مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه لایحه به سهولت دستورالعمل در coronavirus امداد وام برای کسب و کارهای کوچک

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهد خود را امضا روی چک, حفاظت از برنامه انعطاف

توسط ELEMENTORSITE در 16 خرداد 1399

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهد خود را امضا روی چک, حفاظت از برنامه انعطاف عمل 2020 به عنوان او دارای یک کنفرانس مطبوعاتی در اقتصاد در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن دی سی در تاریخ 5 ژوئن سال 2020 است.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لایحه را امضا جمعه به دریافت کنندگان از دولت وام کسب و کار کوچک در طول coronavirus انعطاف پذیری بیشتر در چگونه آنها را به صرف پول است.

سنا تصویب این قانون توسط صدای رأی شنبه پس از نزدیک به اتفاق آراء در مجلس تصویب هفته گذشته است. اندازه گیری برطرف شرایط کسب و کارهای کوچک باید برای دیدار با دریافت چک برنامه حفاظت از وام بخشوده به عنوان برخی از تلاش برای دیدار با کلید آستانه در طول بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قانون "را به خصوص کمک به رستوران ها و هتل ها و دیگر کسب و کار است که بسیار سخت بوده است, آمار توسط ویروس."

این لایحه:

  • کاهش سهم از دریافت کنندگان کمکهای نیاز به استفاده از حقوق و دستمزد به 60 درصد از 75%
  • اجازه می دهد تا کسب و کار به استفاده از پول برای شش ماه به جای دو ماه
  • گسترش 30 ژوئن مهلت برای شرکت ها به کارکنان rehire
  • به وام گیرنده از یک دوره طولانی تر از زمان بازپرداخت وام
  • اجازه می دهد تا شرکت های دریافت وام بخشش تسلیم مالیات حقوق و دستمزد

هر چند این لایحه رای صدای این هفته آن را از طریق مجلس سنا قبل از سن. Ron Johnson, R-Wisc., کردم اطمینان در مورد تغییرات آینده. او می خواهد PPP به پایان می رسد زودتر از اصل برنامه ریزی شده است.

کنگره اول قرار 350 $میلیارد دلار به وام کسب و کار کوچک برنامه. پس از دولت به سرعت doled که پول در طول یک هرج و مرج اجرای قانونگذاران قرار داده یکی دیگر از $310 میلیارد به PPP — با 60 میلیارد دلار رفتن به طور مستقیم به وام دهندگان.

رئیس جمهور صحبت کرد و مدت کوتاهی پس از دفتر آمار کار گزارش داد که اقتصاد اضافه شدن 2.5 میلیون شغل در ماه مه باد دور از انتظارات میلیون ها نفر بیشتر مشاغل از دست رفته به علت این بیماری همه گیر.

این اعداد نشان میدهد که بسیاری از مشاغل اضافه شده بودند از موقت furloughs و اخراج. نرخ بیکاری است 13.3% و نرخ بیکاری برای گروه های اقلیت باقی می ماند بالا است.

— CNBC مایک Calia کمک به این گزارش

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im