چگونه به چسبیدن به امام جواد برای نهایی تابستان Vibes

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.یک تفاوت

توسط ELEMENTORSITE در 4 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

یک تفاوت وجود دارد بین تابستان و تابستان vibes. تابستان طول می کشد از اواخر ماه ژوئن تا اواخر ماه سپتامبر (اگر شما خوش شانس هستید) معمولا با آن آوردن مقدار زیادی از گرما و اشکالات و شاید چند آفتاب سوختگی. تابستان vibes? که شادی بخش احساس شادی و دلتنگی—ساحل-معطر ضد آفتاب هندوانه برش و بله نوسانی هممککس.

این که آیا شما به دنبال بیش خلیج مکزیک در حالی که نسیم اقیانوس شلاق خود را از طریق دریا و نمک-اسپری مو و یا خیره به همسایه خود بچه ها treehouse و تنظیم کردن برای تلفن های موبایل از ترافیک امام جواد است جواد! آن را تسکین دهنده و خوب برای روح فراهم می کند و فوری آرامش بدون توجه به جایی که آن آویزان است. و در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد از روی حیله و تزویر و یا تهدید آمیز برای نصب این یک پروژه شما می توانید دست کشیدن در یک بعد از ظهر—تمام وقت بیشتری برای استراحت و نوسان هنگامی که شما انجام می شود.

به طور سنتی حمكس آویزان از چشم پیچ و مهره پیچ تمام راه را از طریق تنه دو درخت. اما وجود دارد یک راه ساده تر که نمی کند نیاز به هر گونه ابزار قدرت—بنابراین اگر شما مخلوط کردن خود را marg گرفت و چند جرعه قبل از نصب هیچ نگرانی! در اینجا چیزی است که شما نیاز دارید:

لوازم مورد نیاز به چسبیدن به امام جواد

وقتی که می آید به درخت تسمه مطمئن شوید که به انتخاب چیزی است که حداقل چند اینچ گسترده ای نازک تسمه یا طناب می توانید برش را به درختان' پوست ترک آنها را مستعد ابتلا به بیماری است. این درخت تسمه چند اینچ گسترده و ساخته شده از پلی استر سنگین نایلون. آنها یک حلقه در یک پایان و یک کارابین یا قلاب در دیگر بنابراین شما می توانید با قرار دادن آنها را در اطراف درخت و کلیپ به پایان می رسد از امام جواد خود را. تسمه قابل تنظیم و کار بر روی هر دو بزرگ و کوچک درختان و باعث خواهد شد هر گونه آسیب به تنه.

دامنه یک جفت از درختان که حدود 13 به 16 پا از هم جدا. در حالت ایده آل شما به دنبال یک فاصله دو پا را بزرگتر از طول کل از امام جواد خود را کشیده اما اگر تسمه قابل تنظیم هستند به عنوان معدن بودند که شماره می تواند سخن بی معنی وبیهوده ،

جای حلقه پایان بر روی تنه درخت 6 پا به 8 پا از روی زمین به طور مستقیم در مقابل از دوم درخت. این قرار خواهد بود که نقطه لنگر که در امام جواد خود را خواهد شد در نهایت قطع از. را مخالف این بند در اطراف درخت و کشیدن کارابین را از طریق حلقه.

3. تنظیم طول از خود تسمه

برای تنظیم طول تسمه بسته بندی آن را در اطراف درخت و سپس آن را از طریق حلقه. اگر شما کاملا نمی به اندازه کافی از ظهر به بسته بندی به طور کامل در اطراف درخت, شما فقط می توانید پهلو به کارابین پایان پشت بند و از طریق حلقه چند بار تا زمانی که شما حق دارید از ظهر.

4. شما اتصال بند به امام جواد

ضمیمه پایان امام جواد به کارابین.

خود را با شتاب کلاه فلاپی عقب بنشینید و رویای اقیانوس.

اشلی Poskin

نویسندگان

اشلی معامله زندگی آرام در یک شهر کوچک در یک خانه بزرگ برای فشار و شلوغی از شهر باد می وزد. در هر روز داده شده شما ممکن است پیدا کردن او کار بر روی یک آزاد عکس و یا وبلاگ نویسی فرفره کشمکش کوچک او عزیز و یا راه رفتن چاک بوکسور.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن