کنگره شک و تردید Sachin خلبان نیت می گویند پارتی منابع

Sachin خلبان رد قطعنامه ای که شامل نیست او در حال ارتقا به وزیر.جیپور: یک روز پس از Sachin خلبان اعلام کرد که

توسط ELEMENTORSITE در 26 تیر 1399
Congress Doubts Sachin Pilot's Intentions, Say Party Sources, Party's Crisis Deepens

Sachin خلبان رد قطعنامه ای که شامل نیست او در حال ارتقا به وزیر.

جیپور: یک روز پس از Sachin خلبان اعلام کرد که او از پیوستن به BJP بالا بردن بحث از روابط حسنه کنگره منابع باید شک و تردید در نیات خود را بر اساس اطلاعات از یک هتل در نزدیکی دهلی نو که در آن شورشیان شده اند کمپینگ. اتاق اضافی بودن رزرو در هتل در Gurgaon می تواند به ارمغان بیاورد در بیشتر شورشیان کنگره منابع گفت: امروز گفت حزب بود متقاعد شده درباره نیت خود را. آقای خلبان است به دنبال هر وقت با کنگره و رئیس جمهور سونیا گاندی و یا دیگر Gandhis منابع گفت: نشان می دهد که در حالی که صحبت کردن "صلح" شورشی رهبر هنوز در تلاش برای جمع آوری کردند. شورشی MLAs هستند prepping به مبارزه خود را در برابر راجستان وزیر Ashok Gehlot به دادگاه.

  1. شورشیان در حال مشاوره با وکلا در دادخواست راجستان دادگاه عالی در برابر اعلامیه خدمت به آنها هشدار از رد صلاحیت برای ضد فعالیت های حزب. دادگاه بسته است تا 20 ژوئیه بیش از coronavirus.

  2. این راجستان کنگره خدمت اعلامیه به 19 MLAs برای هجوم سفارشات برای حضور در دو جلسه برگزار شد و پس از Sachin خلبان خود را راه اندازی شورش علیه وزیر Gehlot. اگر آنها نمی آیند تا با رضایت بخش پاسخ توسط جمعه, آنها خواهد بود رد صلاحیت شده گفت: توجه.

  3. به عنوان شورشیان دور مانده از جیپور کنگره ارسال اطلاعیه از طریق پیامک و ایمیل و پست و حتی جا به جا اسناد در هندی و فارسی در خارج از ديوارهاي خانه از شورشیان به مطمئن شوید که آنها دریافت پیام.

  4. پس پنج شنبه, Sachin خلبان بوده است در دهلی نو همراه با برخی از 20 MLAs که ماندن در رفت و آمد مکرر در مجاور گورگان. پس از او تصریح کرد: روز گذشته که او را به پیوستن به اخذ تاییدیه از کنگره خواسته او را به "بلافاصله توقف پذیرش مهمان نوازی" در BJP حکومت Haryana.

  5. کنگره منابع می گویند او هنوز به پاسخ پس از Gandhis رسیده به او. راهول گاندی گفته می شود علاقه زیادی به حفظ آقای خلبان صحبت به او را از طریق فرستادگان پس از پریانکا گاندی Vadra تا به حال سه مکالمات تلفن با او بیش از آخر هفته.

  6. آقای خلبان می گویند منابع شده است سرد به هر گونه ارائه می کند که شامل او که به نام وزیر پست او رد شد بعد از کنگره برنده 2018 راجستان انتخابات.

  7. در آتش بس فرموله شده توسط Rahul Gandhi, آقای خلبان, 42, حل و فصل برای این پست از Mr Gehlot معاون اما این پایان دشمنی خود را. آقای خلبان مدعی است که وزیر تضعیف و تحقیر او به طور مداوم در طول دو سال آینده.

  8. مبارزه پخته بیش از زمانی که در روز جمعه آقای خلبان خواسته شد برای پاسخ به سوالات در اتهام تلاش برای خرید کنگره MLAs برای یک کودتا توسط BJP. آقای Gehlot دستور داده بود تحقیقات در ماه گذشته زمانی که او قرار داده تا کنگره MLAs در یک هتل به مدت 10 روز گفته می شود به نگه داشتن آنها را دور از مشوق توسط BJP.

  9. در حالی که کنگره رهبری دیده شده است و سعی در جلب رضایت آقای خلبان آقای Gehlot شده است در حالت تهاجمی در برابر معاون سابق. دیروز حمله خود را شامل تطبیق است که "انگلیسی خوب و خوش تیپ به نظر می رسد همه چیز نیست." رئیس جمهوری همچنین دو برابر کردن اتهامات اسب-تجارت و متهم آقای خلبان قرارداد ساخت.

  10. منابع می گویند آقای Gehlot خواسته شده بود به تن کردن اظهارات خود, اما نه قبل از او تحویل برخی از تیز حفاری در آقای خلبان - "ما باید اثبات این که اسب-تجارت متعهد بودن. تومان 20 کرور ارائه شد. کسانی که در زمان پول در هتل. ما معاون وزیر و PCC (دولت و کنگره ارشد) خود را انجام معامله و دادن بیانیه که هیچ اسب-تجاری در حال وقوع بود. چه توضیحات شما در حال دادن به زمانی که شما خودتان را درگیر بودند در آن؟"

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب