بود برای بیشتر از سه تا پنج سال به بازگشت به جوامع آسیب دیده به ثبات و بهتر تجهیز آنها به آب و آینده شوک.

ساکنان در شهرستان وست پکت کنیا, بازیابی بدن پس از یک اخیر گلرود.

شهرستان دولت وست پکت کنیا.

“مردم در حال صحبت کردن در مورد اثرات تغییر آب و هوا, اما ما در اینجا. ما در حال حاضر مواجه با اثرات تغییر آب و هوا” او گفت: CNBC.

“وجود دارد یک نیاز برای حمایت از این جوامع از نظر دانستن نحوه رسیدگی به آنها شوک و گزاف گویی برگشت به زندگی عادی خود.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته یوجین Wamalwa به کنیا کابینه وزیر برای انتقال به دادگاه تجدید نظر به کنیا ساکن در مناطق در معرض سیل و رانش زمین به نقل مکان به امن تر زمین با این وضعیت انتظار می رود به بدتر در هفته های آینده به عنوان باران باقی بماند تا ژوئن.

Wamalwa اشاره کرد که آخرین بار دریاچه ویکتوریا سطوح فعلی در 1950s در حالی که دریاچه نایواشا رسیده است سطح دیده نمی شود پس از سال 1961.

همراه با ravaging محصولات کشاورزی و جوامع به طور مستقیم باران نیز به نفع ملخ’ تولید مثل با موج دوم پیش بینی شده در اطراف ژوئن مصادف با فصل برداشت و بیشتر اضافه کردن به نصب بحران انسانی.

بازگشت ملخ

با توجه به سازمان ملل متحد سازمان غذا و کشاورزی (فائو) بیش از 20 میلیون نفر در شديد و حاد ناامنی غذایی در شرق آفریقا.

یک بیابان ملخ ازدحام که می تواند شامل بیش از 150 میلیون حشرات در هر کیلومتر مربع است که قادر به خوردن مواد غذایی به همان اندازه در یک روز به عنوان 35,000 مردم است. آن است که تصور می شود مخرب ترین آفات مهاجر در جهان است.

FAO به صحرا ملخ درخواست, راه اندازی در ماه ژانویه در حال حاضر درخواست $153 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی و در حال حاضر را پوشش می دهد 10 کشور — جیبوتی اریتره اتیوپی و کنیا و سومالی سودان جنوبی, سودان و اوگاندا و تانزانیا و یمن.

ملخ ازدحام acros یک بزرگراه در Lerata روستا در نزدیکی کمانداران پست در Samburu شهرستان حدود 300 kilomters (186 مایل) در شمال پایتخت کنیا, نایروبی در 22 ژانویه سال 2020 است. (عکس از تونی KARUMBA / AFP) (عکس از تونی KARUMBA/خبرگزاری گتی ایماژ)

تونی Karumba/خبرگزاری گتی ایماژ

اگر شمار فائو تخمین می زند که ملخ می تواند ضرب 400 بار توسط پایان ماه ژوئن. آکسفام است هماهنگی با شریک محلی سازمان های روی زمین در مناطق آسیب دیده در سراسر شمال و شرق کنیا که در حال کار برای پیگیری swarms و اعزام هوایی و زمینی آفت کش ها ،

“من فکر نمی کنم آنها خواهد بود قادر به گرفتن در بالای این ازدحام بنابراین ما خواهد شد به دنبال در یک موج سوم کمی بعد از آن و بعد از آن ملخ به طور طبیعی مهاجرت با این بادها برگشت از شمال و پس از آن بیش از دریای عرب به بخشهایی از خاورمیانه و یا به احتمال زیاد ایران” آکسفام عموزاده گفت.

او افزود که جوامع باید “اتاق بسیار کمی برای مانور” از نظر امنیت غذایی باید موج بعدی همزمان با فصل برداشت در ماه ژوئن.

“با Covid و سیل مانع حمل و نقل و ارتباطات آفت کش ها آهسته شده و در آینده چرا که آنها به طور معمول در آورده پرواز و در حال حاضر آنها را به ارمغان آورد در دریا” عموزاده توضیح داد.

بزرگترین نگرانی عموزاده گفت: تاثیر بحران آب و هوا در دراز مدت امنیت غذایی به خصوص برای کودکان در برخی از فقیرترین جوامع و سخت ترین مناطق کشور است.

جاری شدن سیل در منطقه از Tana River county, کنیا.

شهرستان دولت Tana River, کنیا.

“است که تاثیر بسیار زیادی در توانایی رسیدن به آموزش و پرورش خوب, سالم ماندن و به نوبه خود بیشتر تحت فشار قرار می دهد در سلامت و سیستم آموزش و پرورش,” او گفت:.

“دراز مدت اثرات این همه آب و هوا بحران است ثابت فرسایش سرمایه انسانی در بسیاری از این مناطق که در نوبت قرار می دهد استرس اضافی بر حمایت دولت از سیستم است.”

در حالی که چارچوب سیاست در کنیا است, قوی, عموزاده پیشنهاد شد که در آن برتری دارند در حال حاضر و تاکید بیشتری خواهد نیاز به قرار داده می شود در “انعطاف پذیری ساختمان” برای این کشور و سلامت آموزش و پرورش زیرساخت و سیستم های کشاورزی برای مقابله با آنچه که به خوبی می تواند تبدیل به یک جریان ثابت آب و هوا شوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im